8
آگوست

ما بهترین بازی های رایانه ای در سال 2021 را به شما ارائه می دهیم.

بهترین بازی های رایانه ای برای سال 2021: هشت ماه در سال ، موضوعی برای آماده سازی یک مقاله کوتاه اما جذاب تکمیل می شود. در این دوره ، مجموعه های منحصر به فرد و ارزشمندی منتشر شد و از سوی دیگر ، مجموعه ای از سبک IPP در اختیار بازیکنان قرار گرفت. سال 2021 سالی متفاوت و منحصر به فرد برای طرفداران و مخاطبان صنعت بازی های رایانه ای بود. نسل نهم کنسول های مایکروسافت و سونی امسال عرضه شد. از سوی دیگر ، بسیاری از توسعه دهندگان بازی های رایانه ای مختلفی را توسعه داده و عرضه کرده اند ، بنابراین اگر می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، از وب سایت NovinSpot انتظار داشته باشید.

نسخه افسانه ای Mass Effectبازی:

جلوه مسی

بدون شک یکی از بهترین بازی های رایانه ای سال 2021 ، Mass Effect Legendary Edition بود. این عنوان مجموعه ای منحصر به فرد است که شامل ویرایش های اول ، دوم و سوم مجموعه Copper Effect ، با تمام بسته های اضافی مبتنی بر داستان است. از سوی دیگر ، پیشرفت های زیادی در جلوه های بصری و مکانیک بازی در هر سه عنوان (به ویژه نسخه اول) انجام شده است که بازی را برای گیمرهای جدید لذت بخش تر می کند. اولین نسخه بازی از استانداردهای روز عقب بود ، بنابراین توسعه دهندگان تغییرات زیادی در سیستم های حفاری و تیراندازی از این عنوان ایجاد کردند. Mass Effect Legendary Edition داستان یکی از بزرگترین قهرمانان کهکشان ، کاپیتان شپارد را روایت می کند. شپرد باید با یک مسابقه خطرناک و تهاجمی به نام رپرها مبارزه کند. از ویژگی های Mass Effect Legendary Edition می توان به افزایش کیفیت و وضوح بافت ها ، الگوها و جلوه ها اشاره کرد. مجموعه Copper Effect در ژانر اکشن نقش آفرینی توسعه یافته است و بازیکنان می توانند ظاهر و جنسیت شخصیت اصلی خود را با توجه به سلیقه شخصی تعیین کنند. بدون شک Mass Effect Legendary Edition را می توان به عنوان یکی از بهترین بازی های رایانه ای سال 2021 معرفی کرد. مجموعه ای که خاطرات بی نظیر بسیاری از گیمرهای قدیمی را با جلوه های بصری بهتر زنده کرد. این کار در حال حاضر برای کاربران Xbox ، PlayStation و PC در دسترس است.

دانلود: بازی های رایانه ای را بارگیری کنید 2021

به موسسه خیریه مرجع کمک کنید

شوالیه 2بازی:

بازی های رایانه ای در سال 2021

اما بیایید به یکی دیگر از بهترین بازی های رایانه ای 2021 برویم. شوالیه 2 دنباله ای از جنگ شوالیه مدیال است. این بازی در اواسط سال 2021 در دسترس کاربران پلی استیشن 4 ، پلی استیشن 5 ، ایکس باکس وان ، سری ایکس باکس ایکس ، ایکس باکس اس سری و رایانه شخصی قرار گرفت.

Chivalry 2 در ژانر اکشن چند نفره hack and slash توسعه یافته است. مخاطب می تواند زاویه دوربین را در اول و سوم شخص با توجه به سلیقه خود تنظیم کند. به طور کلی ، شوالیه 2 شما را در نقش یک جنگجو در جهان قرون وسطایی قرار می دهد. بازیکنان مختلف در یک میدان بزرگ نبرد با یکدیگر روبرو می شوند. توسعه دهندگان تمام تلاش خود را برای طراحی میدان های جنگ بزرگ و واقع بینانه انجام داده اند و بنابراین سیستم کلی بازی بسیار جذاب به نظر می رسد. گیمرها می توانند از انواع سلاح ها مانند تبر ، شمشیر ، چکش و سلاح های دوربرد مانند تیر و کمان استفاده کنند. با حرکت در محیط بازی ، می توانید انواع سلاح ها را پیدا کنید. لازم به ذکر است که در طول نبردها قادر خواهید بود ضربات را مسدود کرده و همچنین از آنها جلوگیری کنید.

بیشتر بخوانید: 10 بازی ترسناک و بهترین های سال 2021

هر میدان جنگ 64 بازیکن را پشتیبانی می کند. از بین حالت های مختلف Chivalry 2 ، می توان به Team Deathmatch و Objective اشاره کرد که هر کدام وظیفه متفاوتی را به مخاطب ارائه می دهند. با این حال ، اگر از طرفداران بازی های آنلاین و چند نفره هستید و از عناوینی با منشا قرون وسطایی لذت می برید ، Chivalry 2 می تواند یک ساعت عالی را در اختیار شما قرار دهد. این کار در حال حاضر برای کاربران Xbox ، PlayStation و PC در دسترس است.

Ratchet & Clank: Rift Apartبازی:

بازی های رایانه ای در سال 2021

عملکرد سونی در سال 2021 واقعاً ستودنی بود. این عملکرد در راه اندازی یک کنسول کاملاً جدید و همچنین در راه اندازی بازی های مختلف در طرف اول خلاصه شد. یکی از بهترین بازی های رایانه ای سال 2021 Ratchet & Clank: Rift Apart بود. این بازی در اواخر سال 2020 معرفی شد و در اوایل سال 2021 در دسترس کاربران پلی استیشن 5 قرار گرفت. میانگین امتیاز Ratchet & Clank: Rift Apart در سایت های خبری تحلیلی بسیار بالا بود و بسیاری از مخاطبان آن را بهترین نسخه Ratchet & Clank می نامیدند.

منبع:

  • برای بارگیری بازی می توانید به وب سایت مراجعه کنید نوین نقطه نگاه کن

منبع : https://techtip.ir/