25
ژوئن

نحوه اتصال AirPods به Xbox One شما

اگر از سبک و سادگی AirPods لذت می برید و همیشه آنها را در دست دارید ، ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که آیا می توانید از آنها با Xbox One خود استفاده کنید؟

اگرچه آنها نمی توانند جایگزین هدفون های مناسب بازی شوند ، اما اگر بخواهید خود را در بازی غوطه ور کنید گزینه ای آسان است.

در اینجا نحوه اتصال Airpods به Xbox One ارائه شده است.

آیا می توانید Airpods خود را به Xbox One خود متصل کنید؟

س “ال “آیا می توانم AirPods خود را به Xbox One خود متصل کنم؟” پاسخ کمی پیچیده ای دارد. AirPod ها تقریباً با هر اتصال بلوتوث سازگار هستند ، اما بدون دستگاه Apple نمی توانند از Siri استفاده کنند.

مشکل کنسول های Xbox این است که آنها از نوع مورد نیاز اتصال بلوتوث برای دستگاه های صوتی پشتیبانی نمی کنند. بنابراین ، AirPods شما با Xbox One خارج از جعبه شما کار نمی کند. با این حال ، استفاده از AirPods برای صحبت با سایر بازیکنان یک راه حل وجود دارد.

در حال حاضر هیچ راهی برای لذت بردن از صدای بازی به طور مستقیم از طریق AirPods شما وجود ندارد. در عوض ، برای این کار باید از سیستم سرگرمی موجود خود استفاده کنید.

مرحله 1: برنامه Xbox را در دستگاه خود بارگیری کنید

برنامه xbox برای ios

برنامه Xbox یک برنامه تلفن همراه است که به شما امکان می دهد حساب Xbox خود را از طریق تلفن iPad ، iPhone یا Android خود مدیریت کنید. همراه با پشتیبانی ارتباطی است بنابراین می توانید با دوستان خود صحبت کنید.

با بارگیری برنامه رایگان Xbox شروع کنید ، سپس با حساب Microsoft خود وارد سیستم شوید. اگر حساب Microsoft ندارید یا دستگاه شما اطلاعات حساب شما را تشخیص نمی دهد ، باید انتخاب کنید حساب جدیدی اضافه کنید.

با این کار می توانید فرآیند نصب کوچکی را طی کنید که در هنگام نمایش گزینه باید کنسول خود را اضافه کنید. قبل از افزودن کنسول به برنامه ، کنسول خود را روشن کرده و وارد سیستم شوید.

وقتی برنامه از شما خواست ، را انتخاب کنید فعال سازی در کنسول خود برای اتصال دستگاه

دانلود: برنامه Xbox برای iOS Android (رایگان)

مرحله 2: AirPods را با دستگاه تلفن همراه خود جفت کنید

مرحله بعدی این است که AirPods خود را بردارید و آنها را با یک دستگاه تلفن همراه که دارای برنامه Xbox است جفت کنید.

منتظر بمانید تا صدای تأیید AirPods خود را تأیید کنید که آنها را متصل کرده اید.

مرحله 3: Xbox خود را روشن کرده و گروه خود را تنظیم کنید

اگر هنوز Xbox خود را روشن نکرده اید ، آن را روشن کرده و آماده گپ زدن با دوستان خود شوید. برای گفتگو با آنها باید چت در Xbox خود تنظیم کنید.

مرحله 4: با برنامه Xbox یک مهمانی ایجاد کنید

مطمئن شوید برنامه Xbox در دستگاه شما باز است و به نماد افراد بروید. Xbox شما این قسمت را بخش اجتماعی می نامد.

پس از انتخاب ، در گوشه سمت راست متوجه دو نماد (هدفون و نوت بوک) خواهید شد. انتخاب کنید هدفون نماد برای شروع مهمانی خود را. بسته به دستگاه خود ، ممکن است لازم باشد به برنامه اجازه دسترسی به میکروفون خود را بدهید.

هنگامی که حزب خود را ایجاد کردید ، می توانید انتخاب کنید اضافه کردن مردم اگر دوستان خود را جستجو کنید یا اگر Gamertag را می شناسید وارد آن شوید.

اگر نمی خواهید حزب خود را ایجاد کنید ، می توانید انتخاب کنید دفترچه یادداشت نمادی را برای گشت و گذار در مخاطبین خود انتخاب کرده و شخصی را برای گفتگو انتخاب کنید.

مرحله 5: با دوستان خود صحبت کنید

وقتی افراد را به گپ خود اضافه می کنید ، AirPods شما باید صدا را ارائه داده و به عنوان میکروفون شما عمل کند. از اینجا می توانید با دوستان خود گپ بزنید ، افراد جدید را دعوت کرده و طبق معمول بازی کنید.

اگر برنامه Xbox را دوست ندارید ، این روش برای بسیاری از برنامه های دیگر مانند Discord کاربرد دارد.

چرا AirPod ها با Xbox Series X کار نمی کنند | S؟

زیرا کنترل کننده های Xbox Series X S از طریق بلوتوث به کنسول متصل شوید ، می توانید فرض کنید سایر لوازم جانبی بلوتوث مانند AirPods نیز کار خواهند کرد.

با این حال ، مانند Xbox One ، Xbox Series X | S برای اتصال صوتی از بلوتوث پشتیبانی نمی کند.

لوازم جانبی بلوتوث باید از استاندارد بی سیم Microsoft پشتیبانی کند یا دارای یک آداپتور USB سازگار باشد که دستگاه بی سیم شما را به Xbox شما متصل کند.

همچنان می توانید از AirPods خود برای گفتگو با دوستان از طریق برنامه Xbox استفاده کنید. همانند Xbox One ، باید برنامه Xbox را در دستگاه خود بارگیری کرده و AirPods خود را با آن همگام سازی کنید.

روش 2: از آداپتور بلوتوث استفاده کنید

می توانید یک آداپتور بلوتوث خریداری کنید که به کنترل کننده Xbox شما متصل شود. این به شما قابلیت های صوتی بلوتوث را می دهد ، به این معنی که می توانید از AirPods خود استفاده کنید.

اگرچه این گزینه ساده است ، اگر هنوز دستگاه دیگری ندارید ، لازم است دستگاه دیگری را خریداری کنید. علاوه بر این ، همیشه یک اتصال قابل اعتماد را ارائه نمی دهد.

اکنون می توانید AirPods خود را به Xbox One (نوع) خود متصل کنید

بازتاب AirPods

اگرچه ممکن است شما را ناامید کند وقتی یاد بگیرید که نمی توانید از ویژگی های صوتی کامل AirPods خود با Xbox One یا Xbox Series X لذت ببرید | S ، کمی tinkering بسیار زیاد است.

به نظر نمی رسد که مایکروسافت به زودی گزینه های اتصال بلوتوث خود را تغییر دهد. در ضمن ، می توانید از روش های بالا برای گپ زدن با دوستان خود با استفاده از راحتی AirPod های خود استفاده کنید.


xbox-one-network-ویژگی برای عیب یابی
چگونه Xbox One را که به Wi-Fi متصل نمی شود ، تعمیر کنیم

اگر Xbox One شما به اینترنت متصل نیست ، این راه حل ها را امتحان کنید تا Xbox خود را دوباره به Wi-Fi و آنلاین متصل کنید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.