26
مه

فیس بوک مجازات جدیدی را برای کسانی که اطلاعات غلط دارند ، اضافه می کند

اگر کاربران مرتباً اطلاعات غلطی را به اشتراک بگذارند ، فیس بوک قابلیت مشاهده پست ها را کاهش می دهد.


اخطار اطلاع رسانی در فیس بوک

فیس بوک مجازات جدیدی را برای کسانی که بارها و بارها اطلاعات غلط به اشتراک می گذارند در نظر گرفته است. فیس بوک به جای اینکه به سادگی از دامنه پست اطلاعات نادرست کاربر بکاهد ، همه پست های آن کاربر را ساکت خواهد کرد.

فیس بوک باعث می شود اطلاعات نادرست از جذابیت کمتری برخوردار شوند

فیس بوک حتی ملاقات و به اشتراک گذاشتن اطلاعات نادرست در این سیستم عامل را دشوارتر می کند. در پست وبلاگی درباره فیس بوک ، فیس بوک اعلام کرد مجازاتی جدید را برای کاربرانی که به طور مکرر اطلاعات غلط به اشتراک می گذارند ، اعمال کرده است.

فیس بوک در حال حاضر دامنه پستی را که شامل اطلاعات غلط باشد کاهش می دهد ، اما این پلتفرم می خواهد آن را یک گام جلوتر بردارد. اگر کاربر چندین بار اطلاعات نادرست را در گذشته به اشتراک گذاشته باشد ، فیس بوک قصد دارد “توزیع همه پست های Feed News را از حساب فیس بوک یک شخص کاهش دهد”.

مرتبط: آیا فیس بوک برای مقابله با اطلاعات نادرست به اندازه کافی کار می کند؟

این بدان معناست که هر کسی که با این کاربر دوست باشد یا او را دنبال کند واقعاً مجبور است خبرهای خود را جستجو کند تا پست های آن شخص را پیدا کند ، خواه این اطلاعات غلط باشد یا نه. مجازات جدید فیس بوک ممکن است کمی افراطی باشد ، اما این پلت فرم به وضوح معتقد است که جلوی اطلاعات غلط را می گیرد.

فیس بوک همچنین به دنبال اعلان های جدید است

فیس بوک همچنین اطلاعیه جدیدی را منتشر کرده و به کاربران اطلاع می دهد که آیا صفحه ای را که بارها توسط واقعیت ها بررسی شده است دوست دارند یا خیر. اگر کاربری بخواهد صفحه ای را که چندین بار اطلاعات غلط به اشتراک گذاشته است ردیابی کند ، فیس بوک از کاربر می خواهد در تصمیم خود تجدیدنظر کند.

در این اعلان آمده است: “این صفحه بارها اطلاعات نادرست را به اشتراک گذاشته است. حقایق تأیید مستقل گفته است که اطلاعات نادرست بوده اند.” سپس کاربران می توانند انتخاب کنند برگرد برای ادامه مشاهده پست ها در صفحه یا آنها می توانند انتخاب کنند به هر حال صفحه را دنبال کنیدبا وجود هشدار ، صفحه را دوست داشته باشید.

اطلاعات غلط در صفحات فیس بوک

اعتبار تصویر: فیس بوک

فیس بوک همچنین در اعلان خود تجدید نظر کرده است ، که به کاربران می گوید آیا پستی که به اشتراک گذاشته اند بعداً با بررسی واقعیت لغو شده است یا خیر. این اعلان اکنون به کاربران دلیل چک شدن پستی را توضیح می دهد و شامل توضیح مختصری در مورد بررسی واقعیت است.

اعلامیه برگه های واقعی

اعتبار تصویر: فیس بوک

این اعلان همچنین به کاربران هشدار می دهد افرادی که “مرتباً اطلاعات نادرست را به اشتراک می گذارند ممکن است پست کمتری در News Feed داشته باشند ، بنابراین افراد دیگر کمتر آنها را می بینند.” سپس کاربران می توانند پست خود را حذف کنند. یا برای پیگیری روی پیوند کلیک کنند درباره سیاستهای بررسی واقعیت فیس بوک اطلاعات بیشتری کسب کنید.

آیا سیاست های سختگیرانه اطلاع رسانی فیس بوک نتیجه خواهد داد؟

به نظر می رسد فیس بوک در حال جنگ مداوم با اطلاعات نادرست است و از زمان انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 و بیماری همه گیر COVID-19 شدت گرفته است.

اعلان ها و مجازات های جدید فیس بوک احتمالاً مانع از به اشتراک گذاشتن کاربران محتوای ممنوع شده می شود ، اما این قطعاً مانع ارسال آنها به سیستم عامل های اجتماعی جایگزین نخواهد شد.


شبکه های اجتماعی مانند
اکنون می توانید تعداد لایک های خود را در فیس بوک و اینستاگرام پنهان کنید

پس از سالها آزمایش ، اکنون کنترل بیشتری بر نحوه نمایش لایک در فیس بوک و اینستاگرام دارید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.