15
جولای

مایکروسافت می خواهد Clippy را از بین ببرد

Clippy ممکن است برگردد ، اما به روشی متفاوت از آنچه شما انتظار دارید.


کلیپ های شیب دار

مایکروسافت با جدیت Clippy را از گورستان ویندوز بازمی گرداند. اما نگران نباشید – رستاخیز او پیامهای وسواسی او را برنمی گرداند. در عوض ، به شکل شکلک های مایکروسافت 365 در می آید.

ویدیوها می توانند به صورت شکلک برگردند

در یک توییت ، مایکروسافت قول داد Clippy را به عنوان شکلک با یک گیره کاغذ به یک شرط بازگرداند: Tweet باید به 20،000 پسند برسد.

مصرف کنندگان واقعاً باید رابطه عشق و نفرت با دستیار بدنام مایکروسافت آفیس داشته باشند ، زیرا تعداد این موارد به سرعت فراتر از هدف مایکروسافت افزایش یافته است. این تعداد هنوز در حال افزایش است ، بنابراین مایکروسافت بهتر است به قول خود وفادار بماند.

اگر تصویری که مایکروسافت در توییتر گنجانده است ، نشان می دهد که Clippy چگونه به شکلک شبیه است ، ممکن است متوجه تغییرات متمایزی در ظاهر شده باشید. کلیپ ها قاب ضخیم تری را به خود اختصاص می دهند ، دارای چشمانی دوستانه تر و دارای یک جفت ابرو کوتاه و ضخیم است. پس از همه ، فقط مناسب Clippy است که قبل از تزئین مجدد دسک تاپ ما تغییر شکل دهد.

حضور Clippy به عنوان یک شکلک کلیپ کاغذ ساکن بسیار دور از حضور عظیم آن در Microsoft Office است. کلیپ کاغذی انسانی ، که در گوشه صفحه نمایش شما برقرار می کند ، روند کار شما را قطع می کند و توصیه های ناخواسته را ارائه می دهد ، معمول بود.

Clippy از سال 1997 در مایکروسافت آفیس در دسترس است ، اما به طور رسمی در سال 2007 مورد سو assass قصد قرار گرفت. این دهه تأثیر زیادی بر روی کاربران داشته است – بیشتر آنها با چشم پوشی از مبهم بزرگ شدند.

اگر Clippy به عنوان ایموجی بازگشت داشته باشد ، حداقل می توانید انتخاب کنید که با آن تماس بگیرید یا نه. بعلاوه ، مانند شکلک ها ، لب های گیره کاغذ (امیدوارم) با یک زیپ باقی بمانند.

آیا مایکروسافت واقعاً Clippy را برمی گرداند؟

مایکروسافت هنوز تأیید نکرده است که آیا Clippy را به عنوان شکلک بازگرداند یا خیر. توییت او به بیش از 20،000 پسند رسیده است ، بنابراین از نظر تئوری باید آن را برگرداند. با این حال ، همه اینها ممکن است فقط یک شوخی مایکروسافت باشد ، که قطعاً برای طرفداران سخت کلیپی ناامید کننده خواهد بود.

اگر مایکروسافت شکلک Clippy را اضافه کند خیلی تعجب آور نخواهد بود. این شرکت مجموعه ای از محافل نوستالژیک تیم های مایکروسافت را منتشر کرده است که یکی از آنها حاوی عکس Clippy در دفتر است.

اما در یک پست وبلاگ همراه با محافل جدید ، نظر مایکروسافت با توییت اخیر او مغایرت دارد. مایکروسافت اشاره کرده است که Clippy به زودی برنخواهد گشت. مایکروسافت نوشت: “نه ، Clippy بخشی از Microsoft 365 نیست.”

آیا این به این معنی است که Clippy حتی به شکل شکلک باز نخواهد گشت و Tweet مایکروسافت فقط یک وعده خالی است؟ در این حالت گفتن مشکل است.


رایانه جدید با ویندوز 365
مایکروسافت سرانجام رایانه ابری ویندوز 365 را اعلام کرد

به زودی می توانید از هر مرورگر پشتیبانی شده ای به رایانه ویندوز دسترسی پیدا کنید … و بله ، ویندوز 11 یک گزینه است.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.