9
آوریل

فیس بوک پشتیبانی از Zoom و GoToMeeting را به Portal TV اضافه می کند

با یک دوربین هوشمند و صدای هوشمند ، Portal TV تجربه فوق العاده زوم ویدیویی را ارائه می دهد.


تماس های ویدیویی را در Portal TV افزایش دهید

فیس بوک از تماس های Zoom و GoToMeeting در Portal TV پشتیبانی می کند ، به شما این امکان را می دهد که از تماس های ویدئویی در بزرگترین صفحه نمایش در خانه خود لذت ببرید. این شرکت پشتیبانی از GoToMeeting و Zoom را برای تماس تصویری با نمایشگرهای پورتال هوشمند خود از چند ماه پیش اضافه کرده و اکنون همین ویژگی را در تلویزیون پورتال ارائه می دهد.

دوربین هوشمند و صدای هوشمند تجربه تماس ویدیویی شما را با بزرگنمایی افزایش می دهد

در بیانیه ای در سرمقاله خود ، فیس بوک تأکید کرده است که دوربین FoV 120 درجه 12.5 مگاپیکسلی در تلویزیون پورتال دارای فناوری دوربین هوشمند است که شما را در فریم نگه می دارد در حالی که در یک تماس ویدیویی هستید.

این برنامه همچنین دارای صدای هوشمند است که صدای شما را افزایش می دهد و نویز پس زمینه را تحت کنترل نگه می دارد تا صدای شما در هنگام مکالمات ویدیویی کاملاً شنیده شود. این کار با کمک آرایه 8 میکروفون که دارای تلویزیون Portal است امکان پذیر است.

اخیراً ، آمازون همچنین پشتیبانی از تماس ویدیویی Zoom را به Echo Show 10 اضافه کرده است.

تلویزیون پورتال اکنون با استفاده از Messenger و WhatsApp از تماس های ویدئویی پشتیبانی می کند. این اتاق همچنین دارای اتاق های مسنجر است که امکان تماس های ویدیویی گروهی با حداکثر 50 نفر را فراهم می کند. تلویزیون پورتال همچنین از Netflix پشتیبانی می کند ، بنابراین می توانید فیلم ها و نمایش های تلویزیونی مورد علاقه خود را با استفاده از آن در تلویزیون پخش کنید. با این حال ، این ویژگی در نمایشگرهای هوشمند Portal وجود ندارد.

مرتبط: Google Meet Vs Zoom: کدام یک از ابزارهای کنفرانس ویدیویی را انتخاب کنید

یکی از مزایای استفاده از تلویزیون پورتال برای تماس های ویدیویی با زوم این است که صفحه نمایش لپ تاپ شما را برای اهداف دیگر آزاد می کند. این امر به ویژه برای افرادی که از خانه به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 کار می کنند بسیار راحت خواهد بود.

تلویزیون پورتال از فیس بوک در درجه اول برای تماس های ویدیویی طراحی شده است. با توجه به اینکه محبوبیت زوم در همه گیری ها چگونه افزایش یافته است ، افزودن پشتیبانی از تماس ویدیویی زوم برای این شرکت اقدامی هوشمندانه است.

اعتبار تصویر: فیس بوک


facebook-portal-privacy
آیا می توانید با حریم خصوصی خود به دستگاه های موجود در پورتال فیس بوک اعتماد کنید؟

دستیار خانگی ، خرید و چت تصویری دستگاه پورتال فیس بوک شگفت انگیز به نظر می رسد. اما آیا این یک خطر بزرگ حفظ حریم خصوصی است؟

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.