19
مارس

عکس ها را با سرعت عالی و اتصال مستقیم به پارسیا آپ آپلود کنید

بعضی اوقات ما باید پرونده های خود را از جمله عکس ، موسیقی ، فیلم ، برنامه و غیره را از هارد کامپیوتر به اینترنت ، وب سایت ، وبلاگ یا صفحه شخصی خود منتقل کنیم. برای این کار به فضای ذخیره سازی عکس و پرونده نیاز داریم تا بتوانیم به راحتی پرونده ها را از رایانه به اینترنت منتقل کنیم.

مراکز بارگذاری فضاهای مجازی در یک فضای اینترنتی است که این فضا را در اختیار کاربران قرار داده است تا بتوانند عکس ها و پرونده های خود را در آن فضاها ذخیره کنند و اتصال مشترک آن را دریافت کنید و به اشتراک بگذارید.

اگر می خواهید مکانی امن برای این کار داشته باشید ، بهترین راه رفتن به این مکان است پارسیا آپ را کلیک کنید پارسیا بالا بهترین مکان برای بارگذاری عکس ها و پرونده ها و اشتراک گذاری آنلاین آنها.

پارسیا بالا یک سایت عکس بارگذاری کنید همینطور بارگذاری پرونده ها دوستان عزیز می توانید هر نوع فایلی را اعم از صوتی ، تصویری ، متنی ، تصویری ، عکس ، آهنگ لینک مستقیم و سایر انواع فایل را بارگیری کنید. پارسیا آپ به راحتی و در سریعترین زمان بارگذاری.

ویژگی های وب سایت پارسیا آپ

  • در اسرع وقت عکس ها و پرونده ها را بارگذاری کنید
  • پشتیبانی از بیشتر فرمت های بارگذاری
  • پرونده ها و عکس ها را در پنل کاربری خود مدیریت کنید
  • از ویژگی های سایت به صورت رایگان استفاده کنید
  • پشتیبانی فعال وجود دارد که در صورت وجود سوال یا مشکل پاسخ می دهد
  • شرایطی را برای آپلود عکس با تلفن همراه و رایانه ایجاد کنید

نحوه آپلود عکس و پرونده در پارسیا آپ

برای استفاده از این سیستم عالی ، مراحل بسیار ساده ای را باید طی کنید و تمام مراحل کاملاً واضح است و افراد می توانند به راحتی یکی پس از دیگری از آنها عبور کنند.

ابتدا وارد سایت شوید پارسیا بالا رفته است پس از ورود به سایت ، اولین صفحه با توجه به تصویر زیر ، صفحه ای برای شما ایجاد می شود “ باز کن “کلیک.

سپس فایل یا عکس مورد نظر را از رایانه یا تلفن همراه خود انتخاب کرده و دکمه را فشار دهید. بارگذاری را شروع کنید آن را به صورت رایگان در سایت بارگذاری کنید.

آپلود عکس رایگان.  آموزش آپلود عکس و فایل در پارسیا آپ

طبق این مراحل ، صفحه ای برای شما ایجاد می شود پیوند به پرونده ها و عکس ها این نشان می دهد که شما می توانید از طریق این پیوند پرونده خود را با کاربران و دوستان خود در هر کجا مانند محیط گپ و تالارهای گفتگو به اشتراک بگذارید.

به دلیل داشتن تجربه و تجربه غنی ، سایت ما همیشه سعی در ارائه بهترین امکانات و بالاترین سرعت در داشته است پارسیا بالا بهترین تجربه در ارتباط با بارگذاری و ذخیره پرونده ها کاربران عزیز را در اختیار شما قرار داده و شرایط منحصر به فردی را برای شما ایجاد می کنند.

اگر فقط یکبار امتحان کنید عکس بارگذاری کنید، از وب سایت ما ، یک بار که سعی کنید ، وب سایت پارسیا آپ همیشه انتخاب بعدی شما در این زمینه خواهد بود.

منبع : https://techtip.ir/