رفتن به نوشته‌ها

مشتریان فروشگاه اپل می توانند AirPods را قبل از خرید دوباره امتحان کنند

اپل قوانین را در طی شیوع ویروس کرونا تغییر داد. حالا آنها به همان روشی که بودند برگشته بودند.


AirPods

به عنوان نشانه ای که فروشگاه های اپل در حال بازگشت به تجارت معمول خود هستند ، و از ویروس کرونا منتشر می شوند ، مشتریان می توانند AirPods را دوباره قبل از خرید در بسیاری از فروشگاه ها امتحان کنند.

بلومبرگ گزارش داد که اپل در اوایل سال گذشته هنگامی که COVID-19 توزیع سریع خود را آغاز کرد ، از مشتریان خواست تا آزمایش AirPod های محبوب خود را متوقف کنند. اکنون از این محدودیت ها صرف نظر کنید ، به این معنی که هم مشتریانی که ثبت نام می کنند و هم افرادی که قرار ملاقات می گذارند می توانند AirPods را در فروشگاه امتحان کنند تا قبل از تصمیم گیری در مورد خرید یا عدم اطمینان از مناسب بودن آنها.

اعطای قوانین

این اتفاق چند ماه پس از آن رخ داد که اپل همین سیاست را برای مشتریان فروشگاه اپل در آسیا کاهش داد. به ویژه چین از نظر سیاست های ضد ویروس کرونای خرده فروشی اپل ، چندین ماه از بیشتر مردم جهان جلوتر است. اپل قبل از انجام این کار در جاهای دیگر خواستار تعطیلی فروشگاه های خرده فروشی در چین شد ، اما سپس قبل از انجام این کار در جاهای دیگر فروشگاه ها را دوباره راه اندازی کرد.

در مارس سال گذشته ، اپل فروشگاه های اپل خود را در ایالات متحده و سایر کشورهای غیرچینی تعطیل کرد. برخی از فروشگاه های اپل در ماه مه 2020 شروع به بازگشایی کردند. تا اوایل مارس 2021 بود که همه 270 فروشگاه خرده فروشی همزمان در ایالات متحده افتتاح شد.

فروشگاه های اپل هنوز اقدامات امنیتی گوناگونی دارند – از جمله بررسی دما ، نیاز به ماسک ، فاصله اجتماعی ، عدم کلاس در فروشگاه ها و موارد دیگر.

در چندین فروشگاه انتخاب شده ، مرور محصول مجاز نیست ، فقط جمع آوری سریع برای سفارشات آنلاین و همچنین جلسات پشتیبانی Genius است. در مورد این فروشگاه های خاص اپل ، گزارش بلومبرگ خاطرنشان می کند:

“این فروشگاه ها هنوز به خریداران اجازه نمی دهند AirPods را امتحان كنند. این بخش مهمی از روند فروش شخصی است زیرا بعضی از مصرف كنندگان می خواهند میزان مناسب بودن هدفون را تعیین كنند یا بین AirPods معمولی و AirPods Pro را انتخاب كنند.”

AirPod های جدید در حال کار هستند

در حال حاضر شایعه شده است که اپل در حال کار بر روی AirPod های معمولی جدید است. در حالی که برخی گزارش ها حاکی از آن است که آنها در رویداد ویژه بعدی اپل که احتمالاً در ماه آوریل برگزار می شود ، اولین حضور خواهند داشت ، مینگ-چی تحلیلگر معتبر اپل اخیراً گفته است که در نیمه دوم سال اولین حضور خود را خواهند داشت. انتظار می رود نسل سوم AirPod های معمولی همان طراحی AirPods Pro را داشته باشد ، اگرچه برخی از ویژگی های سطح بالا ممکن است از دست نرود.

با تشکر از سیاست “قبل از خرید قبل از خرید” تازه ترمیم شده ، مشتریان می توانند قبل از تحویل پول های سخت خود ، آنها را هنگام ورود خوشحال کنند.

اعتبار تصویر: امید آرمین / Unsplash CC


چگونه می توان AirPods را تعویض کرد و به طور خودکار بین دستگاه های اپل جابجا نشد
6 رفع ایرپاد که به طور خودکار بین دستگاه های اپل جابجا نمی شوند

اگر AirPods شما به طور خودکار بین دستگاه های Apple شما جابجا نمی شود ، در اینجا برای رفع این مشکل آزار دهنده راه حل هایی وجود دارد.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید