22
مارس

مایکروسافت Windows Community Toolkit v7.0 را برای توسعه دهندگان برنامه راه اندازی می کند

Windows Community Toolkit 7 شامل بزرگترین مجموعه به روزرسانی ها و بهبودها تا به امروز است.


windows-community-toolkit-7-featured

مایکروسافت نسخه 7.0 مجموعه Windows Community Toolkit را منتشر کرد.

مایکروسافت در پستی در وبلاگ ویندوز گفت که آخرین مجموعه ابزارهای توسعه برنامه برای ویندوز 10 پس از “چندین ماه فعال سازی جعبه ابزار Windows Community” منتشر شد.

به طور طبیعی ، کاربران می توانند انتظار داشته باشند بسیاری از ویژگی ها و پیشرفت های جدید را مشاهده کنند.

به طور خلاصه ، جعبه ابزار Windows Community به ساده سازی روند ساخت برنامه های UWP و .NET برای ویندوز 10 کمک می کند. این کار را با تهیه “مجموعه ای از برنامه های جادوگر ، برنامه های افزودنی و کنترل های سفارشی” برای توسعه دهندگان انجام می دهد.

استفاده از جعبه ابزار محدود به ساخت برنامه های رایانه ای نیست. همچنین می تواند برای توسعه برنامه های Xbox ، دستگاه های تلفن همراه ، IoT و HoloLens استفاده شود.

علاوه بر این ، در اسناد رسمی جعبه ابزار Windows Community ذکر شده است که “به عنوان یک پروژه منبع باز با پشتیبانی جامعه در GitHub میزبانی شده است.”

مایکروسافت از نسخه 7.0 جعبه ابزار Windows Community با عنوان “یکی از بزرگترین نسخه های جعبه ابزار” یاد کرده است. این از تعدادی تغییر که “هم در ساختار اصلی و هم در توافق نامه های کد” ایجاد شده مشهود است.

اولین تغییر بزرگ ، معرفی جعبه ابزار MVVM برای NET است. به گفته مایکروسافت ، “بسته Microsoft.Toolkit.Mvvm یک کتابخانه مدرن ، سریع و مدولار MVVM است.”

اصول اصلی که جعبه ابزار MVVM پیرامون آن می چرخد ​​شامل استقلال پلت فرم و مدت زمان ، استفاده انعطاف پذیر ، آزادی انتخاب هنگام استفاده از م andلفه ها و اجرای مرجع است.

Windows Community Toolkit v7.0 همچنین با “پشتیبانی از اعلان پیشرفته برای Win32 و .NET 5 ارائه می شود.” این به لطف جادوگران جدید و بهبود یافته Toast Notifications برای دات نت و UWP امکان پذیر است.

علاوه بر این ، بسته انیمیشن ها به طور کامل در Windows Community Toolkit v7.0 دوباره طراحی شده است. این بدان معنی است که “بسته انیمیشن اکنون سبک تر است و فقط از انیمیشن های C # و XAML پشتیبانی مستقیم می کند.”

از دیگر تغییرات بسته Animations ، افزودن کلاس جدید AnimationBuilder است که به کاربران امکان می دهد انیمیشن های ترکیبی را در C # و XAML ایجاد کنند.

مرتبط: ابزارهای نرم افزاری رایگان ساخت بازی برای ساخت بازی های خود

از دیگر ویژگی های کلیدی Windows Community Toolkit v7.0 می توان به TabbedCommandBar جدید برای “مدیریت دستور در برنامه خود” ، نسخه جدید ColorPicker و SwitchPresenter “برای طراحی و سازماندهی XAML خود” اشاره کرد.

یادداشت های کامل نسخه Windows Community Toolkit v7.0 را می توان در Github یافت.

نیازی به گفتن نیست که مایکروسافت توجه زیادی به نسخه 7 جعبه ابزار Windows Community داده است. این به نگرانی های طولانی مدت توسعه دهندگان پاسخ داده است و به لطف کمک انجمن خود ، مایکروسافت بسته ای متناسب با همه ارائه کرده است که توسعه برنامه ها برای ویندوز 10 را آسان می کند.

مرتبط: Visual Studio در مقابل کد Atom: کدام ویرایشگر متن برای شما مناسب است؟

کاربرانی که می خواهند با جعبه ابزار Windows Community شروع به کار کنند ، باید Visual Studio را بارگیری کنند. همچنین کاربران می توانند برای آزمایش جدیدترین ویژگی های جعبه ابزار ، برنامه کاربردی Windows Community Toolkit را از Microsoft Store بارگیری کنند.


برنامه نویسی مایکروسافت
برنامه نویسان Microsoft Hearts! 11 ابزار توسعه رایگان از MS

آیا راهی آسان برای برنامه ریزی بدون پرداخت هزینه برنامه ها و آموزش ها می خواهید؟ به کتابخانه منابع توسعه مایکروسافت بروید!

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.