18
مارس

مایکروسافت تأیید می کند که به روزرسانی های ویندوز 10 حتی بیش از آنچه تصور می شد ، باعث مشکلات چاپگر می شوند

[ad_1]

دفتر مرکزی مایکروسافت

به دنبال گزارش هایی مبنی بر اینکه بروزرسانی اخیر ویندوز 10 باعث ایجاد صفحه های آبی و همچنین مشکلات چاپ شده است ، مایکروسافت سری جدیدی از به روزرسانی ها را برای رفع مشکلات منتشر کرد. اما به نظر می رسد مشکلات ناشی از بروزرسانی های سه شنبه برای Patch در این ماه در واقع از آنچه تصور می شد ، بدتر است.

کاربران مارک های خاص چاپگر دارای خطاهای APC_INDEX_MISMATCH و صفحه آبی هستند ، اما اکنون مایکروسافت هشدار داده است که ممکن است موارد اضافی در مورد از دست رفتن موارد چاپ یا حتی نمایش صفحات کاملا خالی وجود داشته باشد.

همچنین مشاهده کنید:

به روزرسانی های مشکل ساز KB5000802 ، KB5000808 ، KB5000809 و KB5000822 است. در مستندات پشتیبانی این چهار به روزرسانی ، مایکروسافت مشکلات خطاهای APC_INDEX_MISMATCH و BSoD را تأیید می کند و به مردم دستور می دهد تا اصلاحات مناسب سیستم خود را نصب کنند. اما اکنون این شرکت همچنین اذعان کرده است که مشکلات بیشتری در مورد به روزرسانی های اصلی نسبت به آنچه در ابتدا به نظر می رسید ، دارد.

برای هر یک از این چهار به روزرسانی ، مایکروسافت هشدار یکسانی را صادر می کند:

پس از نصب به روزرسانی های منتشر شده در 9 مارس 2021 یا 15 مارس 2021 ، ممکن است نتایج چاپ غیر منتظره را از برخی برنامه ها دریافت کنید. مشکلات ممکن است شامل موارد زیر باشد:

  • عناصر سند ممکن است بصورت جعبه های سیاه / رنگی جامد چاپ شده یا فاقد آن باشند ، از جمله بارکد ، کد QR و عناصر گرافیکی مانند آرم.
  • ردیف های جدول ممکن است وجود نداشته باشد. ممکن است مشکلات ترازبندی یا قالب بندی دیگری وجود داشته باشد.
  • چاپ از برخی برنامه ها یا چاپگرها ممکن است منجر به ایجاد یک صفحه یا برچسب خالی شود.

در حال حاضر هیچ مشکلی وجود ندارد و مایکروسافت در حال حاضر حتی قادر به ارائه راه حل نیست. در عوض ، این شرکت به راحتی می گوید: “ما در حال کار بر روی یک قطعنامه هستیم و انتظار داریم که راه حل در روزهای آینده در دسترس باشد.”

اعتبار تصویر: JeanLucIchard / Shutterstock[ad_2]

Source link