7
آوریل

فیس بوک در حال آزمایش پرداخت های جدید کد QR برای کاربران آمریکایی است

با تلفن خود یک اسکن کنید و می توانید به هر کسی پرداخت کنید ، مهم نیست که کجا باشد.


کد QR Facebook Pay را اسکن کنید

شرکت های پرداخت همیشه تلاش می کنند روند دریافت پول از یک کاربر به کاربر دیگر را ساده کنند و فیس بوک نیز تفاوتی ندارد. این غول شبکه های اجتماعی در حال حاضر کدهای QR را آزمایش می کند که به شما امکان می دهد شخص دیگری را با اسکن تلفن خود پرداخت کنید.

حمله به فیس بوک در پرداخت های QR

اگر از خود می پرسید که چرا فیس بوک به جابجایی پول علاقه دارد ، وب سایت رسانه های اجتماعی همچنین دارای سرویسی به نام Facebook Pay هستند. این امکان را به شما می دهد تا از طریق بسیاری از کانال های اجتماعی که فیس بوک پشتیبانی می کند ، مانند برنامه رسمی پیام رسان خود ، به مردم پول پرداخت کنید.

مرتبط: Facebook Pay چیست؟ چگونه ، کی و چرا می توانید از آن استفاده کنید

TechCrunch اکنون اعلام کرده است که پرداخت با کد QR به Facebook Pay باز می شود. برخی از کاربران متوجه می شوند که Facebook Pay از قبل گزینه ای به نام «اسکن» در بالای صفحه برنامه دارد. درصورت ضربه ، می توانید کد QR خود را دریافت کرده و یا کد شخص دیگری را اسکن کنید.

خوشبختانه نیازی نیست که از نظر جسمی با گیرنده ملاقات کرده و کد تلفن را اسکن کنید. وقتی به کد QR خود نگاه می کنید ، Facebook پیوندی به شما می دهد که مستقیماً به آن منتهی می شود. سپس می توانید این پیوند را برای افرادی که می توانند کد QR را در مرورگر خود باز کرده و از راحتی خانه خود اسکن کنند ، ارسال کنید.

برای مدتی ، این ویژگی فقط یک چیز عجیب بود که بدون سر و صدا و اعلامیه رسمی ظاهر شد. سخنگوی فیس بوک برای تأیید اینکه این معامله واقعی است ، با TechCrunch تماس گرفته است:

برای ساده تر کردن پرداخت های مسنجر ، ما شروع به آزمایش افراد با استفاده از کدهای QR و پیوندهای پرداخت می کنیم وقتی می خواهند پول ارسال کنند یا درخواست کنند.

متأسفانه ، اگر می خواهید درگیر این فناوری جدید شوید ، ابتدا باید چندین حلقه را مرور کنید. اول از همه ، شما باید در ایالات متحده زندگی کنید تا واجد شرایط ارسال پرداخت با کد QR باشید.

اگر هنوز در ایالات متحده زندگی می کنید ، فقط می توانید پرداخت ها را از طریق Facebook Messenger ارسال کنید. علاوه بر این ، شما باید بیش از 18 سال سن داشته باشید و Visa ، Mastercard ، PayPal یا روش های پرداخت پیش پرداخت پشتیبانی شده را در Facebook Pay ثبت کرده باشید. شما همچنین باید دلار آمریکا را به عنوان ارز مورد نظر در برنامه تعیین کنید.

پس از پایان کار ، به بارگیری به روزرسانی اسکن در برنامه خود بپردازید. پس از اتمام کار ، می توانید از طریق کدهای QR در Facebook هزینه پرداخت و ارسال و دریافت کنید.

پرداخت ، هر بار یک اسکن دریافت کنید

اگر به دنبال یک راه سریع و آسان برای دریافت پول یا ارسال پول هستید ، ممکن است فیس بوک راه حل مناسب شما را پیدا کند. اگرچه در حال حاضر در یک محیط آزمایشی بسیار محدود قرار دارد ، اما امید است که ویژگی جدید پرداخت اسکن QR به یکی از عناصر اصلی Facebook Pay تبدیل شود.

اگر هرگز به ارسال پول از طریق فیس بوک فکر نکرده اید ، چرا امتحان نمی کنید؟ ما آن را یکی از بهترین گزینه ها برای PayPal خواندیم ، بنابراین اگر می خواهید روش دیگری برای پرداخت آنلاین به دوستان و خانواده خود بپردازید ، قابل تأمل است.

اعتبار تصویر: QtraxDzn / Shutterstock.com


راهنمای پی پال
8 بهترین گزینه برای PayPal برای پرداخت آنلاین

PayPal بزرگترین ارائه دهنده پرداخت آنلاین است ، اما تنها مورد نیست. در اینجا بهترین گزینه های PayPal است که می توانید امتحان کنید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.