3
ژوئن

فاصله خود را با برنامه Google Sodar AR حفظ کنید

برنامه Sodar AR Google یک ابزار واقعیت افزوده است که برای کمک به شما در حفظ فاصله اجتماعی طراحی شده است. در اینجا نحوه استفاده از آن آورده شده است.


از Sodar در سکو مترو استفاده کنید

در دستورالعمل های بهداشتی برای فاصله اجتماعی در طی همه گیری ، معمولاً توصیه می شود از افرادی که ملاقات نمی کنید ، فاصله دو متری (حدود شش فوت) داشته باشید.

برنامه وب Google Sodar با قرار دادن یک حلقه دو متری با شعاع دید در نمای دوربین تلفن Android شما ، قضاوت در مورد فاصله صحیح را برای ایمن نگه داشتن شما آسان می کند. در اینجا نحوه استفاده از آن آورده شده است.

برنامه را راه اندازی کنید

Sodar به عنوان یک برنامه مستقل از فروشگاه Play در دسترس نیست. در عوض ، تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که مرورگر Chrome را در تلفن Android خود باز کرده و URL زیر را وارد کنید: goo.gle/sodar.

اگر دستگاه شما سازگار باشد – و اکثر گوشی های مدرن اندرویدی باید با آن سازگار باشند – سبز خواهید شد راه افتادن دکمه. برای راه اندازی برنامه وب Sodar روی آن کلیک کنید. اگر از شما اجازه دسترسی به دوربین تلفن شما خواسته شده است ، را انتخاب کنید اجازه می دهد.

شعاع 2 متر را نشان دهید

برای یافتن زمین ، برنامه Sodar از شما می خواهد دوربین گوشی خود را به سمت زمین نشان دهید و آن را حرکت دهید. این کار را انجام دهید و بعد از چند ثانیه باید الگویی از نقاط را که بر روی نمای دوربین قرار گرفته اند مشاهده کنید.

تلفن خود را به سمت بالا متمایل کنید و لبه حلقه ای را به شعاع 2 متر ، یعنی فاصله دو متری از موقعیت خود مشاهده خواهید کرد.

با بررسی آن با اندازه گیری نوار ، متوجه شدیم که در نمایش فاصله صحیح دو متری کاملاً دقیق است ، اگرچه ممکن است توسط اشیایی مانند مبلمان اشتباه گرفته شود. این به اندازه کافی دقیق است که شما را از یک فاصله ایمن صحیح برای نگهداری ایده خوبی می دهد.

نحوه استفاده از برنامه Google Sodar AR

اکنون می توانید با استفاده از برنامه وب Sodar یک حلقه به شعاع 2 متر در محیط خود برای فاصله اجتماعی امن هنگام بیرون بودن از محیط نشان دهید. Sodar یکی از برنامه های آزمایشی گوگل با استفاده از WebXR است که با ترکیب AR و VR در وب ، راحت تر و در دسترس است.


برنامه های واقعیت افزوده-android-feature
12 بهترین برنامه واقعیت افزوده برای اندروید

اکثر برنامه های واقعیت افزوده اندروید عالی نیستند. اما این 12 برنامه و بازی عالی هستند — تمام آنچه شما نیاز دارید یک تلفن دوربین است!

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.