رفتن به نوشته‌ها

فیس بوک و توییتر هر دو بازی های WNBA را در این فصل پخش خواهند کرد

فصل جدید از 14 مه آغاز می شود — و می توانید برخی از بازی ها را در شبکه های اجتماعی تماشا کنید.


WNBA

یافتن بیست و پنجمین دوره WNBA به صورت آنلاین دشوار نخواهد بود — با اعلام اتحادیه ملی بسکتبال بانوان مبنی بر پخش بازی های آن در چندین سیستم عامل از جمله توییتر ، فیس بوک و سرویس پخش پارامونت +

دوازده بازی لیگ به همراه نکات برجسته در زمان واقعی و مصاحبه های بعد از بازی از طریق توییتر پخش می شود. در همین حال ، فیس بوک در مجموع 20 بازی WNBA را روی سرویس ویدئویی درخواستی خود Facebook Watch و هدست های VR Oculus Quest و Quest 2 پخش خواهد کرد ، در حالی که سه بازی برای مشاهده در پارامونت + در دسترس خواهد بود.

زدن همه سیستم عامل ها

این علاوه بر 100 نمایش تلویزیونی ملی است که در نمایش های مشابه ABC ، ​​ESPN ، ESPN2 ، شبکه تلویزیونی CBS ، شبکه ورزشی CBS و NBA TV پخش خواهد شد. برای جزئیات بیشتر در مورد هر آنچه در این فصل می گذرد ، از جمله مکانهایی که هر بازی برای تماشا در دسترس است ، می توانید برنامه رسمی WNBA را بررسی کنید. برای کسانی که می خواهند همه چیز را تماشا کنند ، WNBA League Pass 17 دلاری امکان دسترسی به 110 بازی این فصل را دارد.

کتی انگلبرت ، کمیسر WNBA در بیانیه ای گفت: “فراهم آوردن فرصت های قابل توجه برای تماشای بازی های WNBA در سیستم عامل های سنتی و استریم ، منجر به گسترش پوشش طرفداران در حال رشد می شود.” “هدف ما ارائه هرچه بیشتر بازی ها و محتوای WNBA به طرفداران و طرفداران پرشورمان از طریق سیستم عامل های مختلف است که به بهترین وجهی می توانند توسعه مصرف محتوا را برآورده کنند.”

این لیگ در ادامه اعلام کرد که همکاری با گوگل به عنوان آخرین WNBA “تغییر دهنده” خود است. فصل جدید از 14 مه آغاز می شود.


به علاوه اولیه
پارامونت + هم اکنون در ایالات متحده و خارج از کشور راه اندازی شده است

CBS All Access با مارک تجاری دیگر اینجا است. آیا برای سرویس پخش جریانی جدید ثبت نام می کنید؟

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید