26
آوریل

مرکز آموزش LinkedIn در پایان سال 2021 آغاز می شود.

این مرکز آموزشی به متخصصان و مشاغل تجاری مروری بر فرصت های بالقوه آموزش آنها ارائه خواهد داد.


پسری از LinkedIn روی لپ تاپ استفاده می کند

ماه گذشته ، مدیر عامل LinkedIn ، رایان روزلانسکی نوشت که این سایت به شرکت ها ابزاری برای سرمایه گذاری و تحریک کارمندانشان می دهد. حالا ما می بینیم که منظور او دقیقاً از این حرف چیست.

مرکز آموزش LinkedIn چیست؟

LinkedIn در نیمه دوم سال جاری تقویم خود ، پلتفرم ایجاد مهارت خود ، LinkedIn Learning Hub را راه اندازی خواهد کرد. در حال حاضر ، فقط یک گروه کوچک از آزمایشکنندگان بتا در سراسر جهان می توانند به آن دسترسی داشته باشند.

پس از فعال شدن مرکز آموزش LinkedIn دسترسی به سراسر جهان ، این شرکت می گوید شرکت های بزرگ خود آموزش حرفه ای مشتریان “حداقل یک سال” به صورت خودکار و بدون هیچ گونه هزینه ای به مرکز یادگیری ارتقا می یابند.

https://www.youtube.com/watch؟v=2U2y3L0Gy28

با استفاده از این پروژه ، LinkedIn قصد دارد به فراگیران دسترسی به پیش بینی كامل داده ها در سایت و همچنین ارائه راهنمایی برای كمك به متخصصان و شركتهای تجاری در زمینه های مهارتهای مربوطه و فرصتهای شغلی را ارائه دهد.

LinkedIn می گوید: Learning Hub از تمام قابلیت های بستر تجربه سنتی یادگیری (LXP) و “خیلی بیشتر” برخوردار است.

این بر اساس داده ها و بینش ها از نمودار مهارت های ما ، جامع ترین طبقه بندی مهارت های جهان با مهارت های 36K + ، اعلان شغل 24M + و بزرگترین شبکه حرفه ای با اعضای 740M + است ، که اطلاعات بیشتری در مورد توسعه مهارت ها ، محتوای شخصی و جامعه در اختیار مشتریان قرار می دهد. یادگیری.

برای ایجاد یک راه حل صحیح برای صلاحیت ، مرکز یادگیری بر روی سه عنصر حیاتی تمرکز دارد (اگرچه روسلانسکی می گوید با فروش رسمی محصول ، “خیلی بیشتر به اشتراک خواهد گذاشت”):

  • محتوای دلخواه – مهارت های مناسب را با توصیه های محتوای مبتنی بر هوش مصنوعی بر اساس فعالیت های یادگیری و بینش خود در LinkedIn بسازید
  • یادگیری جامعه – با همکاران ، همتایان ، کارشناسان و مربیان LinkedIn در ارتباط باشید تا از آنها بیاموزید
  • بینش هایی برای توسعه مهارت ها – استراتژی های خود را با ردیابی روند ، معیار قرار دادن در برابر سایر شرکت ها و غیره مطلع کنید.

این اعلامیه از طریق مرکز یادگیری یک ماه پس از آن صورت می گیرد که LinkedIn داستان های ویدیویی را به پروفایل های کاربر اضافه کرده و پذیرفته است که روی ویژگی های چت صوتی بسیار شبیه به Clubhouse کار می کند.

Upskilling و Reskilling را در اولویت قرار دهید

در دنیای کار امروز ، کسب سریع مهارتهای انتقادی کمتر به یک مزیت تبدیل شده و بیشتر به یک ضرورت تبدیل می شود. امی بورستتی از LinkedIn تا آنجا پیش می رود که می گوید مهارت “ارز جدید” است.

مجمع جهانی اقتصاد تخمین می زند که فقط در چهار سال آینده 85 میلیون شغل از بین برود. مطمئناً 97 میلیون صنعت جدید جایگزین آنها خواهد شد ، اما چه کسی می داند کدام صنایع پیشرفت می کنند و کدام یک از هم می پاشد.

با عضویت در انجمن L&D Connect می توانید با اخبار Learning Hub همراه باشید.


ابزار تحقیق مرتبط
نحوه استفاده از LinkedIn به عنوان یک ابزار تحقیقاتی

خواه بصیرت باشد و هم جمع آوری اطلاعات ، در اینجا چند روش وجود دارد که می توانید از LinkedIn به عنوان یک ابزار تحقیقاتی استفاده کنید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.