29
ژوئن

مایکروسافت در حال انتشار اولین بررسی رسمی Windows 11 Insider است که هم اکنون برای بارگیری در دسترس است

ابتدا نگاهی به آخرین نسخه رسمی ویندوز 11 بیندازید.


رفع این رایانه نمی تواند خطا را در ویندوز 11 شروع کند

Windows Insiders ، وقت آن است که این دکمه Windows Update را بشکنید ، زیرا مایکروسافت اولین نسخه رسمی Windows 11 Insider Preview را منتشر کرد. Windows 11 build 22000.51 در اوایل 28 ژوئن 2021 راه اندازی شد و این اولین باری است که علاقه مندان به ویندوز به مجموعه رسمی ویندوز 11 دسترسی دارند.

نسخه رسمی Windows 11 Insider Preview Build به صورت مستقیم اجرا می شود

منو

در رویداد بزرگ مایکروسافت “What’s next for Windows” در 24 ژوئن 2021 ، سرانجام این شرکت از ویندوز 11 رونمایی کرد. اگرچه قسمت اعظم اینترنت با توجه به نشت اوایل ویندوز 11 مسلح بود ، که یک هفته قبل ایجاد شده بود ، اما همه اینها بود: نسخه ناتمام و منقضی شده

کاربران Windows 11 Insider Preview اکنون امکان بارگیری و نصب نسخه رسمی سیستم عامل جدید را مستقیماً از مایکروسافت دارند.

مرتبط: چه زمانی می توان ویندوز 11 را نصب کرد؟ آیا حق ارتقا به ویندوز 11 را دارم؟

ویندوز 11 بیلد 22000.51 شامل تمام ویژگی های رونمایی شده در رویداد هفته گذشته مایکروسافت و همچنین ویژگی هایی است که ما قبلاً با انقضا ویندوز 11 دیده ایم و با آنها بازی کرده ایم.

پس از بارگیری و نصب مجموعه Windows Insider Preview ، به منوی Start جدید با مکان متمرکز و لبه های منحنی خود ، به همراه آن لبه های منحنی در بقیه سیستم عامل ، دسترسی خواهید داشت. همچنین یک منوی تنظیمات جدید ، پیشرفت مرکز اطلاع رسانی ، ارتقا پرونده File Explorer و موارد دیگر برای بررسی وجود دارد.

مرتبط: ویندوز 11 برای تمام کاربران ویندوز 10 یک نسخه رایگان است

Windows 11 Insider Preview با ویژگی های جدید راه اندازی می شود

وبلاگ پیش نمایش رسمی Microsoft Insider به طور کامل جزئیات هر آنچه را که انتظار دارید در آخرین نسخه ویندوز 11 بیابید و همچنین لیستی از مشکلات شناخته شده با مجموعه 22000.51 را بیان می کند.

همانطور که محصول را در ماه های آینده نهایی می کنیم ، برای تأیید تجربه با شما کار خواهیم کرد. شما می توانید بسیاری از ویژگی های جدید را که هفته گذشته در این پیش نمایش اولیه نشان دادیم ، اما نه همه آنها را امتحان کنید. در ماه های آینده ، ویژگی های بیشتری مانند گفتگو با تیم های مایکروسافت و برنامه های اندروید را به Microsoft Store ارائه خواهیم داد زیرا آنها برای شما آماده هستند – ما تازه این سفر را با هم آغاز می کنیم!

در این زمینه ، شما نباید از Windows 11 Insider Preview به عنوان سیستم عامل روزانه خود استفاده کنید. حداقل الان نه. نسخه های اولیه ویندوز 11 به احتمال زیاد اشکالی ندارد و پر از اشکال است ، حتی ممکن است داده ها را از دست بدهد. بنابراین ثبت نام در طرح پیش نمایش ویندوز تصمیمی نیست که شما باید به راحتی در آن بگیرید ، مخصوصاً در هر دستگاهی که به عنوان راننده روزانه استفاده می کنید.

کاربران Windows 11 Insider Preview نمی توانند آن را ارتقا دهند

این هم آسان نبود. بسیاری از کاربران بالقوه ویندوز 11 ارتقا find به مجموعه Insider Preview دشوار هستند ، حتی اگر دستگاه آنها حداقل سخت افزارهای لازم را برای سیستم عامل جدید داشته باشد.

برخی از کاربران پیام زیر را گزارش می دهند:

رایانه شما حداقل شرایط سخت افزاری ویندوز 11 را برآورده نمی کند. دستگاه شما ممکن است همچنان به دریافت مجموعه Insider Preview ادامه یابد تا ویندوز 11 در دسترس عموم قرار گیرد ، در این زمان توصیه می شود که نصب تمیزی از ویندوز 10 انجام دهید.

اگر پیام فوق را هنگام تلاش برای نصب Windows 11 Insider Preview build 22000.51 دریافت کردید ، مایکروسافت به شما توصیه می کند سیستم خود را مجدداً راه اندازی کرده و Windows Update را برای آخرین به روزرسانی بررسی کنید.


آرم و تصویر زمینه ویندوز 11 با نوار وظیفه و تقویم اکتبر استفاده می شود
مایکروسافت در حال آزمایش تاریخ انتشار ویندوز 11 است

مایکروسافت چندین بار تاریخ انتشار ویندوز 11 را آزار می دهد ، بنابراین می توانید مطمئن باشید که چه زمانی انتظار بروزرسانی را دارید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.