رفتن به نوشته‌ها

قیمت دیزنی + از جمعه افزایش می یابد

برای دسترسی به خانه موشک باید کمی بیشتر بپردازید.


دیزنی + افزایش قیمت

اگر می خواهید در Disney + ثبت نام کنید یا نه ، اکنون زمان مشترک شدن است. از 26 مارس 2021 ، برای جبران تمام نمایش ها و فیلم های مورد علاقه دیزنی + خود ، باید کمی هزینه اضافی بپردازید.

اولین افزایش قیمت برای دیزنی +

قبل از اینکه دیوانه وار صورتحساب بانکی خود را بررسی کنید و نگران باشید که در جریان پرداخت های دیزنی + خود باشید ، این افزایش زیادی نخواهد داشت.

ما در ابتدا در مورد گران شدن + دیزنی در گزارش خود از افزایش قیمت در قطعه خود خبر دادیم. دیزنی + در حال حاضر در ایالات متحده 6.99 دلار ، در انگلیس 5.99 پوند و در اروپا 6.99 یورو هزینه دارد.

اکنون دیزنی قیمت را به ترتیب به 7.99 ، 7.99 و 8.99 یورو افزایش داده است. این فقط یک دلار افزایش برای بازار ایالات متحده است ، اما کمی بیشتر هم برای انگلیس و هم برای اروپا.

چرا قیمت در حال افزایش است؟

دیزنی درمورد افزایش قیمت خدمات اشتراک خود اظهارنظر رسمی نکرده است. با این حال ، این افزایش احتمالاً به دلیل افزودن محتوای بسیار بیشتر از پلتفرم دیزنی است و ممکن است این شرکت برای حفظ سودآوری فعالیت خود به افزایش جزئی قیمت نیاز داشته باشد.

در صورت از دست دادن آن ، دیزنی Disney + Star را در فوریه 2021 به سرویس خود اضافه کرد. این میزان محتوای Disney + را بدون هیچ گونه هزینه اضافی برای اشتراک شما دو برابر کرد. حداقل در آن زمان

اکنون به نظر می رسد که دیزنی هزینه اشتراک را افزایش می دهد تا با محتوا و هزینه های Star همراه شود. با این حال ، غول سرگرمی باید با خشم پایگاه مصرف کنندگان خود روبرو شود ، که اکنون هزینه بیشتری را برای محتوایی که احتمالاً نمی خواهد تماشا کند پرداخت می کند.

اگر پایگاه مصرف کننده با افزایش قیمت موافقت نکند ، این شرکت می تواند طرفداران خود را پیدا کند تا به یکی از بسیاری از سرویس های مبتنی بر اشتراک در اینترنت که فیلم ها و نمایش های تلویزیونی ارائه می دهند ، روی بیاورد.

با این حال ، اگر مردم می توانند این قرص تلخ را تحمل کنند ، باید دیزنی را تشویق کرد که به توسعه پلتفرم خود ادامه دهد و آن را به رقیبی بزرگتر برای سگ های بزرگی مانند Netflix تبدیل کند.

کمی بیشتر برای محتوای بسیار بیشتر پول

دیزنی جمعه آینده قیمت خدمات دیزنی + خود را افزایش می دهد ، اما این کار بیهوده نیست. با اولین سرویس Disney + Star در سرویس ، اکنون محتوای بسیار بیشتری برای اشتراک ماهانه خود در این سرویس دریافت خواهید کرد.

متأسفانه ، بچه هایی که از دیزنی + استفاده می کنند متوجه می شوند که برخی عناوین از کتابخانه آنها ناپدید شده است. این به دلیل حذف چندین فیلم از مجموعه کودک از جمله کتاب جنگل و پیتر پن است.

اعتبار تصویر: YuriyKostin / Shutterstock.com


دیزنی + برنامه
چرا دیزنی + برخی فیلم ها را از پروفایل کودکان حذف کرد؟

فیلم های کلاسیک مانند دامبو و پیتر پن دیگر در Disney + نمی توانند توسط بچه ها تماشا شوند. از همین رو.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید