29
مارس

فضاهای توییتر به زودی به دسک تاپ می آیند

Spaces به عنوان “کپی از Clubhouse” پاسخی دریافت کرد ، اما به نظر می رسد سرعت آن بسیار سریعتر از برنامه فقط دعوت است.


توییتر در وب باز می شود

برنامه گفتگوی صوتی Clubhouse در آوریل سال 2020 در صحنه منفجر شد و محبوبیت آن باعث ایجاد اثر دومینو از دیگر برنامه های رسانه های اجتماعی شده و ویژگی های مشابه را از بین می برد. توییتر با راه اندازی Spaces یکی از آن برنامه ها بود.

این فضا ها فقط برای دستگاه های تلفن همراه بیشتر مدت زمان طولانی نیست

نوح یورگنسن ، مهندس ارشد نرم افزار در توییتر ، روز جمعه تصاویر مربوط به آنچه اکنون روی آن کار می کند را به اشتراک گذاشت: دسترسی به Spaces از طریق رایانه رومیزی.

تصاویر صفحه Jorgensen یک پنجره بازشوی کوچک را نشان می دهد که وقتی می خواهید به یک فضا بپیوندید ظاهر می شود. لیستی از افراد در حال حاضر در این فضا و یک دکمه بنفش را مشاهده خواهید کرد به این فضا بپیوندید.

در گذشته ، مهندس معکوس Jane Manchun Wong قبل از انتشار رسمی توییتر ، برخی از ویژگی های انقضا (مانند افزودن ویژگی های خبرنامه Revue و ایجاد یک دکمه “لغو توییت”) را منقضی کرد ، اما این بار او تصمیم گرفت فقط به موضوع این توییتهای Jorgensen پاسخ دهد. :

با تشکر از کنجکاوی وونگ ، اکنون می دانیم که پنجره Spaces مانند بخش پیام های مستقیم دائمی (DM) خراب می شود.

علاوه بر این ، هنگامی که وارد فضایی می شوید ، “همانطور که در اطراف سایت حرکت می کنید ، به حرکت خود ادامه می دهد.” بنابراین هنگام انجام کارهای دیگر در توییتر ، ارسال یا تعامل با توییت ها ، تا زمانی که تصمیم به ترک آن نگیرید ، در فضا خواهید ماند.

ما اولین بار در ماه دسامبر در مورد اتاق گفتگوی چت فقط در توییتر شنیدیم ، زمانی که توییتر اعلام کرد در حال آزمایش Spaces در میان کاربران iOS است. از آن زمان ، توییتر Spaces را به دستگاه های Android گسترش داده و گفته است که بر روی ویژگی ضبط خود کار می کند.

توییتر ، که Spaces را روی دسک تاپ فراهم می کند ، چیزهای فراتر از در دسترس قرار دادن آن در چندین سیستم عامل است.

استفاده از Spaces در رایانه به همه کاربران این امکان را می دهد تا سهولت بیشتری را به مکالمات خود اضافه کنند. به عنوان مثال ، پادکست ها و نوازندگان اغلب تجهیزات ضبط صدا حرفه ای را به تنظیمات دسک تاپ خود متصل می کنند.

رایگان بودن توییتر (حداقل در حال حاضر ، زیرا در حال افزودن اشتراک است) در حال حاضر Spaces را به رقیبی سرسخت برای Clubhouse تبدیل کرده است. اگر مانع دعوت نبود ، این می تواند برخی از مخاطبان را که در غیر این صورت کلاب هاوس می داشت ، از بین ببرد.

اجازه دسترسی به دسک تاپ احتمالاً بازی را تغییر می دهد. Clubhouse هنوز در مرحله آزمایش است و چه کسی می داند که اضافه کردن سازگاری دسک تاپ حتی بخشی از برنامه های آینده آن است.

ما می دانیم که فیس بوک نیز در حال ساخت رقیب خود است ، اما صادقانه بگویم ، حتی اطلاعات کمتری نیز در مورد آن منتشر شده است.


عکس صفحه رابط کاربری Clubhouse روی تلفن
فیس بوک در حال کار بر روی یک برنامه جدید برای رقابت با کلاب هاوس است

این چیز جدیدی نیست – فیس بوک دوباره در حال کپی برداری است. این بار ادعای قربانی وی کلاب هاوس است.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.