11
جولای

نحوه استفاده از ابزار شبیه سازی شاخه فتوشاپ

Adobe Photoshop ابزاری عالی برای ویرایش bitmaps است. این طیف گسترده ای از ویژگی ها را ارائه می دهد که برای هر کسی که برای اولین بار برنامه را باز می کند ، دلهره آور به نظر می رسد.

ابزار Clone Stamp یکی از این ویژگی های فتوشاپ است و دستگاه کوچکی برای مرتب سازی مشکلات زیادی در تصاویر شماست. بیایید به نحوه استفاده از ابزار شبیه سازی شاخه فتوشاپ بپردازیم.

در واقع ، سرنخ در نام این است. ابزار Clone Stamp یک کپی از یک تصویر را در شعاع مشخص به عنوان یک قطعه دایره ای (کلون) می گیرد. سپس می توانید با استفاده از شعاع مشخص (چاپ) قطعه را روی قسمتهای دیگر تصویر خود همپوشانی کنید.

برای رفع نقص تصویر بسیار عالی است و از آنجا که می توانید فقط با یک پیکسل (تا 5000 پیکسل) یک چاپ را کلون کنید ، امکان لمس فوق العاده دقیق رسترهای شما را فراهم می کند.

مرتبط: نحوه تغییر پس زمینه عکس در فتوشاپ

نه تنها این ، بلکه اگر عناصر جزئی دارید که می خواهید بیشتر آنها را اضافه کنید ، در اینجا نیز کاملاً کارآمد است و دوباره ویرایش بسیار دقیق با یک پیکسل (تا 5000 پیکسل) را ارائه می دهد.

بنابراین ، برای تصحیح و رتوش تصاویر شما عالی است ، ضمن اینکه چند هدف دیگر نیز دارید ، مانند تولید و ویرایش انیمیشن در یک جدول زمانی. برای این راهنما ، بیایید ببینیم که چگونه از آن فقط برای رتوش تصویر استفاده کنیم.

نحوه استفاده از چاپ برای شبیه سازی فتوشاپ

بنابراین ، با فرض اینکه شما فتوشاپ را شروع کرده اید و تصویر خود را وارد کرده اید ، بیایید نحوه استفاده از ابزار Clone Stamp را بررسی کنیم.

همانطور که می بینید ، من تصویری از یک برج سنگریزه ای نسبتاً چشمگیر را که اخیراً در ساحل ساخته ام ، وارد کرده ام. همانطور که می بینید ، کیف کولر موجود در پس زمینه تصویر را خراب می کند.

شاخه فتوشاپ چاپ تصویر اصلی

من می خواهم از شر آن خلاص شوم و برای این منظور از ابزار شبیه سازی چاپ استفاده می کنم. این شامل استفاده از برخی تمبرهای شبیه سازی بزرگتر ، همراه با برخی از نمونه های کوچکتر برای حل هرگونه جزئیات لبه اطراف سنگ بالا با نوار کیسه خنک کننده است.

حالا انتخاب کنید چاپ را کلون کنید از مال شما ابزارها نواری که به صورت پیش فرض در سمت چپ صفحه قرار دارد (وقتی تصویری را در فتوشاپ باز می کنید). اگر نوار ابزار خود را نمی بینید ، به آن بروید پنجره> نمایش ابزارها. چاپ را کلون کنید اگر ابزار خود را سفارشی نکرده اید ، نماد دهم در نوار ابزار خواهد بود.

محل نوار ابزار در شاخه ای از فتوشاپ

اکنون متوجه خواهید شد که گزینه های Clone Stamp در بالای صفحه ظاهر شده اند. از آنجا که کیف خنک کننده قسمت قابل توجهی از تصویر است ، می توانم از ابزار بزرگتر Clone Stamp استفاده کنم تا بیشتر آن خلاص شود.

گزینه های مکان چاپ کلون فتوشاپ

از جانب گزینه های قلم مو منوی کشویی را انتخاب کردم اندازه از 300 پیکسل برای قلم مو من. ابعاد تصویر 2736 36 3648 پیکسل است ، بنابراین انتخاب یک اندازه قلم مو بزرگتر برای پاک کردن سریع بخش قابل توجهی از کیف خنک کننده منطقی است.

Photoshop clone چاپ گزینه های قلم مو

از آنجا که این تصویر دارای اثر بوکه است ، باید مراقب باشم تا تاری را به حداکثر برسانم (اگرچه در واقع می توانید از ابزار blur برای پنهان کردن بی احتیاطی کلون زدن استفاده کنید).

روی برس تازه ایجاد شده روی تصویر بروید و می توانید آنچه را که می خواهید کلون شما باشد انتخاب کنید. مطبوعات Alt + کلیک کنید (ویندوز) یا گزینه + کلیک کنید (مک). با این کار کلون شما انتخاب می شود که می توانید با کشیدن ماوس به اطراف صفحه آن را مشاهده کنید.

کلون شاخه ای از تصویر شبیه سازی شده فتوشاپ

سپس می توانید کلون های خود را در جایی که نیاز دارید مهر و موم کنید. در این مرحله نیازی نیست خیلی مرتب باشید. ما فقط می خواهیم تحت پوشش قرار بگیریم. مراقب باشید که تصاویری را که با تصویر فعلی مطابقت ندارند مهر بزنید (البته مگر اینکه هدف شما این باشد).

به عنوان مثال ، برای این تصویر از شبیه سازی سنگ خاکستری از بالا و مهر زدن بر روی سنگهای پس زمینه جلوگیری می کنیم. به نظر اشتباه می رسد ، بنابراین سعی کنید تصاویر مشابه رتوش را مهر کنید.

مرتبط: ایده های خنده دار فتوشاپ که شاید فکرش را هم نکرده باشید

اگر لبه های چاپ خود را مشاهده کنید (یعنی می توانید محیط دایره ای را که چاپ می کنید مشاهده کنید) ، می توانید سختی روی قلم مو گزینه های برس منو. برای این تصویر خاص جایی بین 40 تا 50 سختی خوب کار می کند.

سختی قلم مو تعیین می کند که لبه های چاپ شما به خوبی مشخص می شود. قبل از اینکه بفهمید از چه اندازه و سختی برس استفاده کنید ، برخی از تمرینات لازم است. به دلیل اثر بوکه ، من مجبور شدم از یک برس نرم تر استفاده کنم ، بنابراین سختی آن را به 40 برای لبه های نسبتاً نرم کاهش می دهد.

همانطور که مشاهده می کنید ، من از یک برس 300 پیکسلی با سختی 40 برای پوشاندن کامل کیف کولر استفاده کردم. ما هنوز کارمان تمام نشده است. من باید قسمت سمت راست مقیاس را در بالا تصفیه کنم.

فرآیند شبیه سازی شبیه سازی

برای این منظور از قلم مو کوچکتر از 50 پیکسل استفاده کردم و سختی آن را 40 نگه داشتم. همچنین به منطقه ای که می خواستم روتوش کنم نزدیک شدم تا مطمئن شوم که به درستی مهر زنی کردم.

فرآیند شبیه سازی شبیه سازی در فتوشاپ

پس از برداشتن بقایای کیسه کولر که در لبه سنگریزه نشسته بود ، می توانم مقیاس را کاهش دهم و در صورت رضایت از تصویر قضاوت کنم.

این یک گام مهم است. به شما اجازه می دهد تا ببینید آیا قسمت مهر شده در بقیه تصویر خوب به نظر می رسد یا خیر. اگر کاملاً مناسب به نظر نمی رسد ، می توانید تمبرهای بیشتری در اندازه های مختلف اضافه کنید تا طبیعی تر به نظر برسد.

روند مهر زنی شبیه سازی فتوشاپ کامل است

و اینجاست! در اینجا نحوه دستیابی موفقیت آمیز به تصویر با استفاده از ابزار Photoshop Clone Stamp آورده شده است. تمام آثار کیف خنک کننده ناخوشایند دیگر وجود ندارد و تصویر آماده به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی است.

هنگامی که از رتوش تصویر شاد شدید ، می توانید به قسمت بروید پرونده> صادرات> صادرات به عنوان و تصویر خود را به عنوان فایل PNG یا JPEG در فتوشاپ ذخیره کنید. اکنون می توانید آن را به اشتراک بگذارید یا چاپ کنید!

چاپ کلون ابزاری عالی برای رفع سریع و کارآمد نقص یا کپی کردن عناصر تصویر است. نیازی نیست که از آن برای روتوش استفاده کنید – حتی می توانید از آن برای اضافه کردن برخی جلوه های ویژه به تصویر خود استفاده کنید ، مانند ایجاد یک تصویر شبح مانند از خود در پس زمینه عکس.

با این حال ، اکنون می توانید با حذف مواردی که نمی خواهید با استفاده از ابزار Clone Stamp ، تصاویر خود را حرفه ای جلوه دهید.


مجموعه ای از برس برای نقاشی
نحوه استفاده از ابزار قلم مو در فتوشاپ: راهنمای مبتدیان

شروع کار با فتوشاپ؟ بیاموزید که چگونه از ابزار قلم مو کاملاً استفاده کنید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.