2
ژوئن

ما تاکنون در مورد سرویس جدید N-Plus Netflix چه می دانیم؟

Netflix ممکن است به زودی سرویسی به نام N-Plus راه اندازی کند که به شما امکان می دهد خود را در نمایش ها و فیلم های خود غرق کنید. این چیزی است که ما درباره او می دانیم.


نت فلیکس

Netflix در حال حاضر در حال تحقیق در مورد علاقه کاربران به چیزی به نام N-Plus است که به شما امکان می دهد به طور منحصر به فرد با محتوای آن درگیر شوید.

غول برنده جایزه در حال بحث در مورد علاقه مصرف کنندگان به ویژگی N-Plus است. پادکست ها ، لیست های پخش شده توسط کاربر ، اخبار ، دستورالعمل ها ، بازی ها – اینها تنها برخی از مواردی است که Netflix در یک نظرسنجی برای کاربران خود سعی دارد به آنها در مورد N-Plus مرموز پاسخ دهد.

Netflix در مورد جزئیات دقیق همچنان ناچیز است ، اما این مطالعه برخی از سرنخ ها را در مورد آنچه می تواند منجر شود ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر در مورد این رمز و راز تبلیغ شده توسط نتفلیکس ، به ادامه مطلب مراجعه کنید.

N-Plus: فضای آنلاین برای همه موارد Netflix

نت فلیکس در حال بررسی کاربران برای چیزی به نام N-Plus است که شامل خدمات متنوعی است که به شما امکان می دهد اطلاعات بیشتری در مورد محتوای سرویس پخش جریانی کسب کنید.

این مطالعه N-Plus را شرح داده است:

یک فضای آنلاین در آینده که می توانید درباره Netflix بیشتر بدانید نشان می دهد که همه چیز مربوط به آنها را دوست دارید.

آیا این می تواند به این معنی باشد که Netflix می تواند برای محتوای خاص خود در یک پلتفرم انحصاری اجرا شود؟ این شرکت اطلاعات زیادی راجع به N-Plus در مورد آنچه منتشر شده منتشر نکرده است ، اما بر اساس این مطالعه ، همه چیزهایی است که می دانیم در مورد آنچه ممکن است منجر شود می دانیم.

1. محتوای اختصاصی برای تبلیغ نسخه های اصلی نتفلیکس

نسخه های اصلی نتفلیکس

Netflix ممکن است به دنبال ارتقا محتوای تبلیغاتی از طریق N-Plus برای افزایش تعداد نمایش محتوای اصلی آن باشد.

این محتوای تبلیغاتی ممکن است شامل فیلم های اختصاصی پشت صحنه ، پادکست ها ، مصاحبه ها و موارد دیگر باشد.

نتفلیکس قبلاً این کار را انجام داده بود ، برای افزایش ثروت محتوای اصلی خود ، چنین محتوای اختصاصی را در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذاشت.

مرتبط: کدام سرویس پخش جریانی بهترین محتوای اصلی را ارائه می دهد؟

2. لیست های پخش سفارشی را تهیه و به اشتراک بگذارید

محتوای محتوای زنده سیاه و سفید netflix

Netflix به شما اجازه می دهد لیستی از نمایش های تلویزیونی مورد علاقه خود تهیه کنید و آنها را به صورت آنلاین منتشر کنید تا با دوستان خود به اشتراک بگذارید. نت فلیکس خاطرنشان کرد که دوستان شما برای دسترسی و تماشای نمایش ها در لیست پخش شما باید در سیستم عامل ثبت نام کنند. در غیر این صورت ، آنها می توانستند پیش پرده ها را ببینند.

نت فلیکس از پاسخ دهندگان در مورد نظراتشان در مورد امکان ایجاد لیست پخش موسیقی از موسیقی موجود در محتوای Netflix سال کرد. اگر N-Plus تحقق یابد ، با توجه به اینکه Shazam یا جستجوی دستی موسیقی آزار دهنده است ، این یک ویژگی عالی خواهد بود.

مرتبط: نحوه استفاده از دکمه زدن Netflix برای “Play Something”

3. جمع آوری بازخورد مخاطبان در نمایش های تلویزیونی

Netflix ممکن است بخواهد در مرحله فیلمبرداری درباره نمایش های تلویزیونی خود نظر شما را بدهد و به شما این امکان را بدهد که در پیشرفت آن نمایش ها تأثیر بگذارید.

وی همچنین در نظر دارد میزبانی از نظرات کاربران با سلیقه مشاهده مشابه را انجام دهد تا بتوانید چیزهای جدیدی برای تماشا پیدا کنید.

چگونه می توانید به N-Plus دسترسی پیدا کنید

فرض بر این است که صفحه اصلی Netflix پیوندی به N-Plus خواهد داشت ، اما این تنها راه دسترسی به سیستم عامل نیست.

Netflix ممکن است بخواهد آن را در نتایج موتور جستجو ارتقا دهد. بگویید که به دنبال بازیگر مورد علاقه خود در Google هستید ، سپس در صفحه N-Plus آن شخص قرار می گیرید و تمام محتوای Netflix را که در آنها ظاهر شده مشاهده می کنید.

در جای دیگر ، Netflix ممکن است اعلان های فشاری و خبرنامه های ایمیل را برای شما ارسال کند تا شما را به N-Plus جذب کند. البته ، هدف نهایی این است که تصمیم بگیریم Netflix را بیشتر کشف کنیم.

به نظر می رسد N-Plus می تواند بستری باشد که مشترکان نتفلیکس بتوانند به طور انحصاری به محتوای فیلم ها و نمایش های تلویزیونی مورد علاقه خود بپردازند. این به Netflix اجازه می دهد تا با تأثیرگذاری کاربران بر روی سرویس پخش جریانی ، از آن به عنوان وسیله ای برای تقویت جامعه و افزایش مخاطبان خود استفاده کند.

ما نمی دانیم چیزی مانند N-Plus وجود دارد یا خیر ، اما منتظریم ببینیم در صورت سقوط چه اتفاقی می افتد.


آرم Netflix در Mac
9 هک Netflix که همه کاربران باید از آنها استفاده کنند

در اینجا چند راز جالب وجود دارد که می توانید با استفاده از آنها Netflix را به سطح بالاتری برسانید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.