28
ژوئن

فیس بوک ممکن است به زودی حلقه ها و اتاق ها را به صفحه Stories اضافه کند

فیس بوک می خواهد با تهیه بخشهای ویژه خود در برنامه ، توجه بیشتری را به Reels and Rooms Instagram جلب کند.


اهرام فیس بوک

فیس بوک در میزبانی از پروفایل ها و صفحات شخصی راهی طولانی را طی کرده است. اکنون می توانید فیلم ها و جریان های زنده را تماشا کنید ، با دوستان خود گپ صوتی و تصویری داشته باشید ، چیزهایی را در Marketplace بفروشید و موارد دیگر.

ضرر داشتن قابلیت های بسیار زیاد در یک برنامه این است که سازماندهی رابط کاربری به گونه ای که غالب همه این اطلاعات نباشد می تواند مشکل باشد.

فیس بوک در حال آزمایش حلقه ها و اتاق ها در یک خوراک خانگی است

در فشار مداوم خود برای رقابت با TikTok و Clubhouse ، فیس بوک می گوید در حال آزمایش بخشهای جدیدی در صفحه Stories برای Instagram Reels و اتاقهای خود است.

یک بار دیگر ، محقق برنامه Alessandro Paluzzi اولین کسی بود که متوجه این موضوع شد وقتی که در توییتر باز شد و تصاویر صفحه ای از ویژگی جدید را ارسال کند:

با این وجود نباید اتاق های فیس بوک را با اتاق های مسنجر اشتباه گرفت. Live Audio Rooms در اواخر ژوئن 2021 رونمایی شد و تأثیر فیس بوک در قالب چت صوتی زنده برای شنوندگان و شنوندگان است که اخیراً اینترنت را به خود اختصاص داده است.

مرتبط: فیس بوک ویژگی های جدید شخصی سازی را به اتاق های پیام رسانی اضافه می کند

مشخص نیست که برگه اتاقها فقط شامل اتاقهای صوتی زنده است یا اتاقهای فعال و پیام رسان را نشان می دهد.

در ابتدا تصور می شد که فیس بوک یک برنامه مستقل برای رقابت با کلاب هاوس ایجاد می کند ، اما در عوض اتاق های صوتی زنده (و پادکست ها) مستقیماً در فیس بوک ساخته شده اند. معرفی آنها را می توانید در اتاق خبر فیس بوک بخوانید.

فیس بوک همچنان به رقابت با … تقریباً تقریباً همه چیز ادامه می دهد

فیس بوک در حال کاهش سرعت اطلاعات غلط در انتخابات است

همه از قبل تاریخچه فیس بوک را می دانند: مدیر عامل شرکت مارک زاکربرگ در سال 2003 زمانی که در دانشگاه هاروارد بود وب سایتی ایجاد کرد و بسیار بزرگتر از آنچه تصور می کرد منفجر شد.

از آن زمان ، فیس بوک به یک شرکت بزرگ فناوری تبدیل شده است که محصولات و خدمات جدیدی را برای بهره گیری از تقریباً همه روندهای اصلی فناوری راه اندازی می کند – و بیشتر اوقات موفق می شود. نمونه های کاملاً معدودی از این موارد وجود دارد ، حتی در کنار Reels and Rooms Instagram.

به عنوان مثال ، محله ها پاسخ فیس بوک به Nextdoor در نظر گرفته می شود ، برنامه ای که برای ارتباط شما با سایر افراد منطقه شما طراحی شده است. Facebook Dating و Sparked به ترتیب پس از طغیان اولیه Tinder در صحنه و احیای آن ظاهر شدند.

مرتبط: فیس بوک در حال آزمایش یک برنامه دوست یابی فوری به نام Sparked است

به نظر می رسد موارد بسیار کمی وجود دارد که فیس بوک حداقل آنها را تجربه نخواهد کرد ، که ورود به بازار فناوری را برای توسعه دهندگان نرم افزار بسیار دشوار می کند. فیس بوک برای مدت بسیار طولانی در بالای بسته قرار دارد و ظاهراً قصد ندارد جای خود را به این راحتی به پادشاه واگذار کند.


برنامه فیس بوک بر روی آیفون حذف شده است
چگونه به روزرسانی iOS 14.5 واقعاً به فیس بوک آسیب می رساند

به روزرسانی iOS 14.5 برای مدل تجاری فیس بوک خبر بدی است.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.