5
آگوست

مایکروسافت ابزار جدید برش ویندوز 11 را نشان می دهد

مایکروسافت تریلری برای بازگشت ابزار برش (crop tool) منتشر کرده است که نشان می دهد ویندوز 11 ترکیب کاملی از قدیمی و جدید است.


لوگوی ویندوز 11 بر روی تصاویر پس زمینه ترکیبی بلوم تیره و روشن

با نزدیک شدن به تاریخ انتشار ویندوز 11 ، شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که کدام ویژگی های ویندوز به سیستم عامل جدید منتقل می شود و کدام در گرد و غبار باقی می ماند. اگر به ابزار برش ویندوز قسم می خورید ، خبرهای خوبی وجود دارد. این نسخه به ویندوز 11 باز می گردد و مانند همیشه مفید به نظر می رسد.

می توانید مدرک خود را در حساب توییتری Panos Panay بیابید. پانای ، مدیر ارشد محصولات مایکروسافت است و در توییتر خود تریلری از یک حیوان خانگی در حال بازگشت از ویندوز 10 را نشان می دهد.

انتخاب موسیقی برای تریلر برای یک ابزار اسکرین شات بسیار دشوار است ، اما خوب است که ابزار برش دوباره برگردد:

اگر قبلاً ابزار برش را بررسی نکرده اید ، این در اصل ابزار اسکرین شات داخلی مایکروسافت است که برش و حاشیه نویسی تصاویر را آسان می کند. قبلا ، شما فقط دو انتخاب داشتید ؛ کلید Print Screen را فشار دهید و نتیجه را در یک برنامه تصویر جایگذاری کنید یا یک برنامه عکس Windows را بارگیری کنید.

ابزار برش یک محیط دلپذیر است. هیچ ویژگی پیشرفته ای از برنامه ها مانند ShareX وجود ندارد ، اما قطعاً فراتر از خراشیدن روی تصاویر Paint است.

پیشنهاد مایکروسافت برای ویندوز 11 تا حد امکان راحت

کسانی که در طول این سالها از سیستم عامل های مایکروسافت استفاده کرده اند ، می دانند که هر نسخه از ویندوز چقدر می تواند رادیکال باشد. مایکروسافت می خواهد همه چیز را با هر ویندوز مخلوط کند و می تواند بسیار خوب یا بسیار بسیار بد پیش برود.

به همین دلیل است که مایکروسافت در اصل ویندوز 11 را مانند ویندوز 10 مخفی می کند. مایکروسافت تا به حال با ویندوز 10 بسیار خوب عمل کرده است و انداختن همه آن در سطل بازیافت ویندوز 11 ایده بدی به نظر می رسد.

به این ترتیب ، به نظر می رسد که این شرکت تجربه ویندوز 11 را تا حد ممکن به 10 نزدیک می کند. به عنوان مثال ، بسیاری از ویژگی های مورد علاقه برای ویندوز 11 باقی مانده است ، حتی اگر کمی تغییر کرده باشند. اکنون به نظر می رسد که می توانیم ابزار crop را به لیست اضافه کنیم تا تصاویر اسکرین شات در ویندوز 11 راحت تر شود.

ویندوز 11 موجی از تغییرات جدید را برای کاربران قدیمی سیستم عامل های مایکروسافت نوید می دهد ، اما همه چیز نیازی به اختراع مجدد ندارد. ابزار برش دستی خوش شانس است ، بنابراین طرفداران نگران نباشند.

اگر قبلاً هرگز از ابزار برش استفاده نکرده اید ، اکنون زمان یادگیری نحوه کار است. اگر در رایانه ویندوز 10 دیگری بدون ابزار پیچیده ضبط صفحه و نیاز به گرفتن عکس هستید ، این ویژگی مفید است.


ابزار برش پنجره ها
نحوه استفاده از ابزار برش ویندوز برای عکس های صفحه نمایش خود

ما نحوه استفاده از ابزار برش ویندوز برای گرفتن و ویرایش عکس های صفحه و همچنین Snip & Sketch جایگزین در Windows 10 را به شما نشان می دهیم.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده