1
آوریل

فیس بوک دونالد ترامپ را ممنوع کرد … دوباره

بدیهی است ، محتوای منتشر شده “با صدای دونالد ترامپ” منجر به حذف آنها و محدودیت های اضافی در حساب خواهد شد.


رئیس جمهور سابق آمریکا ترامپ و آرم فیس بوک

حذف حضور دونالد ترامپ از پرجمعیت ترین مناطق در اینترنت بحث های زیادی را در سراسر جهان برانگیخته است. همه در مورد آزادی بیان ، سانسور و امتیازات رهبران جهان بصورت آنلاین صحبت می کنند (و اگر اصلاً باید داشته باشند).

در حالی که ترامپ دیگر صفحه Facebook خود را ندارد ، اما مدت کوتاهی از طریق صفحه شخص دیگری به سیستم عامل بازگشت.

فیس بوک مصاحبه ویدیویی با حضور ترامپ را حذف کرد

فیس بوک پس از حضور در مصاحبه ویدیویی با لارا ترامپ ، مفسر فاکس نیوز (که عروس وی نیز هست) ، برای دومین بار دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق آمریکا را از زیر سکو بیرون کرد.

پس از حذف فیلم ، لارا تصاویر صفحه ای از ایمیل کارمندان فیس بوک را در صفحه خود قرار داد.

در زیرنویس ، او به رمان علمی تخیلی جورج اورول ، به نام “1984” اشاره دارد ، که در مورد یک رژیم توتالیتر است که تمام اشکال ارتباطی که توسط دولت تحریم نمی شوند را حذف می کند.

ترامپ سخنرانی می کند

متن کامل ایمیل ، همانطور که در تصاویر نشان داده شده است ، به شرح زیر است:

سلام مردم ، ما به شما خطاب می کنیم تا به شما اطلاع دهند که ما مطالبی را از صفحه فیس بوک لارا ترامپ ، که شامل بیانیه رئیس جمهور ترامپ بود ، حذف کرده ایم. در راستای بلوکی که در حساب های فیس بوک و اینستاگرام دونالد ترامپ قرار داده ایم ، محتوای اضافی ارسال شده با صدای دونالد ترامپ حذف شده و منجر به محدودیت های اضافی حساب می شود.

فیس بوک دونالد ترامپ را اندکی پس از ارسال محتوایی که ادعا می شود رفتاری را که منجر به طوفان کپیتول هیل در ژانویه گذشته شد ، تحریم کرد.

ما هنوز منتظر حکم هیئت نظارت فیس بوک در مورد دائمی بودن ممنوعیت آن هستیم ، اما با توجه به اینکه ترامپ به هر حال به شبکه های اجتماعی بازمی گردد شاید اهمیتی نداشته باشد.

ترامپ در همه جا ممنوع است ، بنابراین او برنامه خود را می سازد

بحث در مورد ایجاد پلت فرم رسانه های اجتماعی خود در مورد ترامپ در فوریه ، اندکی پس از محرومیت وی از تقریباً هر گوشه اینترنت آغاز شد. به دنبال ممنوعیت های وی در فیس بوک و اینستاگرام ، حساب ترامپ از Snapchat حذف شد.

سیستم عامل های سرگرمی همچنین نمی خواستند به ترامپ محلی برای صحبت بدهند. Twitch ترامپ را ممنوع کرد و یوتیوب بارگذاری در کانال ترامپ را متوقف کرد.

مطالب مرتبط: آیا دونالد ترامپ پلتفرم رسانه های اجتماعی خود را راه اندازی کرده است؟

قبل از این ماجرا ، ما چیزی از Facebook درباره ممنوعیت محتوای حاوی “صدای ترامپ” نشنیده بودیم. Facebook Newsroom هیچ گزارشی در مورد روش ارسال نکرده است ، بنابراین این “قانون” باید جدید باشد. اخبار با ارسال فیلم هایی از صحبت های ترامپ پس از تحریم وی.

شاید این به زمینه بستگی داشته باشد یا اینکه پوستر همان چیزی است که پلتفرم منبع معتبری می داند. به هر حال ، فیس بوک سخت تلاش می کند تا هوش مصنوعی خود را بهبود بخشد.

اعتبار تصویر: Shealah Craighead / Wikimedia Commons


برنامه فیس بوک روی تلفن قرمز باز می شود
فیس بوک هوش مصنوعی خود را برای درک فیلم های عمومی کاربران آموزش می دهد

آیا هوش مصنوعی به زودی قادر خواهد بود که همانطور که می توانیم بفهمیم در ویدیوها چه خبر است؟

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.