21
مه

عینک جدید اسنپ به شما امکان دیدن دنیا از طریق لنزهای AR را می دهد

از پوشیدنی های جدید اسنپ رونمایی شده است – و آنها جاه طلبی های این شرکت را برای AR افزایش می دهند.


عینک ضربه محکم و ناگهانی

اسنپ ​​عینک های نسل چهارم ، دستگاه های ویدئویی و عکس پوشیدنی خود را معرفی کرد که این شرکت از سال 2016 در فواصل معین منتشر می کند. اما برخلاف تکرارهای قبلی ، عینک های جدید دارای یک سلاح مخفی هستند: واقعیت افزوده (AR)

عینک های 2021 که در رویداد سالانه خود در راس شرکا نشان داده شده اند ، به یک جفت دوربین ، چهار میکروفن ، چندین بلندگوی استریو و کنترل صفحه لمسی مجهز شده اند. همانطور که قبلاً ذکر شد ، آنها برای تعامل کاربران با عناصر AR طراحی شده اند.

نسل بعدی عینک

اسنپ ​​در یک پست وبلاگ که عینک های جدید را اعلام می کند ، یادداشت می کند:

“این عینک برای زنده کردن لنزها ، حس بینایی ، لمسی و صوتی انسان را لمس می کند. نمایشگرهای دو بعدی موج دار 3D و یک میدان دید 26.3 درجه ، لنزهای دنیا را جلوی چشمان شما قرار می دهد. با استفاده از موتور Snap Spatial جدید ما ، با استفاده از شش درجه آزادی و ردیابی با دست ، نشانگر و سطح ، عینک واقعا تخیل خالقان جهان را به روشی جدید برتری می بخشد.

لنزها به سرعت پاسخ می دهند و با حرکت 15 میلی ثانیه درست در میدان دید شما ظاهر می شوند تا سرعت فوتون ها را کاهش دهند و صفحه نمایش به صورت پویا تا 2000 نیت روشنایی را تنظیم می کند تا AR را در داخل یا خارج از منزل بررسی کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=AuIw5Oe7z1I

علاوه بر سخت افزار جدید Spectacles ، اسنپ ویژگی جدیدی به نام Connected Lens for the Spectacles را ارائه داد که به چندین نفر امکان تعامل با صحنه AR یکسان را می دهد.

این شرکت همچنین یک آزمایشگاه ابتکاری به نام Ghost راه اندازی کرده است که اختصاص به همه چیزهای مرتبط با AR دارد و بودجه ای را برای حمایت از سازندگانی که جلوه می دهند همراه با بودجه یک تجربه AR شامل 5G اختصاص می دهد.

در حال حاضر برای فروش نیست

متأسفانه ، گرچه عینک های جدید مطمئناً جذاب به نظر می رسند ، اما جالب توجه است: در حال حاضر این عینک ها برای خرید در دسترس نیستند. در عوض ، سازندگان اسنپ می توانند از طریق وب سایت این شرکت ، یک عینک جدید درخواست کنند.

کاملاً مشخص نیست که چرا اسنپ تصمیم گرفته است بلافاصله Spectacles 4 را نفروشد.با این وجود ، یک دلیل احتمالی هزینه عملکرد است که بیشتر از یک محصول کاملاً فروخته شده شبیه کار امیدوارکننده در حال انجام است. وزن آنها اندکی حجیم است ، 134 گرم وزن دارند و قیمت عینک های نسل سوم احتمالاً بیش از 380 دلار است. از آنجایی که این قیمت دقیقاً ارزان نیست ، شاید اسنپ تصمیم گرفت که سردرد تلاش برای فروش آنها را به مشتریان خود نجات دهد.

علاوه بر این ، طبق گزارشات ، دوام باتری اجازه می دهد تا آنها فقط برای 30 دقیقه استفاده شوند. همه را کنار هم قرار دهید و دستگاهی به دست می آورید که لزوماً به اندازه کافی مردم را برنده نمی کند و آن را یک حرکت هوشمندانه می کند. حتی اگر قطعاً کاملاً ابتکاری به نظر برسد.


حساب امن snapchat
اسنپ ​​پروژه AR جدیدی را شامل آثار تاریخی دیجیتالی راه اندازی کرده است

Snap نصب واقعیت افزوده ایجاد کرده است که از طریق دوربین برنامه قابل مشاهده است.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.