15
جولای

نحوه ارسال پیام کوتاه و تماس با مک خود

اگر Mac و iPhone دارید ، می توانید برای برقراری تماس تلفنی یا ارسال و دریافت متن از Mac خود ، آنها را به هم متصل کنید.


مک و آیفون در کنار هم

اگر کاربر Mac و iPhone هستید ، می دانید که زندگی شما هنگام همگام سازی بین دو دستگاه آسان تر است. کار در اکوسیستم اپل از کپی و جایگذاری از یک دستگاه به دستگاه دیگر ، ادامه گشت و گذار و ورود به یک چت ناتمام در دستگاه دیگر ، کار ساده و ساده ای است.

اگر بیشتر اوقات روی Mac خود هستید ، دریافت و برقراری تماس و پیامک در Mac – از طریق iPhone – ویژگی مهمی برای استفاده است.

نحوه راه اندازی دستگاه های خود

اول از همه ، شما باید اطمینان حاصل کنید که دستگاه های شما نیازهای تداوم سیستم را برآورده می کنند. یعنی هم مک و هم آیفون شما باید:

 • با استفاده از همان Apple ID وارد iCloud شوید

 • با همان Apple ID وارد FaceTime شوید

 • اجازه دهید Wi-Fi روشن و به همان شبکه متصل شود

نحوه تنظیم تماس های آیفون در Mac شما

هنگامی که Mac و iPhone خود را برای تأمین نیازهای پیوسته فوق تنظیم کردید ، می توانید Mac خود را برای برقراری و دریافت تماس مستقیم از طریق iPhone خود تنظیم کنید

در Mac شما:

 1. راه افتادن زمان رویارویی.

 2. به نوار منو بروید ، سپس کلیک کنید FaceTime> تنظیمات برگزیده.

 3. زیر تنظیمات زبانه ، علامت گذاری کنید تماس های تلفنی.

هم Apple ID و هم شماره موبایل ذکر شده در زیر را بررسی کنید می توانید با Facetime در تماس بگیرید. به این ترتیب می توانید مستقیماً از طریق Mac از طریق FaceTime ، Mail ، Safari و بسیاری از برنامه های دیگر تماس بگیرید.

با Mac می توانید به FaceTime دسترسی پیدا کنید

در iPhone شما:

 1. سر به تنظیمات> تلفن.

 2. ضربه زدن تماس با دستگاه های دیگر.

 3. سوئیچینگ تماس با سایر دستگاهها را مجاز کنید. پس از فعال سازی این مورد ، باید دستگاه دیگر خود را که در زیر پیشنهاد شده مشاهده کنید تماسها را مجاز کنید، مانند [Your Name’s] MacBook Pro (Mac). این رو روشن کن

گالری تصاویر (2 تصویر)

اکنون می توانید از طریق شماره تلفن تماس بگیرید زمان رویارویی با وارد کردن یک نام یا شماره در جعبه جستجو ، و سپس کلیک کردن سمعی. اگر می خواهید به جای دیگری تماس بگیرید ، فقط روی شماره تلفن شناخته شده ضربه بزنید.

یک جعبه پاپ آپ ظاهر می شود که شماره پیام را نشان می دهد برای برقراری این تماس روی تماس کلیک کنید. می توانید کلیک کنید به من زنگ بزن برای ادامه تماس یا امتناع برای رد سریع

مرتبط: روشهای مناسب برای استفاده همزمان از Mac و iPhone

همچنین می توانید مستقیماً به تماس ها پاسخ دهید. به عنوان مثال ، اگر کسی با iPhone شما تماس بگیرد ، تا زمانی که در نزدیکی آن باشد ، یک اعلان در Mac شما ظاهر می شود. برای پاسخ دادن فقط روی اعلان کلیک کنید. برای متوقف کردن دریافت تماس ، فقط به بازگشت زمان رویارویی و خاموش کن تماس های تلفنی.

نحوه تنظیم پیام ها

مانند تماس ها ، شما همچنین می توانید iPhone و Mac خود را تنظیم کنید تا بتوانید از طریق Mac خود پیامک و MMS ارسال و ارسال کنید.

هنگامی که اطمینان حاصل کردید که هر دو دستگاه از الزامات تداوم اپل برخوردار هستند و با شناسه Apple iMessage خود در هر دو دستگاه وارد سیستم شده اید ، اکنون می توانید پیام رسانی را از طریق Mac خود فعال کنید. برای انجام این:

 1. باز کن پیام ها.

 2. به نوار منو بروید. کلیک پیام رسانی> تنظیمات برگزیده.

 3. کلیک iMessage بخش. سپس بررسی کنید پیام ها را در iCloud فعال کنید.

پیام iCloud را در Mac فعال کنید

به همین ترتیب ، شما همچنین باید این ویژگی را در iPhone خود تنظیم کنید. اینگونه است:

 1. قابل اعتماد و متخصص تنظیمات> پیام رسانی.

 2. ضربه زدن ارسال و دریافت. شما باید هم شماره تلفن همراه خود و هم Apple ID را ببینید. می توانید از طریق Apple ID یا شماره تلفن همراه خود تماس های جدید ارسال ، پاسخ داده و شروع کنید.

برای اینکه اجازه دهید پیام های متنی از iPhone شما در Mac شما ارسال و دریافت شود ، باید انتقال پیامک را فعال کنید. برای انجام این:

 1. برگرد تنظیمات> پیام رسانی.

 2. ضربه زدن ارسال پیام های متنی، سپس سوئیچ را روشن کنید تا به Mac یا دستگاه دیگر اجازه دهید از iPhone شما پیام ارسال و دریافت کند.

گالری تصاویر (2 تصویر)

مرتبط: از یک کلیپ بورد جهانی برای کپی و جایگذاری از iPhone به Mac استفاده کنید

به طور یکپارچه بر روی دستگاه های اپل کار کنید

ویژگی تداوم اپل محدود به آیفون و مک نیست. این ویژگی در همه دستگاه های اپل در دسترس است و گردش کار یکپارچه ای را در اکوسیستم اپل ایجاد می کند.

این نه تنها با پرش از یک دستگاه به دستگاه دیگر ، باعث کاهش شتاب در وقت شما می شود ، بلکه باعث می شود جریان روان تری از ارتباطات ، تأخیرها ، هوای مرده و پیام ها یا تماس های از دست رفته را کاهش دهد.


آیفون و MacBook روی میز
با استفاده از سیستم انتقال قدرت ، به طور یکپارچه بین iPhone ، iPad و Mac خود جابجا شوید

Handoff جابجایی بین Mac ، iPhone و iPad را آسان می کند. در اینجا نحوه استفاده از آن آورده شده و در صورت عدم موفقیت چه باید کرد.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.