30
مه

معرفی و بررسی 6 سرویس ایمیل جایگزین برای جیمیل و یاهو

اگر با Gmail و Yahoo Email مشکلی دارید و به دنبال خدمات بهتر هستید ، می توانید از خدمات مشابه و جایگزین استفاده کنید. در این مقاله از Anzel Web ، ما 6 سرویس ایمیل برتر را جایگزین Gmail و Yahoo می کنیم و بررسی می کنیم.

سایت های جایگزین یاهو و جیمیل

محبوب ترین ارائه دهندگان ایمیل بهتر از Gmail و Yahoo Mail

اگر Gmail و Yahoo ویژگی های مورد انتظار شما از سایتی مانند این را ندارند ، می توانید از گزینه های جایگزین استفاده کنید. در این مقاله انواع مختلف سرورهای ایمیل از Anzel Web را بررسی و معرفی خواهیم کرد. برای اطلاعات بیشتر تماشا کنید.

جایگزین Gmail: Microsoft Outlook

معرفی و بررسی 6 سرویس ایمیل جایگزین برای جیمیل و یاهو

Microsoft Outlook جایگزین Gmail می شود. این برنامه دارای یک تب رایگان است و می توانید از این تب برای ارسال ایمیل های ساده استفاده کنید. این سرویس توسط مایکروسافت طراحی شده است. این کار ادغام با ویندوز 10 را آسان می کند و استفاده از آن در ویندوز 10 بسیار آسان است. استفاده از این سرویس در Outlook Office 365 نیز بسیار آسان است. کاربران همچنین می توانند از آن در مرورگر و برنامه استفاده کنند.

برای یادگیری نحوه ارسال ایمیل یکبار مصرف به بهترین خدمات ایمیل یکبار مصرف یا موقت رایگان.

جایگزین یاهو ایمیل: نامه GMX

معرفی و بررسی 6 سرویس ایمیل جایگزین برای جیمیل و یاهو

GMX Mail گزینه دیگری برای Gmail و Yahoo! GMX Mail یکی از معتبرترین شرکت های تابعه یونایتد اینترنت است. این شرکت بزرگترین ارائه دهنده خدمات اینترنت در آلمان است و از سال 1997 فعالیت خود را آغاز کرده است. این سرویس ماهانه حدود 15 میلیون کاربر فعال دارد و می توانید از آن برای ارسال ایمیل به صورت رایگان استفاده کنید.

از ویژگی های این سرویس می توان به امکان ارسال فایل تا 50 مگابایت ، پشتیبانی از فرمت IMAP و POP ، فضای ذخیره سازی 1 گیگابایت و … اشاره کرد.

Zoho Mail جایگزین Yahoo Mail می شود

معرفی و بررسی 6 سرویس ایمیل جایگزین برای جیمیل و یاهو

گزینه دیگری برای ایمیل های گوگل و یاهو Zoho Mail نام دارد. این سرویس از سال 2008 در حال اجرا است. با استفاده از این سرویس می توانید ایمیل های خود را به صورت رایگان ارسال کنید. این سرویس ماهانه 12 میلیون کاربر فعال دارد و هیچ تبلیغی شما را در حین استفاده آزار نمی دهد ، حتی اگر کاربر عادی این سرویس باشید و مشترک نشده باشید. این سرویس دارای فیلترهای مختلفی است و کاربران می توانند از تب برای مشاهده مکالمه ، امکان دسته بندی ایمیل ها و … استفاده کنند.

اگر به دنبال سایت های مشابه در YouTube هستید ، پیشنهاد می کنیم 13 مورد از بهترین سایت ها و برنامه های جایگزین را در YouTube بخوانید.

با iCloud یک ایمیل رایگان ایجاد کنید

معرفی و بررسی 6 سرویس ایمیل جایگزین برای جیمیل و یاهو

ارائه دهنده ایمیل دیگر iCloud نام دارد. کاربران Mac ، iPad و iPhone می توانند در این سرویس حساب کاربری ایجاد کنند. این سرویس اساس سایر خدمات اپل مانند Find My iPhone ، Photo Stream ، Keychain و iCloud Drive است. این برنامه 850 میلیون کاربر دارد. همه کاربران iCloud 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی دارند.

موتورهای جستجوی گوگل جایگزین وجود دارد که گاهی اوقات می توانند کاستی های Google را پوشش دهند. برای اطلاع از این سرویس ها ، می توانید مقاله 41 از بهترین گزینه ها را برای سرویس های Google بخوانید.

جیمیل و یاهو: AOL نامه را جایگزین کنید

جیمیل و یاهو را جایگزین کنید

نوع دیگر ایمیل شخصی AOL Mail است. این سرویس از سال 1993 در حال اجرا است ، به این معنی که سرویس AOL Mail قدیمی تر از Gmail ، Yahoo و Hotmail است! در حال حاضر ، این سرویس ماهانه حدود 5 میلیون کاربر فعال دارد ، اما در گذشته این تعداد به 50 میلیون کاربر رسیده است.

ایمیل Google را جایگزین کنید ProtonMail

جیمیل و یاهو را جایگزین کنید

نوع دیگر سرور ایمیل ProtonMail است. طبق سیاست های این شرکت ، اطلاعات شما توسط آنها محافظت می شود. بعلاوه ، برای ایجاد ایمیل نیازی به وارد کردن اطلاعات شخصی زیادی نیست. همچنین ، پیام ها ردیابی نمی شوند و پس از مدتی مشخص به طور خودکار حذف می شوند.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله از Anzel ، لیستی از سایت های ایمیل جایگزین برای یاهو و جیمیل را معرفی و بررسی کرده ایم. از کدام یک از این سایت ها استفاده خواهید کرد؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.