رفتن به نوشته‌ها

نحوه ادغام فایل های PDF در iPhone و iPad

فایل های PDF را با استفاده از ابزار داخلی در iPhone و iPad خود ترکیب کنید.


نحوه ادغام فایل های PDF در iPhone و iPad

ادغام PDF نه تنها اشتراک چندین اسناد را با دیگران آسان می کند ، بلکه به کاهش درهم ریختگی نیز کمک می کند. دلایل مختلفی وجود دارد که ممکن است بخواهید فایل های PDF خود را ادغام کنید.

اگر از iPhone یا iPad استفاده می کنید ، می توانید برای ترکیب سریع دو یا چند فایل PDF به چندین روش طبیعی اعتماد کنید. ادامه مطلب را بخوانید تا بدانید چگونه.

برای ادغام فایل های PDF از برنامه Files iPhone و iPad استفاده کنید

برنامه Files در iPhone و iPad با گزینه داخلی برای ترکیب چندین اسناد PDF ارائه می شود. این کاملاً سریع و آسان است. ترفند این است که فایلها را فقط به ترتیب حروف الفبا یا عددی ترکیب می کند.

مرتبط: نحوه مدیریت فایل های PDF در iPhone و iPad

بنابراین ، اگر می خواهید فایل های PDF را به ترتیب خاصی جمع آوری کنید ، باید اسناد را از قبل تغییر دهید. در اینجا روند کامل وجود دارد:

 1. آن را باز کنید فایل ها برنامه در iPhone یا iPad شما.

 2. به محل PDF ها بروید.

 3. پرونده ها را طولانی فشار دهید و استفاده کنید تغییر نام دهید گزینه ای است که آنها را به ترتیب صحیح نامگذاری کنید.

 4. ضربه زدن | بیشتر نماد (سه نقطه) را در گوشه سمت راست بالای صفحه قرار داده و انتخاب کنید انتخاب کنید.

 5. پرونده هایی را که می خواهید ادغام شوند انتخاب کنید. اگر به نظر می رسد PDF در برنامه Files پراکنده هستند ، از پوشه استفاده کنید سکته نماد برای انتقال آنها به همان مکان. در غیر این صورت ، نمی توانید پرونده ها را ادغام کنید.

 6. ضربه زدن | بیشتر در گوشه پایین سمت راست صفحه انتخاب کنید یک PDF ایجاد کنید. باید PDF ادغام شده را بلافاصله در همان پوشه مشاهده کنید.

به طور پیش فرض ، این سند باید نام اولین پرونده ایجاد شده را نشان دهد ، اما می توانید نام آن را به هرکدام که می خواهید تغییر دهید.

برنامه Files فایلهای PDF اصلی را حذف نمی کند ، بنابراین اگر بخواهید باید خود آنها را حذف کنید. برای این کار ، پرونده ها را انتخاب کنید و ضربه بزنید زباله ها آیکون.

برای ادغام PDF ها از میانبرهای iPhone و iPad استفاده کنید

فرض کنید شما به دنبال راهی برای ترکیب PDF به طور منظم هستید ، اما تغییر نام پرونده ها ، انتقال فایل های منبع به مقصد مختلف یا حذف دستی به صورت دستی بسیار خسته کننده است.

در این حالت می توانید با ایجاد یک میانبر همه اینها را خودکار کنید. اما برای این کار باید درک خوبی از برنامه میانبرها در iPhone یا iPad خود داشته باشید.

یک گزینه سریعتر استفاده از این میانبر آماده برای ادغام فایل های PDF است. اگر در افزودن آن مشکلی دارید ، به اینجا بروید تنظیمات> دستورات سریع و فعال کنید میانبرهای غیر قابل اعتماد را مجاز کنید. پس از نصب میانبر ، نحوه استفاده از آن در اینجا آمده است:

 1. آن را باز کنید فایل ها برنامه را انتخاب کرده و فایلهای PDF مورد نظر جهت ترکیب را انتخاب کنید.

 2. آن را باز کنید اشتراک ورق و ضربه بزنید ادغام پرونده های PDF.

 3. ترتیبی را که می خواهید فایل های PDF در پرونده ادغام شده نشان داده شود ، انتخاب کنید.

 4. برای ذخیره پرونده ها ، در برنامه Files مقصدی را انتخاب کنید. سپس پرونده را نامگذاری کرده و روی آن ضربه بزنید صرفه جویی.

 5. ضربه زدن حذف اگر می خواهید نسخه های اصلی را حذف کنید.

همچنین تغییر رفتار میانبر پیش فرض آسان است. به عنوان مثال ، می توانید هر بار که آن را تغییر می دهید آن را در یک مکان خاص ذخیره کنید پرونده را ذخیره کنید عمل.

مرتبط: میانبرهای سیری برای بهبود سلامتی و رفاه شما

فقط آن را باز کنید میانبرها و ضربه بزنید | بیشتر نماد میانبر برای ادغام فایل های PDF. سپس تنظیمات خود را انجام دهید و ضربه بزنید انجام شده.

ادغام PDF در آیفون و آی پد به راحتی

راه حل های PDF شخص ثالث پرداخت شده مانند PDF Expert و Smallpdf به گزینه های اضافی مانند مرتب سازی مجدد یا حذف صفحات جداگانه قبل از ترکیب اسناد اجازه می دهد.

اما در بیشتر موارد ، استفاده مستقیم از گزینه ایجاد PDF برنامه Files یا جلب کمک میانبر ، انتخاب ایمن و راحت تری است. دلیل این امر این است که شما می توانید به این ابزارها اعتماد کنید زیرا توسط سازندگان دستگاه شما تولید می شود.


فایل های PDF را در Mac ترکیب کنید
نحوه ترکیب فایل های PDF در Mac

آیا چندین سند PDF دارید که می خواهید آنها را با هم ترکیب کنید؟ در اینجا نحوه انجام آن در macOS آورده شده است.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید