19
جولای

عرشه بخار Valve تا سال 2022 به فروش می رسد (اولین بار)

آیا به فکر گرفتن یکی از سیستم عامل های دستی Valve هستید؟ خوب ، دوباره فکر کنید همه آنها از بین رفته اند ، بنابراین شما باید صبر کنید.


شیر عرشه بخار با کنترل صفحه نمایش

بنابراین ، Steam Deck جدید Valve در دسترس است … آه ، چرا نگران باشید ، Steam Deck پس از انتشار مستقیم پیش خریدها ، در حدود سی ثانیه به فروش رسید. طبق معمول ، پیش خریدها یک دردسر دیوانه وار بود ، وب سایت هایی که به چپ ، راست و مرکز کار می کنند.

Valve Steam Deck در چند ثانیه به فروش می رسد

همانطور که به معنای واقعی کلمه همه انتظار داشتند ، پیش خرید Steam Deck جدید Valve عملکرد خوبی داشت ، تقریباً بلافاصله بعد از شروع به کار نوت بوک ، آن را به فروش رساند. این را می توانید خودتان از طریق صفحه پیش خرید Steam Deck در SteamPowered.com تأیید کنید.

سیستم سفارش از روز یکشنبه هجدهم ژوئیه و پس از توییت Valve به صورت زنده راه اندازی شد تا همه در این باره آگاه شوند. ظاهراً ، این باعث یک مشاجره بزرگ شد ، که در آن کنسول توسط Q1 ، 2022 برای مدل پایه و Q3 ، 2022 برای مدل های NVMe فروخته شد.

این به نوبه خود باعث شد بسیاری از گیمرهای هیجان زده چهره ای ناامید کننده داشته و صدها دلار همچنان در بانک باشند. متأسفانه ، مانند سایر فناوری های امروزی ، اگر در مرحله اول پیش خرید نکرده اید ، به نظر می رسد باید منتظر بمانید.

Valve اظهار داشته است که دعوت نامه های سفارش را تا دسامبر 2021 ارسال می کند ، بنابراین اگر پیش سفارشی دریافت نکرده اید ، می توان هنوز در فرصتی برای دریافت آن قرار دارید ، فقط نفس خود را حفظ نکنید.

عرشه بخار شیر چیست؟

شیر دکمه های عرشه شانه

تصویر: Steampowered.com

Valve سرانجام از Steam Deck در تاریخ 15 ژوئیه سال 2021 رونمایی کرد. این یک رایانه دستی دستی است که حاوی موارد زیادی در مورد آن است. روی کاغذ کاملاً خارق العاده به نظر می رسد و این نویسنده نسبت به کسی که دستگاه را در مرحله قبل از سفارش تهیه کرده بسیار حسادت می کند.

در سه مدل موجود است. مدل پایه 349 دلار است و با 64 گیگابایت فضای ذخیره سازی eMMC همراه است. مدل میان رده 529 دلار و 256 گیگابایت حافظه SSD NVMe دارد. مدل پیشرفته دارای یک SSD نرم 512 گیگابایتی است.

مطالب مرتبط: برای بازی های رایانه ای چقدر به فضای دیسک سخت نیاز دارید؟

این صفحه نمایش لمسی 7 اینچی ، به سبک جوی استیک دارد و می توانید با کارت micro-SD حافظه را افزایش دهید.

از نظر عناصر داخلی ، ما به پردازنده AMD Zen 2 ، همراه با پردازنده AMD با گرافیک RDNA 2 نگاه می کنیم. شما 16 گیگابایت حافظه رم DDR5 دارید ، بنابراین تهیه بازی های رایانه ای قابل حمل خوب است.

نکته جالب در مورد دستگاه این است که می توانید آن را قلاب کرده و به مانیتور متصل کنید تا وقتی در خانه هستید از آن به عنوان رایانه بازی استفاده کنید. اسکله رسمی همچنین از مزایای درگاه اترنت برای بازی های آنلاین کابل سخت برخوردار است. وقتی می خواهید از طریق یک اتصال اینترنتی پایدار بازی کنید ، یک پاداش خوب است.

آیا می خواهید Steam Deck را پیش سفارش دهید؟

دکمه های عملکرد عرشه بخار شیر

تصویر: Steampowered.com

اگر چنین است ، شما خوش شانس هستید که یکی را تأمین کرده اید. همانطور که با راه اندازی PS5 و Xbox Series X ، خرید یا رزرو هر چیزی هم اکنون می تواند یک مبارزه واقعی باشد ، به لطف تعداد سفارشات کوتاه بسیاری از افراد ناپدید می شوند.

امیدواریم که ماه دسامبر صاحبان خوش شانس Steam Deck را به ارمغان بیاورد. بیایید امیدواریم این کنسول به همان اندازه موفقیت آمیز باشد که هیپ هاپ به ما باور می دهد.


موس بازی FPS از Razer
10 بهترین موش بازی FPS

آیا می خواهید رقبای خود را شکست دهید؟ سرمایه گذاری در یکی از بهترین موشهای بازی FPS را در نظر بگیرید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.