24
آگوست

معرفی و بارگیری قوی ترین و بهترین برنامه های بازیابی ویندوز 2021

از دست دادن اطلاعات و داده ها می تواند بسیار دلهره آور باشد. به خصوص وقتی داده های شما بسیار مهم هستند یا حاوی خاطرات و اطلاعاتی هستند که از دست دادن آنها جبران ناپذیر است. خوشبختانه می توانید در این شرایط از برنامه هایی استفاده کنید که اطلاعات شما را بازیابی می کنند. در این مقاله ، ما قوی ترین و بهترین برنامه های بازیابی ویندوز 2021 را از Anzel Web ارائه و بارگیری می کنیم.

بارگیری ویندوز 10 ، 11 ، 7 و… نرم افزار بازیابی رایانه ، قدرتمند و سریع!

بهترین نرم افزار بازیابی اطلاعات برای ویندوز 10 ، 11 ، 7 و…

فکر حذف و حذف اطلاعات مهم و گاهی ذخیره کردن آنها برای سالها نیز می تواند آزاردهنده باشد. برخی از داده ها بسیار مهم هستند و ممکن است پس از حذف سند ، آن را از دست بدهید. خبر خوب این است که برنامه های بازیابی می توانند این اطلاعات حذف شده را برای شما بازیابی کنند. در این مقاله برنامه های بازیابی ویندوز 11 ، 10 ، 8 و 2 را از Anzel Web ارائه می دهیم. انتظار بیشتری داشته باشید.

می توانید نسخه کامل این برنامه ها را از سایت های ایرانی بارگیری کنید.

برنامه بازیابی آموزش دیسک کامپیوتر

نرم افزار بازیابی هارد دیسک

Disk Drill یک نرم افزار بازیابی فایل ویندوز است. با استفاده از این برنامه می توانید داده های زیادی را بازیابی کنید. مهم نیست که از این برنامه برای بازیابی فایل های ویندوز یا هارد دیسک و حافظه خارجی استفاده می کنید ، در هر دو مورد به راحتی می توانید اطلاعات حذف شده خود را بازیابی کنید. یکی از ویژگی های مثبت این برنامه پشتیبانی از فرمت های مختلف است. Disk Drill می تواند بیش از 400 فرمت را بازیابی کند. این برنامه همچنین قابلیت پشتیبان گیری از داده ها را دارد. با استفاده از این برنامه می توانید پارتیشن های از دست رفته را نیز بازیابی کنید.

در نسخه ویندوز ، می توانید حداکثر 500 مگابایت داده را به صورت رایگان بازیابی کنید. بسته به میزان داده ، سرعت اسکن نیز متفاوت خواهد بود. کاربران حرفه ای و مبتدی می توانند به راحتی از این برنامه استفاده کرده و اطلاعات خود را پس بگیرند. همچنین امکان فیلتر کردن و بازگرداندن اسکن وجود دارد. این امر پیدا کردن و بازیابی اطلاعات مورد نظر را برای شما آسان تر می کند. حتی می توانید در وسط اسکن کامپیوتر را خاموش کرده و اسکن را متوقف کنید. پس از روشن شدن سیستم اسکن را ادامه دهید.

برنامه بازیابی رایانه Windows 10 PhotoRec را بارگیری کنید

نرم افزار بازیابی هارد دیسک

PhotoRec یکی دیگر از نرم افزارهای قدرتمند بازیابی هارد دیسک است. با استفاده از این برنامه می توانید داده های ویندوز ، هارد اکسترنال ، دوربین دیجیتال و .. را بازیابی کنید. با این برنامه می توانید حداکثر 480 فرمت را بازیابی کنید. با وجود این ویژگی ها ، ممکن است در ابتدا کار با این برنامه دشوار باشد ، اما با گذشت زمان می توانید با رابط کاربری آن آشنا شده و کار را بدون هیچ مشکلی انجام دهید. با این حال ، هر نرم افزار تخصصی که کار خوبی را انجام می دهد ممکن است در ابتدا کمی گیج کننده به نظر برسد.

این برنامه از زبان های مختلف پشتیبانی می کند و می توانید آن را بر روی نسخه های مختلف ویندوز نصب کنید.

قدرتمندترین نرم افزار بازیابی ویندوز ، Wondershare Recoverit را بارگیری کنید

قدرتمندترین نرم افزار بازیابی ویندوز را بارگیری کنید

Wondershare Recoverit Windows Recovery Software نیز یکی از بهترین برنامه ها در این زمینه است. با استفاده از این برنامه می توانید داده ها را از طیف وسیعی از دستگاه ها از جمله دوربین فیلمبرداری ، هارد دیسک ، فلش مموری و … به همراه ویندوز بازیابی کنید. استفاده از این برنامه بسیار آسان است و زمان زیادی نمی برد. این برنامه می تواند بسیاری از فرمت ها را پشتیبانی و بازیابی کند. رابط کاربری برنامه نیز بسیار خوب طراحی شده و در عین حال قابلیت های برنامه را به خوبی نشان می دهد. با استفاده از این برنامه می توانید تا 100 مگابایت بازیابی کنید. می توانید این برنامه را در نسخه های مختلف ویندوز نصب و اجرا کنید.

اگر می خواهید تصاویر را در تلفن Android خود بازیابی کنید ، دانلود بهترین نرم افزار بازیابی عکس حذف شده برای Android را بخوانید.

برنامه بازیابی عکس و فیلم Recuva

قدرتمندترین نرم افزار بازیابی ویندوز را بارگیری کنید

Recuva یک نرم افزار بازیابی هارد اکسترنال برای ویندوز 5 است. این برنامه رایگان است و به راحتی می توانید فایل های ویدئویی و صوتی را با آن بازیابی کنید. مهم نیست که این فایل ها روی چه دستگاهی هستند ، با این برنامه می توانید طیف وسیعی از دستگاه ها را بازیابی کنید. رابط کاربری این برنامه ساده و روان است. بنابراین کار با آن به هیچ وجه دشوار نخواهد بود. یکی دیگر از ویژگی های مثبت این برنامه وجود صفحه پیش نمایش است. یکی از ویژگیهای مثبت این برنامه پشتیبانی آن به زبانهای مختلف است. علاوه بر این ، می توانید آن را بر روی نسخه های مختلف ویندوز ، از جمله 10 ، 7 ، ویستا و .. نصب کنید.

نرم افزار بازیابی فیلم و Res Rescue Data 6

قدرتمندترین نرم افزار بازیابی ویندوز را بارگیری کنید

Data Rescue 6 یکی دیگر از برنامه های خوب بازیابی رایانه است که توصیه می کنیم. این برنامه دارای رابط کاربری بسیار ساده است و استفاده از آن آسان است. در واقع ، برای استفاده از این برنامه نیازی به تجربه ندارید و می توانید همه چیز را در صفحه آن مشاهده و اجرا کنید. با استفاده از این برنامه می توانید یک دستگاه بالقوه آسیب دیده را در یک دستگاه سالم کپی کنید! اگر کاربر ساده ای هستید ، حتماً از این برنامه استفاده کنید. Data Rescue 6 فقط از زبان انگلیسی پشتیبانی می کند. می توانید آن را در نسخه های مختلف ویندوز اجرا کنید.

برای یادگیری نحوه بازیابی فایل های حذف شده ویندوز ، نحوه بازیابی فایل های حذف شده در Windows 10 در CMD را مطالعه کنید.

بهترین نرم افزار بازیابی ویندوز 10: R-Studio

بهترین نرم افزار بازیابی ویندوز 10

R-Studio بهترین برنامه بازیابی در سال 2021 است که می تواند اطلاعات شما را به صورت حرفه ای بازیابی کند. این برنامه اگرچه تخصصی است ، از همه فرمت ها پشتیبانی نمی کند ، اما در این حالت می توانید اطلاعات زیادی را بازیابی کنید. رابط کاربری برنامه چندان ساده نیست ، زیرا همانطور که گفتیم یک برنامه تخصصی است و برای متخصصان طراحی شده است. با استفاده از این برنامه می توانید پارتیشن ها و دسته های آسیب دیده و حذف شده را بازیابی کنید. یکی دیگر از ویژگی های مثبت این برنامه این است که می توانید آن را روی تمام نسخه های ویندوز اجرا کنید و هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.

ویندوز 11 و نرم افزار بازیابی اطلاعات ase EaseUS

بهترین نرم افزار بازیابی ویندوز 10

EaseUS Data Recovery یک برنامه بازیابی رایانه قدرتمند است که بازخورد مثبتی از کاربران مختلف دریافت کرده است. می توانید با خیال راحت به این برنامه اعتماد کنید و فایل های خود را بازیابی کنید. شما حتی می توانید فایل های سازمان یافته و فیلتر شده خود را بازیابی کرده و فقط فایل های مورد نظر خود را دریافت کنید. البته این برنامه فقط فایل های کوچکتر از 100 مگابایت را بازیابی می کند. برای کار با این برنامه ، کافی است مکانی را برای بازیابی اطلاعات انتخاب کنید. سپس روی Scan ضربه بزنید و منتظر بمانید تا فایل ها بازیابی شوند.

نرم افزار قدرتمند بازیابی اطلاعات ویندوز استار

نرم افزار قدرتمند بازیابی ویندوز

عکس بازیابی اطلاعات ستاره ای یکی از بهترین برنامه ها در این زمینه است. حتی می تواند با سیستم های آسیب دیده و غیر قابل بوت کار کند و داده های آنها را بازیابی کند. یکی دیگر از ویژگی های مثبت این برنامه پشتیبانی از طیف گسترده ای از دستگاه های ذخیره سازی است. استفاده از این برنامه آسان است و می توانید تجسم داده را داشته باشید. بازیابی اطلاعات Stellar از فرمت های زیادی پشتیبانی می کند و می توانید آن را در نسخه های مختلف ویندوز اجرا کنید.

برنامه بازیابی رایانه رایگان TestDisk

نرم افزار قدرتمند بازیابی ویندوز

نرم افزار Hard Disk و Windows Recovery TestDisk یک برنامه عالی برای بازیابی پارتیشن های از دست رفته است. علاوه بر این ، می توانید به راحتی دیسک های نامرتب را بعد از آن بوت کنید. یکی از ویژگی های مثبت این برنامه پشتیبانی از فایل های مختلف در فرمت های مختلف است. این برنامه کاملاً رایگان است. رابط کاربری ممکن است چندان ساده نباشد ، اما ارزش امتحان کردن را دارد. البته چیزی که در این برنامه وجود دارد این است که روی کل سیستم تمرکز می کند و برای بازیابی یک یا دو فایل حذف شده مناسب نیست. می توانید این برنامه را در نسخه های مختلف ویندوز نصب کنید.

برنامه بازیابی رایانه ویندوز 10: DiskGenius

نرم افزار قدرتمند بازیابی ویندوز

DiskGenius Windows 10 Recovery PC همچنین یک گزینه عالی برای مدیریت پارتیشن و بازیابی کامل اطلاعات است. این برنامه هم برای کاربران حرفه ای و هم برای کاربرانی که تجربه زیادی در این زمینه ندارند مناسب است. اگرچه رابط کاربری برنامه چندان ساده نیست ، اما بازیابی اطلاعات معمولاً ساده است و با کمی کار با آن می توانید داده های خود را بازیابی کنید. فقط برنامه رو باز کنید دستگاه یا پارتیشن را انتخاب کنید. سپس اسکن کرده و منتظر بمانید تا داده ها بازیابی شوند. پوشه ها لیست شده اند. شما حتی می توانید انتخاب کنید که از کدام یک می خواهید بهبود یابید.

برنامه بازیابی عکس CrashPlan برای رایانه شخصی

نرم افزار قدرتمند بازیابی ویندوز

CrashPlan یک نرم افزار قدرتمند بازیابی رایانه است که دارای رابط کاربری ساده است و حتی برای کاربران غیر تخصصی نیز قابل استفاده است. با استفاده از این برنامه همچنین می توانید از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کرده و خیال خود را در مورد آن راحت کنید. این برنامه بسیار جامع است و حتی افراد حرفه ای نیز از آن استفاده می کنند. همچنین می توان بازیابی اطلاعات را فیلتر کرد تا اطلاعات مهمتر را زودتر بدست آورد.

نرم افزار بازیابی عکس OnTrack EasyRecovery Windows

نرم افزار قدرتمند بازیابی ویندوز

OnTrack EasyRecovery یک نرم افزار قدرتمند بازیابی رایانه است که به شما امکان می دهد اطلاعات خود را با خیال راحت بازیابی کنید. با استفاده از این برنامه می توانید داده های خود را به صورت بسیار سازمان یافته و طبقه بندی شده بازیابی کنید. نسخه رایگان این برنامه به شما امکان بازیابی یک گیگابایت را می دهد. می توانید این برنامه را در نسخه های مختلف Windows.Z نصب کرده و داده های خود را بازیابی کنید.

نرم افزار قدرتمند بازیابی رایانه DMDE Free Edition

نرم افزار قدرتمند بازیابی ویندوز

DMDE Free Edition همچنین یک نرم افزار قدرتمند بازیابی رایانه است. با این برنامه می توانید داده های تصادفی حذف شده به دلیل مشکلات هارد دیسک ، حمله ویروس و غیره را بازیابی کنید. نسخه رایگان این برنامه محدودیت های بسیار کمی دارد. شما حتی نیازی به نصب این برنامه ندارید. فقط آن را بارگیری کرده و سریع اجرا کنید. با این برنامه همچنین می توانید دیسک ها و پارتیشن ها را جستجو و بازیابی کنید. رابط برنامه نیز ساده است.

برنامه بازیابی فایل PC Inspector

نرم افزار قدرتمند بازیابی ویندوز

PC Inspector File Recovery یکی دیگر از برنامه های خوب بازیابی رایانه است که می توانید از آن برای بازیابی اطلاعات خود استفاده کنید. با استفاده از این برنامه به راحتی می توانید اطلاعات خود را بازیابی کنید و نگران هیچ چیز نباشید. رابط کاربری برنامه چندان ساده نیست و ممکن است در نگاه اول متوجه وضعیت نشوید ، اما با کمی تمرین می توانید از این برنامه به خوبی استفاده کنید. یکی از ویژگی های مثبت این برنامه این است که می تواند پارتیشن های از دست رفته را شناسایی کرده و آنها را بازیابی کند حتی اگر پارتیشن بوت یا سیستم فایل خراب یا حذف شده باشد.

برنامه بازیابی عکس و فیلم UnDeleteMyFiles Pro

نرم افزار قدرتمند بازیابی ویندوز

UnDeleteMyFiles Pro قوی ترین نرم افزار بازیابی ویندوز است. با استفاده از این برنامه می توانید به سرعت فایل گم شده خود را پیدا کنید. رابط کاربری و ظاهر برنامه ساده است ، اما ویژگی های زیادی دارد و رایگان است. این برنامه دارای برنامه های دیگری است که می توانید علاوه بر بازیابی فایل از آنها استفاده کنید. با UnDeleteMyFiles Pro همچنین می توانید ایمیل های حذف شده را بازیابی کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله ، ما قوی ترین نرم افزار بازیابی ویندوز را از Anzel Web ارائه می دهیم. از کدام برنامه برای بازیابی اطلاعات و داده های خود استفاده کردید؟ لطفا نظرات ، پیشنهادات و تجربیات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.