15
آوریل

مایکروسافت ویندوز 10 Insider Preview Build 21359 را راه اندازی کرد

این شامل چندین ویژگی مفید … و حذف یکی است.


ویندوز 10

مجموعه های پیش نمایش ویندوز 10 مایکروسافت یک روش خارق العاده برای بررسی موارد بعدی سیستم عامل محبوب است و مجموعه 21359 تفاوتی ندارد. مایکروسافت لیست کاملی از ویژگی های اضافه شده به به روزرسانی را منتشر کرده و جزئیات آبدار نیز در آن وجود دارد.

چه چیزی در ویندوز 10 پیش نمایش ساخت 21359 وجود دارد؟

یکی از ویژگی های نورافکن در مجموعه 21359 گزینه جدید در گزینه های تغذیه ویندوز 10 است. “راه اندازی مجدد برنامه ها پس از ورود به سیستم” نامیده می شود و تأثیر این ویژگی جدید بسیار زیاد است به طوری که ما یک داستان کامل در مورد جدید ایجاد کردیم گزینه قدرت ویندوز 10.

متأسفانه ، تمرکز مهم دیگر کوچک سازی است تا ویژگی جدید. Windows History Sync با این ویژگی جدید از بین می رود ، بنابراین نمی توانید اطلاعات را در دستگاه های دیگر خود بارگذاری کنید.

تاریخچه تاریخچه شما در رایانه شما باقی خواهد ماند و همچنان می توانید تمام اطلاعات مربوطه را از طریق مرورگر وب ، OneDrive و Office مشاهده کنید. با این حال ، همگام سازی خودکار دیگر کار نمی کند.

مایکروسافت همچنین در صفحات تنظیمات ویندوز 10 تغییر کوچکی در دسته “دسترسی آسان” ایجاد می کند. پس از خرابی به روزرسانی ، می بینید که نام جدیدی دارد: قابلیت دسترسی.

همچنین این به روزرسانی سهم مناسبی در رفع اشکالات دارد. به عنوان مثال ، اگر دوست دارید از HDR با ویندوز 10 استفاده کنید ، ممکن است متوجه شده باشید که هنگام قفل کردن رایانه یا خواباندن برخی از محتوای SDR تغییر می کند. خوشبختانه این اشتباه قبلاً خرد شده است.

مرتبط: نحوه شروع تماشای محتوای HDR در ویندوز 10

اگر از Auto HDR استفاده می کنید ، ممکن است متوجه شده باشید که برخی از برنامه های سازگار نمی خواهند آن را روشن کنند. این به روزرسانی باید این مشکل را برطرف کند و مایکروسافت از همه افرادی که هنوز مشکلی دارند دعوت می کند تا به سرور رسمی DirectX Discord بپیوندند.

موارد بسیار دیگری برای پوشش دادن وجود دارد ، بنابراین برای دسترسی به تمام اطلاعات آبدار حتما به وبلاگ Windows Insider مراجعه کنید.

به روز رسانی دسته ای جدید برای ویندوز 10

اگرچه این به روزرسانی برای کسانی که دوست دارند از جدول زمانی ویندوز استفاده کنند ، خبر ناراحت کننده ای است ، اما هنوز بسیاری از قطعات جالب در آن پنهان شده است. باید منتظر بمانیم و ببینیم چه زمانی این تغییرات به شاخه اصلی وارد می شود.

اگر می خواهید همه کارهایی که مایکروسافت برای ویندوز 10 در حال کار است را پیگیری کنید ، این خود را مدیون خود هستید که به شعبه Insider بروید و قبل از هر کس دیگری آخرین به روزرسانی ها را دریافت کنید. Insiders به ​​تازگی Preview Build 21337 را دریافت کرده است که به آنها امکان می دهد دسک تاپ های مجازی را شخصی سازی کرده و File Explorer جدید را آزمایش کنند.

اعتبار تصویر: Panimoni / Shutterstock.com


آخرین بررسی ویندوز را معرفی می کند
مایکروسافت آخرین نسخه Windows 10 Insider Preview Build 21337 را به روزرسانی هیجان انگیزی می کند

مایکروسافت از پیشرفت های چشمگیر ویندوز 10 با Insider Preview Build 21337 خبر داد.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.