28
آوریل

معرفی و بارگیری 11 مورد از بهترین برنامه های یوگای انگلیسی و فارسی برای اندروید

یوگا. یکی از بهترین تمرینات برای آرامش و خلاص شدن از استرس و اضطراب. بسیاری از افراد مشغول وقت کافی برای شرکت در کلاس های یوگا ندارند. در صورتی که این افراد بیشترین نیاز را به این ورزش دارند. با استفاده از برنامه های آموزشی یوگا می توانید این تمرین را در خانه انجام دهید. در این مقاله ما 11 بهترین برنامه یوگای انگلیسی و فارسی را برای اندروید از Anzel Web ارائه و بارگیری خواهیم کرد.

یک برنامه تمرینی یوگا را برای اندروید بارگیری کنید

بهترین برنامه های یوگا برای اندروید

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که بسیار شلوغ هستید و مدام با روزهای پرتنش دست و پنجه نرم می کنید ، پیشنهاد می کنیم برای آرامش یوگا را امتحان کنید. شما می توانید برنامه آموزش یوگا را از خدمات ایرانیان بارگیری کنید ، آن را روی تلفن یا رایانه لوحی خود نصب کنید و این تمرین را در خانه انجام دهید. در این مقاله به بهترین برنامه یوگای رایگان از Anzel Web خواهیم پرداخت. برای اطلاعات بیشتر تماشا کنید.

می توانید نسخه کامل برنامه های معرفی شده را از سرویس های داخلی بارگیری و نصب کنید.

دانلود تمرین یوگا – یوگا برای مبتدیان – یوگای روزانه

بهترین برنامه یوگا

برنامه یوگای روزانه یوگا برای مبتدیان بهترین برنامه در زمینه این ورزش است. با استفاده از این برنامه می توانید به راحتی در خانه یوگا کار کنید. آنها تمام تمرینات اساسی را به شما آموزش می دهند و این برنامه دارای فیلم های سه بعدی است که حرکات را به شما می آموزد.

با استفاده از این برنامه می توانید یوگا انجام دهید. بازدم ، سطح چربی و و همچنین با این برنامه اندازه گیری می شود.

برنامه یوگای فارسی: آموزش یوگا

بهترین برنامه یوگا

بهترین برنامه یوگای فارسی ، یک برنامه آموزش یوگا است. با استفاده از این برنامه می توانید یوگا را به راحتی یاد بگیرید. اصول یوگا را به شما می آموزد. علاوه بر این ، آنها اصول تنفس ، آرامش ، آرامش ، خواب مصنوعی و موارد دیگر را به شما می آموزند. زبان برنامه فارسی است و تمام اطلاعات به این زبان نوشته شده است.

برنامه یوگا برای اندروید به صورت رایگان: یوگا برای مبتدیان

بهترین برنامه یوگا

برنامه یوگا برای مبتدیان یک برنامه آموزش یوگا است که برای مبتدیان مناسب است. اگر می خواهید اصول یوگا را یاد بگیرید ، حتماً این برنامه رایگان را نصب کنید. می توانید تمام توصیه های لازم را از این برنامه دریافت کرده و مراحل یادگیری آرام یوگا را دنبال کنید.

یوگا و مراقبه را با یوگای روزانه بیاموزید

بهترین برنامه یوگا

اگر مبتدی هستید و مطالعه می کنید ، یوگای روزانه را به شما پیشنهاد می کنیم. این برنامه یک آموزش جامع یوگا در خانه است و جلسات و تمرینات مختلفی دارد. این برنامه رایگان است اما با خرید اشتراک می توانید از سایر ویژگی های آن استفاده کنید. به راحتی می توانید تمرینات را با توجه به ساعت ، سطح آنها و و فیلتر کنید و یک تمرین را با توجه به نیاز روز خود انتخاب کنید.

دانلود Yoga Studio: Yoga Studio: Mind and Body

بهترین برنامه یوگا

Yoga Studio: Mind & Body بهترین برنامه رایگان یوگا است. این برنامه بیش از 130 فیلم عملی دارد و برنامه مدیتیشن بین 5 تا 60 دقیقه است. به راحتی می توانید تمرینات را با توجه به نیاز خود فیلتر کرده و طبق برنامه ادامه دهید.

اگر شما هم علاقه مند به راه رفتن و دویدن هستید ، مقدمه 12 بهترین برنامه پیاده روی ، دویدن و ورزش برای آندروید را بخوانید.

برنامه یوگا برای کاهش وزن یوگای DDP

بهترین برنامه یوگا

DDP Yoga Slimming Program یک برنامه پرداخت رایگان در برنامه است. این برنامه با همتایان خود متفاوت است. یوگای یوگای DDP با سایر تمرینات مانند کاردیو و … ترکیب می شود. با استفاده از این برنامه می توانید نوع جدیدی از ورزش را تجربه کنید. همچنین امکان استفاده از این برنامه در رایانه نیز وجود دارد. علاوه بر این ، به دلیل قابلیت بلوتوثی که دارید ، می توانید برنامه را به تلویزیون متصل کرده و تمرینات را از آن تماشا کنید.

برنامه یوگا برای استراحت داون داگ

بهترین برنامه یوگا

برنامه Down Dog همچنین یک برنامه یوگای روزانه است که می توانید به صورت آفلاین از آن استفاده کنید. اگر دسترسی به اینترنت ندارید ، در طول مسیر سفر می کنید و می توانید تحصیلات خود را ادامه دهید. این برنامه انواع مختلف یوگا را آموزش می دهد و گزینه خوبی برای افرادی است که می خواهند از انواع مختلف این ورزش لذت ببرند.

اگر می خواهید وسایل ورزشی خود را در خانه درست کنید ، آموزش ساخت دمبل در خانه با ابزارهای ساده را بخوانید.

برنامه کامل آموزش یوگا در خانه گایا

بهترین برنامه یوگا

Gaia یک برنامه جامع آموزشی یوگای خانگی است. این برنامه رایگان است ، اما در برنامه پرداخت هایی وجود دارد. می توانید فیلم های آموزشی خوبی در آن پیدا کنید. این برنامه نه تنها حرکات یوگا را آموزش می دهد ، بلکه فلسفه این ورزش را نیز کاوش می کند.

یوگا و مدیتیشن را با Peloton آموزش دهید

بهترین برنامه یوگا

Peloton یک برنامه کاهش وزن یوگا است که این تمرین را با تمرینات تناسب اندام ترکیب می کند. این برنامه رایگان است ، اما با خرید اشتراک می توانید از سایر ویژگی ها استفاده کنید. هر هفته یک ویدیوی جدید به برنامه اضافه می شود. تمرینات ورزشی دیگری نیز در این برنامه وجود دارد که می توانید با هم از آنها استفاده کنید.

برنامه یوگای روزانه Asana Rebel

بهترین برنامه یوگا

با برنامه ورزشی یوگا Asana Rebel می توانید وزن کم کرده و کالری بسوزانید. Asana Rebel یک روال ورزشی دارد که تمرینات شما را کنترل می کند. این برنامه با توجه به هیکل و اندام شما طراحی شده است. با استفاده از این برنامه دیگر لازم نیست وقت خود را در کلاس های یوگا بگذرانید. به راحتی می توانید این برنامه را نصب کنید و هر زمان که خواستید ورزش کنید.

برنامه آرامش یوگا: یوگای پیاده روی

بهترین برنامه یوگا

Track Yoga همچنین یک برنامه یوگای رایگان برای آندروید است. این برنامه به شما کمک می کند تمرینات خود را به موقع و در بهترین شرایط انجام دهید. همه دروس را دارد و می توانید از آن برای رفع استرس استفاده کنید. این برنامه دارای انواع مختلف یوگا برای رختخواب ، کمر درد ، استرس ، مسافرت ، بدن سازی ، تقویت انرژی ، قبل از تمرین ، بعد از تمرین و.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله ، ما برنامه کامل آموزش یوگای خانگی را از Anzel Web ارائه می دهیم. از کدام برنامه برای انجام این تمرین در خانه استفاده می کنید؟ لطفا نظرات و تجربیات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.