18
ژوئن

مایکروسافت در حال بازگشایی آزمایشگاه طراحی Xbox خود برای کنترل کننده کاربری شما است

Xbox X سفارشی طراحی کنید S کنترل کننده رویاهای شما!


ویژگی آزمایشگاه طراحی xbox

مایکروسافت بار دیگر درهای آزمایشگاه Xbox Design خود را باز می کند و به گیمرها اجازه می دهد کنترلرهای Xbox Series X خود را از طریق سرویس رسمی طراحی کنند. این نخستین بار است که آزمایشگاه رسمی طراحی Xbox از زمان معرفی نسل جدید کنسول های Xbox در اواخر سال 2020 بازگشایی شده و برای دارندگان جدید کنسول مورد استقبال قرار خواهد گرفت.

آزمایشگاه طراحی Xbox برای طراحی کنترل کننده سفارشی مجدداً باز می شود

پیش از عرضه Xbox Series X و Series S در نوامبر 2020 ، مایکروسافت آزمایشگاه Xbox Design را برای سفارشات جدید تعطیل کرد. خاموش کردن همیشه موقت بوده است ، اما از اواخر ماه اکتبر لازم است سرویس برای طراحی کنترل کننده Xbox سفارشی از سر گرفته شود.

آزمایشگاه طراحی ایکس باکس به هر کسی اجازه می دهد تا یک طرح رنگی سفارشی برای کنترلر جدید ایکس باکس سری X خود ایجاد کند. 18 رنگ برای انتخاب وجود دارد که از جمله آنها می توان به دکمه های بدنه ، پشت ، D-pad ، ضربه گیرها ، محرک ها ، انگشت شست ، ABXY ، View ، Menu و Share اشاره کرد.

با این حال ، دکمه های ABXY ، View ، Menu و Share را نمی توان با رنگ ، فقط سبک های از پیش طراحی شده سفارشی کرد.

اگر می خواهید بهترین تنظیمات کنترلر Xbox Series X را انجام دهید ، می توانید حکاکی مانند Xbox Gamertag یا موارد دیگر را انتخاب کنید. خدمات حکاکی 10 دلار اضافی هزینه دارد و فقط به 16 حرف محدود می شود ، که خیلی زیاد نیست.

مرتبط: شما می توانید کنترلرهای Xbox Series X را از Outboxers تهیه کنید … اما یک مشکل وجود دارد

هزینه کنترلر سفارشی Xbox Series X چقدر است؟

همانطور که انتظار دارید ، آزمایشگاه Xbox Design دارای یک حق بیمه است. Xbox سری معمولی X | کنترل کننده S 60 دلار به شما بازپرداخت می کند. یک کنترل کننده Xbox Design Lab با قیمت 80 دلار و 10 دلار دیگر برای یک حکاکی سفارشی در دسترس است.

البته ، این افزایش قابل توجهی در قیمت کنترلرهای سفارشی است ، اما اگر در بازار سخت افزار مخصوص بازی بی نظیر باشید ، ارزش آن را دارد.

مرتبط: چگونه Xbox Series X / S خود را سفارشی و سفارشی کنیم

آیا تولید Xbox به حالت عادی برگشته است؟

هنگامی که Xbox Series X و Series S راه اندازی شد ، بازار به دلیل مشکلات تولید با مشکل روبرو شد. COVID-19 ، تاخیرهای تولید ، کمبود تراشه جهانی ، مشکلات تحویل و موارد دیگر به بازار بسیار دشواری برای گیمرهایی که آخرین کنسول را می خواهند کمک کرده است.

در هفته های اخیر نشانه هایی مبنی بر شروع آب شدن بازار وجود دارد. با رسیدن موجودی بیشتر به خرده فروشها ، فروش کنسول های Xbox در حال افزایش است.

اکنون از سرگیری آزمایشگاه طراحی ایکس باکس نشانه دیگری است مبنی بر اینکه اوضاع به حالت عادی برگشته است. پیش از این ، مایکروسافت به دلیل محدودیت های تحویل بسته های کنسول خود ، نمی توانست سرویس طراحی کنترل کننده Xbox سفارشی را باز کند.

بنابراین ، حتی اگر در بازار به دنبال یک کنترل کننده سفارشی شیک Xbox نیستید ، می توانید از اهمیت آزمایشگاه طراحی Xbox که درهای خود را دوباره باز می کند ، لذت ببرید.


megamodz-custom-series-x-featured
بررسی کنترلر Mega Modz Xbox Series X Controller: 20 میلیارد طرح برای انتخاب

البته ، طراحی یک کنترلر منحصر به فرد Xbox برای خود بسیار جالب است ، اما اگر این چیزی است که شما به آن قیمت می دهید ، سرویس سفارشی Mega Modz عالی است.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.