23
ژوئن

فروشگاه مایکروسافت در رایانه های همه خراب می شود

کاربران قفل ، خرابی و بارگیری ناموفق را با فروشگاه App رسمی Microsoft گزارش می دهند.


Microsoft-Store-Developers-Pay-Featured-2

مایکروسافت واقعاً می خواهد کاربران ویندوز 10 بیشتر از فروشگاه مایکروسافت استفاده کنند ، اما یک اشتباه اخیر باعث شده تا مردم نتوانند در این زمینه کاری انجام دهند. گزارش های متعددی در مورد مشکلات فروشگاه مایکروسافت مانند قفل ، چرخ های شارژ دائمی و عدم امکان بارگیری برنامه ها منتشر شده است.

مشکلات جدید با فروشگاه مایکروسافت

Bleeping Computer پس از مشاهده موجی از انتشارات و گزارشات مربوط به موضوع ، این مشکلات را احساس کرد. به نظر می رسد کاری که مایکروسافت اخیراً با سیستم عامل انجام داده است باعث می شود فروشگاه مایکروسافت به روش های عجیبی کار کند.

به عنوان مثال ، وقتی کسی بخواهد چیزی را از فروشگاه بارگیری کند ، یا یک فرآیند بارگیری بی پایان را شروع می کند یا کل صفحه منجمد می شود.

کاربران همچنین دریافتند که صفحات خاصی در Microsoft Store ممکن است در معرض خطای بارگیری دائمی قرار بگیرند. به عنوان مثال ، گاهی اوقات وقتی می خواهید صفحه بارگیری را باز کنید ، فروشگاه مایکروسافت یک چرخ بارگذاری را نمایش می دهد که هرگز از بین نمی رود.

اگر صبر کنید و صبر کنید تا Microsoft Store مشکلات خود را برطرف کند ، در نهایت برنامه کاملاً قفل می شود. تنها امید شما بستن آن با استفاده از میانبر صفحه کلید ALT-F4 یا Task Manager است.

هنگامی که فروشگاه مایکروسافت خراب می شود ، قبل از از بین رفتن خطا در Event Viewer را ثبت می کند. گزارش خطا می گوید که Store به گونه ای “تعامل با ویندوز را متوقف کرده است” ، که به نظر می رسد دلیل خوبی برای خرابی است.

جای تأسف دارد زیرا مایکروسافت سخت در تلاش است تا مصرف کنندگان را تشویق کند که بیشتر از فروشگاه برنامه رسمی خود استفاده کنند. این غول فناوری اخیراً به روزرسانی های MS Paint و ابزار Windows Update crop را منتقل کرده و به جای آن از فروشگاه Microsoft در دسترس بارگیری قرار داده است.

به این ترتیب ، اگر مایکروسافت واقعاً می خواهد مشتری ها عاشق فروشگاه رسمی شوند ، باید راه حلی برای این مشکل در حال فروپاشی پیدا کند. در غیر این صورت ، کاربران به سادگی شروع به یافتن گزینه هایی می کنند و از فروشگاه مایکروسافت برای جمع آوری گرد و غبار دیجیتال خارج می شوند.

کاری قدرتمند برای فروشگاه مایکروسافت

مایکروسافت واقعاً می خواهد فروشگاه برنامه آن را دوباره دوست داشته باشید ، اما هجوم اشکالات اخیر کار را بسیار دشوار کرده است. ما امیدواریم که مایکروسافت بتواند به زودی رفع مشکل کند و فروشگاه را راه اندازی کند.

این بدان معنا نیست که فروشگاه مایکروسافت تجربه بی عیب و نقصی داشته است. کاربران باید ساعت سیستم را تنظیم کنند ، حافظه پنهان را پاک کنند و حتی رجیستری را چک کنند تا Microsoft Store دوباره راه اندازی شود.

اعتبار تصویر: aurielaki / Shutterstock.com


مسائل مربوط به فروشگاه-ویندوز-فروشگاه
8 مورد مشترک با فروشگاه مایکروسافت و برنامه های کاربردی در ویندوز 10 (با رفع اشکال)

مشکلی با Microsoft Store یا برنامه های آن بارگیری نمی شود؟ برای عیب یابی این مراحل عیب یابی را دنبال کنید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.