19
آوریل

فیس بوک ، توییتر و اسنپ چت بخشی از کمپین واکسیناسیون رئیس جمهور بایدن هستند

تاریخ واجد شرایط بودن واکسن جدید است و دولت بایدن می خواهد مطمئن شود که شما این واکسن را می دانید.


ماسک های هاریس ضعیف

در حالی که نیمی از بزرگسالان در ایالات متحده قبلاً حداقل یک دوز واکسن COVID-19 دریافت کرده اند ، جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده امیدوار است که کل جمعیت را به خدمت بگیرد. درست است ، زیرا ایالات متحده بیش از 30 میلیون مورد COVID-19 را از ابتدای شیوع همه گیر مشاهده کرده است.

به همین منظور ، دولت وی تقریباً از هر نوع ارتباط دیجیتالی برای تشویق مردم به واکسیناسیون استفاده می کند.

طبق یک گزارش Axios ، کاخ سفید برای ارتقا’s کارزار تبلیغاتی دولت بایدن برای واجد شرایط بودن واکسن “حمله رعد و برق هدفمند رسانه ای” را آغاز کرده است. فیس بوک ، توییتر و اسنپ چت برخی از شرکت هایی هستند که به گسترش خبر کمک خواهند کرد.

اعتبار تصویر: کاخ سفید / ویکی مدیا

کاخ سفید در ابتدا روز اول مه را به عنوان اولین روز برای همه ایالت های ایالات متحده تعیین کرد که به ساکنان 16 سال به بالا اجازه واکسن COVID-19 را می دهد. از آن زمان ، تاریخ زودتر به 19 آوریل منتقل شده است.

به عنوان بخشی از این کمپین ، فیس بوک و توییتر اعلان های فشاری را برای کاربران خود در ایالات متحده ارسال می کنند که واجد شرایط واکسن هستند. آنتونی فاوسی ، پزشک ، دانشمند و ایمونولوژیست آمریکایی از Snapchat استفاده می کند تا سعی کند مخاطبان جوان را آگاه کند.

دولت است [also] محدود کردن حوزه های انتخابیه خاص که ممکن است سطوح بالاتری از تردید را تجربه کنند ، از جمله جوامع لاتین و سیاه پوستان و همچنین محافظه کاران. برای دستیابی به این گروه ها ، کارمندان با Telemundo ، All Ag News و مجری رادیو Ricky Smiley مصاحبه می کنند که پیروان زیادی در جامعه سیاه پوستان دارد.

کاخ سفید می گوید که علاوه بر رسانه های اجتماعی ، 6000 شریک جامعه از طریق ایمیل راهنمای رسانه های اجتماعی را دریافت می کنند و آنها برای تعیین مصاحبه های تلویزیونی در سراسر کشور ، پزشکان را قرار می دهند.

بایدن از اعلامیه خدمات عمومی بصورت زنده و با دوربین فیلمبرداری خواهد کرد که در سیستم عامل های دیجیتالی توزیع می شود ، در حالی که کمال هریس معاون رئیس جمهور در تبلیغات رسانه های اجتماعی شرکت می کند – که شامل مصاحبه با روزنامه هفتگی Carolina Peacemaker است.

فیس بوک اخیراً یافتن واکسن COVID-19 را در صورت زندگی در ایالات متحده آسان تر کرده است. پیش از این ، این پلتفرم چارچوب های پروفایل جدیدی را برای حمایت از واکسن ها راه اندازی کرد و حتی وب سایت رئیس جمهور ونزوئلا را مسدود کرد زیرا وی یک “درمان معجزه آسایی” جعلی را تبلیغ کرد.

نمادهایی برای برنامه های فیس بوک و توییتر در منوی تلفن همراه

در مورد پست های حاوی اطلاعات غلط در مورد واکسن ها ، فیس بوک آنها را حذف می کند. از طرف دیگر ، توییتر کاربران را از به اشتراک گذاشتن دائمی آنها منع می کند.

البته مدتی طول کشید تا سیستم عامل های اصلی از این طریق تقویت شوند. هنگامی که بیماری همه گیر برای اولین بار آغاز شد ، اطلاعات نادرست COVID-19 مانند آتش سوزی گسترش یافت. اما اکنون برخی از غول های شبکه های اجتماعی در تلاشند تا به نام ایمنی همه شرایط را برگردانند که دیدن آن بسیار شگفت انگیز است.


شماره سریال سیب
اپل در حال تغییر روی شماره های سریال تصادفی است. از همین رو …

شماره سریال های تصادفی حروف عددی برای محافظت از حریم خصوصی شما ارائه می شود. این چیزی است که اتفاق می افتد …

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.