رفتن به نوشته‌ها

مایکروسافت در حال رفع یک خطای فاسد FLAC ناسازگار در ویندوز 10 است

نه تنها خطا اصلاح شده است ، بلکه تمام پرونده های آسیب دیده FLAC شما با Powershell قابل ترمیم هستند.


ویژگی گرادیان نور مایکروسافت

آیا اخیراً فراداده های یک فایل Windows 10 FLAC را ویرایش کرده اید تا فایل به طور ناگهانی پخش شود؟ اگر دارید ، نگران نباشید. مایکروسافت نه تنها این اشکال ناخوشایند را برطرف کرده است ، بلکه ردموندی همچنین راهکاری برای بازگرداندن آهنگ های زنگ شما ارائه داده است.

Microsoft Fix برای Windows 10 FLAC Bug

اگر به وب سایت پشتیبانی Microsoft مراجعه کنید ، جزئیات مربوط به علت خطا و نحوه رفع آن را پیدا خواهید کرد. به طور خلاصه ، هنگامی که فراداده یک فایل FLAC را ویرایش کردید ، ویندوز 10 ساختار فایل را نادیده گرفت و آن را به اشتباه ذخیره کرد. این باعث می شود فایل پرونده پخش نشود.

مرتبط: بهترین پخش کننده های موسیقی ویندوز برای Hi-Res Audio

مایکروسافت می گوید ، اگر می خواهید این مشکل مجدداً متوقف شود ، باید مجموعه پیش نمایش را در تاریخ 25 مه 2021 ، KB5003214 بارگیری کنید. به روزرسانی این مسئله را برطرف می کند تا بتوانید به ویرایش فراداده پرونده FLAC خود در محتوای قلب خود برگردید.

اگر قبلاً به چندین پرونده FLAC خود آسیب رسانده اید ، مایکروسافت دستور Powershell را منتشر می کند که دوباره آنها را ترمیم می کند. وب سایت Microsoft Support را باز کنید و برای رفع آنها دستورالعمل های آنجا را دنبال کنید.

متأسفیم ، این اصلاح ویرایشهای شما را قبل از خرابی در فوق داده حذف خواهد کرد. با این حال ، باید پرونده را به شرایط کار برگرداند.

در ویندوز 10 به FLAC برگردید

یک خطای ناخوشایند در فراداده ویندوز 10 باعث خراب شدن پرونده های FLAC شده است ، اما همه چیز از بین نرفته است. مایکروسافت نه تنها اصلاحیه ای را منتشر کرد ، بلکه به همه دستور Powershell را داد تا به شما کمک کند تا کتابخانه های موسیقی مردم را به حالت عادی برگرداند.

اگر ترجیح می دهید مشکل در پرونده های FLAC را از دست بدهید ، چرا به جای آن سرویس پخش جریانی را امتحان نمی کنید؟ مفهوم پخش موسیقی شما از طریق اینترنت می تواند لب های شما را به هم بزند ، اما سرویس هایی مانند TIDAL به شما کمک می کنند تا بالاترین کیفیت صدا را به شما ارائه دهند.


برنامه های صوتی صوتی
7 بهترین سرویس پخش جریانی موسیقی برای صوتی های صوتی

صوتی های صوتی می توانند دسته ای آشفته باشند. با این حال ، این سرویس های پخش صوتی ویژه صوتی ها باید شما را خوشحال کنند.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید