3
ژوئن

مایکروسافت در 24 ژوئن از نسخه بعدی ویندوز رونمایی کرد

جزئیات این رویداد تقریباً هیچ اطلاعاتی به ما نمی دهد ، اما این امکان وجود دارد که بسیار زیاد باشد.


آرم رویداد ویندوز 10

مایکروسافت درز کرده و به بروزرسانی بزرگی که برای ویندوز 10 ارائه می شود اشاره کرده است ، اما هنوز چیز خاصی نشنیده ایم اکنون غول فناوری از ردموندی رویدادی را اعلام کرده است که به ما نشان می دهد چه چیزی در انتظار ویندوز 10 است.

رویداد بزرگ مایکروسافت برای ویندوز 10

می توانید تمام جزئیات را در وب سایت Microsoft Windows بررسی کنید. ما می گوییم “جزئیات” ، اما متأسفانه در حال حاضر چیزهای زیادی در صفحه وجود ندارد.

این وب سایت از شما دعوت می کند “برای دیدن برنامه های بعدی Windows به ما بپیوندید” و پیوند یادآوری زمان ، تاریخ و رویداد را ارائه می دهد … و تمام. اگر می خواهید بیشتر بدانید ، باید در 24 ژوئن 2021 ساعت 11 به وقت شرقی برگردید.

به همین ترتیب ، ما به طور قطع نمی دانیم که مایکروسافت در جریان این رویداد چه چیزی را اعلام خواهد کرد. آنچه می دانیم این است که ویندوز 10 ایکس نخواهد بود ، زیرا غول نرم افزاری اخیراً این پروژه را از پریز برق جدا کرده و ویژگی های خود را به ویندوز 10 انتقال داده است.

مرتبط: گزارش: مایکروسافت ویندوز 10X را ذخیره کرده است ، احتمالاً برای همیشه

بسیار محتمل است که این ارائه برای خورشید دره باشد. در هفته های اخیر شاهد نشت ها ، نکات و به روزرسانی های تدریجی زیادی در رابطه با Sun Valley بوده ایم که به نظر می رسد مایکروسافت در طی این ارائه به درستی آن را اعلام کند.

البته ، ما می توانیم کاملا اشتباه کنیم. ما نمی دانیم همه مایکروسافت آستین خود را دارد. به همین ترتیب ، تنها راهی که مطمئناً می شناسیم هماهنگی با روز است.

چیزی جدید برای ویندوز 10

مایکروسافت اطلاعیه ای جذاب ، البته نادرست ، منتشر کرده است که آینده ویندوز 10 را نشان می دهد. بدین ترتیب ، تا زمان راه اندازی آن ، ما نمی دانیم در مورد چه چیزی صحبت می کنیم … اما پول ما در Sun Sun است.

اگر نمی دانید Sun Valley به چه معناست ، این یک ارتقا planned برنامه ریزی شده UI برای همه ویندوز 10 است. اگرچه مایکروسافت تاریخ دقیق انتشار را به ما اعلام نکرده است ، اما در چند ماه گذشته شاهد بریده ها و نسخه های تدریجی بوده ایم.


ویندوز 10
Windows 10 Sun Valley چیست؟ هر آنچه تاکنون می دانیم

ویندوز 10 برای تعمیرات اساسی تنظیم شده است. آنچه در مورد دره خورشید می دانیم در اینجا است.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.