25
جولای

نحوه ارسال نمابر از آیفون: 5 بهترین برنامه

اگر در موقعیتی قرار گرفتید که باید از آیفون یا آیپد خود نمابر ارسال کنید و مطمئن نیستید که چگونه این کار را انجام دهید ، در جای مناسب قرار دارید. چندین برنامه کاربردی برای این منظور وجود دارد.

اگرچه اکثر این برنامه ها برای ارسال فکس نیاز به اشتراک پولی دارند ، شما می توانید هزینه یک برنامه زمانبندی را پرداخت کنید یا هزینه فکس را پرداخت کنید. هر برنامه بسته به منطقه و ویژگی دارای ویژگی های متغیر و قیمت است.

1. نمابر بعلاوه

این برنامه در iOS 11.0 یا بالاتر اجرا می شود ، بنابراین مطمئن شوید که دستگاه خود را به جدیدترین نسخه نرم افزار به روز کرده اید.

Fax.Plus ادعا می کند که به عنوان بهترین سرویس فکس آنلاین شناخته می شود و به شما امکان ارسال فکس به بیش از 180 کشور را می دهد. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که از طریق ایمیل ثبت نام کنید تا شماره فکس آنلاین را دریافت کرده و از برنامه استفاده کنید.

می توانید پرونده ها را از حافظه محلی یا iCloud Drive خود بارگذاری کنید یا از اسکنر داخلی آنها برای اسکن اسناد فیزیکی استفاده کنید. چندین ویژگی به شما امکان می دهد اسناد خود را ویرایش کنید و حتی کیفیت آنها را بهبود ببخشید. به دلیل ویژگی امضای الکترونیکی ، مجبور نیستید اسناد خود را امضا کنید.

Fax.Plus همچنین یکی از بهترین برنامه هایی است که به شما امکان می دهد در میان بسیاری دیگر ایمیل به یک فاکس ارسال کنید.

مرتبط: بهترین ابزار برای ارسال ایمیل به دستگاه فکس

تمام داده هایی که ارسال یا دریافت می کنید رمزگذاری شده و برنامه ادعا می کند که کاملاً منطبق با HIPAA (قانون حمل و نقل و مسئولیت پذیری بیمه درمانی) است و امنیت و رازداری کامل را تضمین می کند.

طرح pay-as-you-go به شما امکان می دهد اعتبار بخرید و چندین فکس در ماه یا سال ارسال کنید. اگر به دفعات بیشتری نیاز به فکس دارید ، آنها مجموعه ای از برنامه ها را برای انتخاب دارند. برنامه اولیه از 4.99 دلار در ماه شروع می شود.

دانلود: نمابر. پلاس برای iOS (خریدهای درون برنامه ای رایگان در دسترس است)

2. فاکس از آیفون

اگرچه این برنامه در زمینه ارسال فکس بسیار مفید است ، اما به شما امکان دریافت آنها را نمی دهد. این نرم افزار در بیش از 90 کشور بین المللی کار می کند.

این نرم افزار از ویژگی های خوب بسیاری برخوردار است ، از جمله پردازش سریع تصویر ، اسناد با کیفیت بالا ، گزینه پیش نمایش و امکان ترکیب چندین سند در یک نمابر.

می توانید تقریباً هر نوع پرونده ای مانند PDF ، DOC ، JPG ، PNG ، HTML و موارد دیگر را از iCloud ، Google Drive ، Dropbox یا منبع ذخیره سازی دیگر در دستگاه Apple خود بارگذاری کنید.

یک ویژگی مهم این است که برنامه به شما امکان می دهد اسنادی را که از طریق برنامه ارسال می کنید ردیابی کنید ، بنابراین همیشه می دانید که اسناد شما کجاست. آنها سه طرح اشتراك را ارائه می دهند كه می توانید استفاده كنید: یك برنامه یك هفته ای با قیمت 9/99 دلار ، یك برنامه یك ماهه با 24،99 دلار و یك برنامه یك ساله با 99/99 دلار. قیمت ها براساس منطقه متفاوت است.

دانلود: فاکس از iPhone برای iOS (خریدهای درون برنامه ای رایگان در دسترس است)

3. فکس مشعل

Fax Burner یکی از برنامه هایی است که در آن مجاز به استفاده از آن تا حدودی کاملا رایگان هستید. با استفاده از نسخه رایگان برنامه ، می توانید 5 صفحه را فاکس کنید و ماهانه حداکثر 25 صفحه فکس دریافت کنید. اگر فوراً نیاز به ارسال فکس سریع دارید و نمی خواهید در یک برنامه پرداخت مشترک شوید و مشخصات کارت اعتباری خود را وارد کنید ، این برنامه برای شما مناسب است.

این برنامه بیش از یک میلیون کاربر دارد. طرح بندی برنامه کاملاً ساده و آسان است و چندین ویژگی خوب مانند امضاهای الکترونیکی و دوربین داخلی را ارائه می دهد.

هر نمابر دریافتی به صورت خودکار بصورت PDF ذخیره می شود و به ایمیل و تلفن شما ارسال می شود تا بتوانید آن را به هر کجا که می خواهید فوروارد کنید. این برنامه به طور کامل با Dropbox و نامه ورودی شما برای نمابر ورودی و خروجی یکپارچه شده است.

متأسفانه ، شما فقط می توانید اسنادی را که در قالب PDF هستند بارگذاری کنید ، بنابراین قبل از اینکه بتوانید آنها را فکس کنید ، باید فایل های خود را به PDF تبدیل کنید.

مرتبط: نحوه تبدیل چندین تصویر به یک فایل PDF در رایانه یا تلفن خود

هر زمان که نمابر دریافت کردید حتی می توانید یک نامه سریع به آن اضافه کنید و اعلان ها را دریافت کنید. اگر می خواهید بیش از پنج صفحه فکس در ماه ارسال کنید ، می توانید یکی از برنامه هایی را که برنامه ارائه می دهد پرداخت کرده و آن را ارتقا دهید.

در صورت نیاز به دریافت فکس ، Fax Burner به شما یک شماره فاکس رایگان می دهد که می توانید تا 24 ساعت از آن استفاده کنید. متأسفانه ، فقط شماره تلفن های ایالات متحده در دسترس است و این شماره پس از 24 ساعت منقضی می شود ، بنابراین هر بار باید شماره جدیدی ایجاد کنید.

دانلود: Fax Burner برای iOS (خریدهای درون برنامه ای رایگان)

4. اکوفاکس

اگرچه ممکن است EcoFax مانند یک برنامه ساده دیگر باشد که به شما امکان ارسال فکس را می دهد ، اما یک ابتکار منحصر به فرد ارائه می دهد که آن را از سایر برنامه ها متمایز می کند.

همانطور که از نامش پیداست ، EcoFax تلاش می کند تا با محیط زیست سازگار باشد. فاکس به استفاده از کاغذ نیاز دارد و EcoFax با کاشت مقدار مساوی از درختان در پایان هر ماه ، استفاده از کاغذ را جبران می کند. برای این منظور ، این سازمان با بنیاد Trees for the Future همکاری می کند. هرچه فاکس های بیشتری از طریق EcoFax ارسال کنید ، درختان بیشتری کاشته می شوند.

جدا از آن ، EcoFax تقریباً همه ویژگی هایی را که یک برنامه کاربردی خوب به فکس نیاز دارد ، ارائه می دهد. شما می توانید یک سند را بارگذاری کنید یا آن را با استفاده از دوربین آیفون خود اسکن کنید ، چندین اسناد را با هم ترکیب کنید ، قبل از فکس کردن صفحات خود پیش نمایش کنید و وضعیت فاکس ارسال شده را ردیابی کنید.

با این حال ، EcoFax به شما امکان دریافت فکس را نمی دهد و گزینه امضای الکترونیکی در دسترس نیست. برنامه هایی که می توانید مشترک شوید بر اساس تعداد صفحاتی است که می خواهید ارسال کنید. اکوفاکس پیشنهاد ارسال ده صفحه با قیمت 4.99 دلار ، 50 صفحه با قیمت 19.99 دلار و 200 صفحه با پرداخت 59.99 دلار را دارد.

دانلود: EcoFax برای iOS (خریدهای درون برنامه ای رایگان)

5. فکس کامپیوتر

این یکی دیگر از گزینه های موقتاً رایگان است که به شما امکان می دهد تا حداکثر 50 کشور در سراسر جهان فاکس ارسال کنید. می توانید روزانه یک صفحه کاملا رایگان و بدون ثبت نام ارسال کنید. اگر برنامه را دوست دارید و می خواهید بیشتر ارسال کنید ، می توانید در برنامه های آن مشترک شوید.

برای ارسال نمابر ، می توانید از دوربین iPhone خود استفاده کنید ، سند iTunes یا ضمیمه نامه های ایمیل را بارگذاری کنید یا متن را برای ارسال به عنوان نمابر وارد کنید. این برنامه به دلیل سهولت استفاده از محبوبیت بالایی برخوردار است و به شما امکان می دهد کار را به سرعت انجام دهید.

دانلود: PC-FAX برای iOS (خریدهای درون برنامه ای رایگان)

فکس را در هر زمان و هر مکان از iPhone یا iPad خود ارسال کنید

برنامه های زیادی وجود دارد که به شما امکان ارسال و دریافت نمابر را می دهد. اگرچه برای استفاده از آنها در طولانی مدت باید هزینه کنید ، اما برخی از برنامه ها دوره های آزمایشی رایگان را ارائه می دهند یا حداقل محدودیتی دارند که می توانید تعداد معینی از صفحات را به صورت رایگان ارسال کنید.


کاغذ فکس
نحوه ارسال فکس به صورت رایگان از کامپیوتر شما

روش های مختلفی برای ارسال فکس از طریق رایانه وجود دارد. در اینجا روش های مختلف را بررسی می کنیم.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده