رفتن به نوشته‌ها

غافلگیری کانادایی – Anzel Web

کانادا کشوری در قسمت شمالی قاره آمریکای شمالی با ده استان و سه سرزمین است.

این کشور محبوب دارای دو زبان رسمی است ، یکی انگلیسی و دیگری فرانسه است

زبان رسمی هر استان با توجه به استان مورد نظر تعیین می شود.

به عنوان مثال ، زبان رسمی مردم انتاریو انگلیسی است و زبان رسمی مردم کبک فرانسه است.

کانادا یکی از بهترین مقصد افرادی است که می خواهند در جستجوی زندگی بهتر از کشور خود مهاجرت کنند و طبق آخرین آمار منتشر شده توسط اداره مهاجرت کانادا ، حدود 20٪ از جمعیت این کشور مهاجر هستند. پیش بینی می شود این تعداد تا سال 2036 به حدود 50٪ برسد که این نشان از سطح بالای زندگی در کانادا است.

برای ورود به کانادا ، هر فرد خارجی ابتدا باید ویزای کانادا را بدست آورد ، که هر کسی می تواند بسته به شرایط خود ، نوع خاصی از ویزا را درخواست کند ، که در ویزای بعدی سوپر کانادا توضیح خواهیم داد.

غافلگیری کانادایی

ویزای سوپر کانادا برای افرادی است که فرزند یا نوه آنها به هر طریقی در کانادا اقامت دارد (تحصیل ، کار و …) و این ویزا 10 سال اعتبار دارد.

ویزای فوق العاده نیز نوعی ویزای توریستی کانادا است و بنابراین در دسته ویزاهای موقت است و صدور آن توسط هر یک از سفارتخانه های کانادا حدود 3 تا 5 ماه طول خواهد کشید. این نوع ویزا شرایط خاصی دارد که در زیر به آنها اشاره خواهیم کرد.

شرایط ویزای فوق العاده کانادا برای شخص دعوت شده

دعوت شده باید پدر و مادر ، مادربزرگ و مادربزرگ شخصی باشد که در کانادا اقامت دارد.

متقاضی باید از فرزند یا نوه خود دعوتنامه داشته باشد.

فرد دعوت شده باید دارای بیمه درمانی کانادا باشد و این بیمه نامه از تاریخ ورود به کانادا به مدت یک سال معتبر است و تا 100000 دلار کانادا دارای پوشش بیمه است.

فرد دعوت شده باید تمام آزمایشات لازم برای مهاجرت پزشکی را که توسط پزشک معتبر سرویس مهاجرت تأیید شده است ، گذرانده باشد.

ورود این افراد به صورت قانونی نباید به کانادا منع شود.

ویژگی های دعوتنامه برای Super Visa

ضمانت مالی متقاضی از لحظه ورود تا لحظه ترک کانادا.

کپی کارت اقامت دائم یا تابعیت دعوت کننده.

لیست و تعداد همه افراد حاضر در خانه ساکن.

شرایط نظارت کانادایی برای یک مقیم کانادا (دعوت کننده):

متقاضی باید فرم ارزیابی مالیات داشته باشد و تاریخ آن باید مربوط به سال مالی جاری باشد.

متقاضی باید اظهارنامه استخدام داشته باشد.

متقاضی باید گواهی کار داشته باشد که شامل تاریخ کار و حقوق ثابت باشد.

شخص دعوت کننده باید برگه پرداخت و اظهارنامه بانکی داشته باشد.

اگر دعوت شده خود کارفرما باشد ، باید نامه ای از یک حسابدار رسمی ارائه دهد که حقوق سالانه خود را بیان کند.

اگر فرد ذینفع در کانادا بازنشسته شود ، باید مدارکی برای دریافت حقوق بازنشستگی و دارایی خود در کانادا ارائه دهد.

سوپر ویزای کانادا مانند سایر ویزاهای موقت دارای دو نوع متفاوت است. نوع اول که به ویزای یکبار مصرف معروف است ، فقط یکبار قابل استفاده است و برای ورود مجدد به کانادا باید ویزای جدید بگیرید. نوع دوم نظارت کانادایی نوع چندگانه است و با این ویزا می توانید چندین بار به کانادا سفر کرده و از امکانات بی نظیر این کشور استفاده کنید.
غافلگیری کانادایی

چند نکته برای ویزای فوق العاده کانادا

متقاضی این نوع ویزا باید به اداره مهاجرت کانادا ثابت کند که این سفر تنها با هدف بازدید و کاهش دلتنگی انجام می شود و متقاضی قصد اقامت دائم در کانادا را ندارد. برای اثبات این موضوع ، متقاضی باید مدارکی از جمله: روابط عاطفی در ایران منجر به بازگشت از کانادا ، دلیل سفر و اسناد مالی و خانوادگی را به سفارت کانادا ارائه دهد.

همچنین ، یک فرد تحت نظارت کانادایی ممکن است از زمان ورود به خاک کانادا حداکثر به مدت دو سال به طور مداوم در کانادا بماند و پس از آن باید قلمرو کانادا را ترک کند.

از آنجا که شخصی با نظارت کانادایی توسط شخص دیگری دعوت و تضمین می شود ، آن شخص نمی تواند شخصی را با خود به کانادا بیاورد.

همچنین به خاطر داشته باشید که تقاضای ویزای شما فقط با حضور فرزند یا نوه شما در کانادا تضمین نمی شود و ممکن است درخواست ویزای کانادایی شما رد شود.
هزینه درخواست نظارت کانادایی حدود 100 دلار کانادا است که در هر صورت قابل استرداد نیست (رد یا قبول پرونده).

مدت اعتبار سوپر ویزای کانادا 10 سال است ، اما از آنجا که گذرنامه های ایرانی 5 سال اعتبار دارند ، ویزا شما پس از این مدت لغو می شود. همچنین توجه داشته باشید که سوپر ویزای کانادا به طور خودکار یک ماه قبل از اعتبار شما معتبر است ، بنابراین قبل از برای درخواست ویزا در صورت انقضا گذرنامه ، حتماً تاریخ گذرنامه را تمدید کنید.

طبق آخرین مطالعه ، فرد دعوت شده باید حقوقی معادل حداقل 24000 دلار کانادا در سال داشته باشد که با توجه به تعداد دعوت کننده ها ، به صورت تصاعدی افزایش می یابد.

به طور کلی باید بگوییم که ویزای سوپر ویزا یکی از بهترین و ارزانترین ویزاهای کانادا است و در صورت داشتن شرایط این ویزا می توانید در کمترین زمان ممکن به کانادا سفر کرده و با عزیزان خود افراد جدیدی را ملاقات کنید و امکانات این کشور استفاده پیشرفته

هزینه ثبت نام در SuperVisa کانادا چقدر است؟

قیمت درخواست سوپر ویزای کانادا شامل موارد زیر است:

  • هزینه ثبت نام و ویزا 100 دلار
  • 85 دلار هزینه احراز هویت یا کارهای بیومتریک
  • هزینه 45 دلار برای بررسی اسناد کانادایی

گرفتن ویزای فوق العاده کانادا چه مدت طول می کشد؟

اخذ نظارت کانادایی از اولویت بیشتری نسبت به سایر ویزاهای توریستی برخوردار است. اما در پایان ، پس از ارسال کلیه مدارک لازم ، ممکن است حدود 8 تا 50 روز طول بکشد تا درخواست شما تأیید شود و از شما برای انجام مراحل احراز هویت یا بیومتریک دعوت شود. این زمان در شرایط خاص و با درخواست اسناد اضافی ممکن است بیشتر باشد.

SuperVisa کانادا چه مدت معتبر خواهد بود؟

سوپر ویزای کانادا از لحظه ورود به کانادا به مدت 2 سال به متقاضی اقامت مداوم می دهد. پس از این مدت ، متقاضی می تواند دوباره برای دو سال تمدید سوپر ویزا در کانادا درخواست کند. برای تمدید Super Visa ، متقاضی باید 6 ماه قبل از انقضا Super Visa اقدام کند.

آیا می توانم بستگانم را با نظارت کانادا به کانادا ببرم؟

در صورت دریافت ویزای سوپر کانادا ، می توانید شوهر خود را فقط با خود به کانادا ببرید. Super Visa این انتظار را دارد که شما فقط به منظور دیدار با فرزندان خود به کانادا سفر خواهید کرد. بنابراین ، اگر سایر اقوام شما می خواهند برای ملاقات به کانادا بیایند ، باید برای ویزاهای دیگر کانادا اقدام کنند.

پایان گزارش

این مقاله فقط برای اهداف تبلیغاتی است و انزل وب در این زمینه هیچ گونه مسئولیتی را بر عهده ندارد.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید