بلاگ

طراحی Google Pixel 6 بصورت آنلاین منقضی شده است

گفته می شود که این تلفن ها از چیپست گوگل GS101 مصرفی گوگل نیز استفاده خواهند کرد.


Google Pixel 5

Google Pixel 6 هنوز چند ماه دیگر فرصت ندارد. با این حال ، ادعاهای ارائه شده دستگاه توسط بارگیر Jon Prosser به صورت آنلاین به اشتراک گذاشته شده است ، که نشان می دهد گوگل در حال برنامه ریزی برای بازسازی اساسی طراحی گوشی های پرچمدار امسال Pixel است.

به نظر می رسد تغییری در طرح نامگذاری ایجاد خواهد شد ، زیرا مدل بزرگتر Pixel Pixel 6 Pro نام دارد. تاکنون ، گوگل از مارک “XL” برای دستگاه های بزرگتر Pixel خود استفاده کرده است.

سری Pixel 6 از طراحی جدیدی بهره می برد

تصاویر نشان می دهد که Pixel 6 کاملاً متفاوت از Pixel 3 و Pixel 4. طراحی شده است. قسمت عقب آن دارای طراحی سه رنگ در پشت است که به نظر می رسد تکامل زبان طراحی Pixel 4 باشد. همچنین جالب است که ببینید ضربه دوربین از قسمت عقب دستگاه امتداد یافته و پایان متفاوتی نسبت به بقیه قسمت پشت دارد.

در رندرها ، Pixel 6 معمولی دارای یک دوربین عقب دوگانه است. Pixel 6 Pro بزرگتر دارای سیستم دوربین سه گانه خواهد بود و مارک “Pro” به معنای وجود نمایشگر بزرگتر است. تلفن های جلویی یک سوراخ مرکزی برای دوربین سلفی دارند.

https://www.youtube.com/watch؟v=VzupAfbY8a4

به نظر می رسد که گوگل موفق شده است فریم های اطراف نمایشگر سری Pixel 6 را کاهش دهد ، که این یک تغییر خوشایند نسبت به دستگاه های موجود Pixel با فریم های نسبتاً بزرگ است.

جان پروسر به مشخصات Pixel 6 و Pixel 6 Pro دسترسی نداشت ، بنابراین جزئیاتی در مورد عناصر داخلی و مشخصات دوربین آنها به اشتراک نگذاشت. با این حال ، گزارش های قبلی حاکی از آن است که گوگل قصد دارد از تراشه سفارشی Google Silicon “GS101” خود در سری Pixel 6 استفاده کند.

مرتبط: ویژگی های عالی برای برنامه تلفن های Google در Android

Pixel 5a و Pixel Buds A هنوز شروع نشده اند

Google Pixel 3 با اندروید 10

پیش از عرضه سری Pixel 6 ، گوگل بودجه محور Pixel 5a و Pixel Buds A. را راه اندازی می کند. این شرکت قبلاً تأیید کرده است که قصد دارد Pixel 5a را امسال راه اندازی کند ، اگرچه فقط در ایالات متحده و آمریکا در دسترس خواهد بود. ژاپن

تلفن های ارزان قیمت Pixel معمولاً در نیمه دوم Q2 به بازار عرضه می شوند. از آنجا که برنامه Google I / O برای 18 تا 20 مه برنامه ریزی شده است ، ممکن است Google امسال و در کنفرانس توسعه دهندگان سالانه خود از تلفن و Pixel Buds A رونمایی کند.

تلفن های Pixel دوباره هیجان انگیز می شوند

پس از چندین نسخه ضعیف در طول سال ها ، به نظر می رسد که گوگل سرانجام در تلاش است تا تلفن های Pixel را دوباره هیجان انگیز کند. طراحی جدید ، همراه با چیپست سفارشی گوگل ، باید روح تازه ای به خط Pixel ببخشد ، که تاکنون نتوانسته تحت تأثیر مشتریان قرار بگیرد و تعداد قابل قبولی را به فروش برساند.


دارندگان Pixel فضای ذخیره سازی نامحدود Google Photos را دریافت می کنند
Pixel شما همچنان فضای ذخیره سازی نامحدودی را در Google Photos در اختیار شما قرار می دهد

دارندگان Pixel 2 ، 3 ، 4 و 5 همچنان از فضای ذخیره سازی نامحدود برای عکس ها و فیلم های خود در Google Photos لذت خواهند برد.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.

دیدگاهتان را بنویسید