23
مارس

مایکروسافت نام Xbox Live را به “Xbox Network” تغییر نام داد

هنوز هم همان Xbox Live قدیمی است ، فقط با یک نام جدید براق.


Xbox Live به شبکه Xbox تغییر نام داده است

اگر اخیراً به Xbox خود وارد شده اید و احساس می کنید مشکلی پیش آمده است ، فقط شما نبودید. مایکروسافت اکنون سرویس خود را Xbox Live “شبکه ایکس باکس” می نامد و به نظر می رسد فعلا فقط یک تغییر نام است.

تغییرات مایکروسافت در Xbox Live

همانطور که توسط The Verge گزارش شده است ، مایکروسافت به آرامی وصله ای را منتشر کرده است که همه موارد “Xbox Live” را به “شبکه Xbox” تغییر می دهد.

پس چرا مایکروسافت چنین دقیقه ای تغییر کرده است؟ سخنگوی مایکروسافت اظهارات زیر را برای The Verge بیان کرد:

“شبکه ایکس باکس” به اصلی ترین سرویس ایکس باکس آنلاین گفته می شود که در قرارداد خدمات مایکروسافت به روز شده است. هدف از بروزرسانی Xbox Live در شبکه Xbox ، تمایز سرویس اصلی از عضویت Xbox Live Gold است.

به همین ترتیب ، دیگر نباید در مورد تفاوت Xbox Live و Xbox Live Gold سردرگمی وجود داشته باشد. شبکه Xbox سرویس رایگان است که هر Xbox آنلاین دریافت می کند ، در حالی که Xbox Live Gold همچنان گزینه پولی برای بازی های آنلاین است.

نام جدید برای یک سرویس آشنا

اگر Xbox شما ناگهان شروع به اتصال به شبکه Xbox کرد ، وحشت نکنید. این فقط نام جدید مایکروسافت برای Xbox Live است تا بتواند آن را بهتر از برنامه پولی تشخیص دهد.

تاکنون سرویس Xbox Live به طرز وحشیانه ای تا سال 2021 آغاز شده است. به عنوان مثال ، در نزدیکی ابتدای سال ، مایکروسافت پیشنهاد افزایش قیمت Xbox Live Gold را داد تا چند روز بعد از آن خارج شود.

اعتبار تصویر: توسعه / Shutterstock.com


آرم xbox-live-gold
مایکروسافت قیمت طلا را در Xbox Live تغییر می دهد

خالق Xbox تأیید کرده است که قیمت Xbox Live Gold تغییر نخواهد کرد.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.