رفتن به نوشته‌ها

طراحی ویندوز 11 “Calm” دارای پروفایل های صوتی مختلف برای حالت روشن و تاریک است

ویندوز 11 باید یک تجربه آرامش بخش باشد و مایکروسافت برای اطمینان از این امر اقداماتی را انجام می دهد.


ویندوز 11 عملکرد تاریک روشن

ویندوز 11 تغییر زیبایی را در محبوب ترین سیستم عامل جهان به ارمغان می آورد و مایکروسافت توجه ویژه ای را به مناطق خاصی برای ارائه یک تجربه منحصر به فرد نشان داده است.

تصحیح صورتحساب این خبر است که ویندوز 11 در حالت تاریک دارای مشخصات صوتی متفاوتی خواهد بود ، زیرا سیستم عامل به طور خودکار تغییر می کند تا پس از فعال کردن حالت تاریک ، تجربه ای آرام تر و آرامش بخش را ارائه دهد – یک لمس بسیار دلپذیر.

حالت تاریک ویندوز 11 مکانی آرام است

در یک پست وبلاگ متوسط ​​، کریستینا کون ، مدیر خلاق ویندوز و دیگو باکا ، مدیر ارشد طراحی ، برخی از ظرافت های طراحی ایجاد شده برای ویندوز 11 را توضیح داده اند تا “به ارائه تجربیات آشنا که نرم کننده مصرف کننده قبلی را ترسناک می کند” کمک کند و ارتباط عاطفی را افزایش دهد.

آرامش در دنیای امروز بسیار ضروری است و به توانایی ما در احساس کنترل ، آرامش و اعتماد بستگی دارد.

بنابراین ، در ویندوز 11 ، حالت تاریک با یک چشم انداز صوتی جداگانه به حالت روشن خود می آید و تجربه صوتی سیستم عامل را برای برآوردن این احساسات اساسی تنظیم می کند.

سخنگوی مایکروسافت در گفتگو با CNBC گفت: “صداهای جدید دارای طول موج بسیار گردتری هستند که آنها را ملایم تر می کند تا بتوانند همچنان به شما هشدار دهند ، اما غافلگیر کننده نباشند.”

اما اگر انتظار مجموعه ای متفاوت از صداها و آهنگ ها را دارید ، دوباره فکر کنید. تفاوت بین صداهای سیستم عامل در حالت تاریک ویندوز 11 و حالت روشن مانند تغییر از موسیقی کلاسیک به grindcore نیست. این تغییر ظریف و آرامش بخش است ، مزاحم و مزاحم نیست.

مطالب مرتبط: مایکروسافت ISO رسمی را برای ویندوز 11 راه اندازی کرد

تغییرات دیگری نیز وجود دارد. در همان مقاله CNBC ، متیو بنت ، که در ایجاد صداهای جدید ویندوز 11 کمک کرد ، توضیح داد که کل تجربه صوتی در سیستم عامل با ایده “آرامش ذهن” هدایت می شود.

مکانی که در آن زمان خود را در محل کار خود می گذرانید نباید در زمان های مختلف با لحن های منحرف کننده و تحریک کننده بمباران شود. اعلان ها بخشی (نفرین؟) از زندگی هستند ، پس چرا حداقل آنها را به چیزی تبدیل نکنید که از صدایی که به شما هشدار می دهد نمی ترسید بدون اینکه شما را کر و بی حوصله بی پایان کند.

مطالب مرتبط: نحوه بارگیری نسخه بتا ویندوز 11

ویندوز 11 “احساسی ، انسانی و عمیقا شخصی” است

زبان پیرامون طراحی ویندوز 11 جالب است. تیم طراحی مایکروسافت نسخه جدیدی از ویندوز را با استفاده از یک زبان احساسی ، فریبنده و گرم کننده که سیستم های عامل قدیمی را دفع می کند ، ایجاد می کند.

این یک تغییر است ، به ویژه برای مایکروسافت. طراحی ویندوز 11 با بازخورد میلیون ها کاربر ویندوز روبرو شده است و در نتیجه یک سیستم عامل نرمتر با لبه های گرد ، موضوعات و پس زمینه زیبا و در نهایت فضایی متفاوت نسبت به ویندوز 10 قبلی خود ایجاد کرده است.

برای بسیاری ، تغییرات دیرهنگام است و لبه های خمیده ، منوی آسان برای استفاده و منوی شروع با مرکز استقبال می شود. اما بیشتر مردم دوباره منتظر سیستم عامل جدید ویندوز هستند.


تیزر برای ویندوز 11
8 ویژگی برتر که می خواهیم در ویندوز 11 ببینیم

اگرچه نشتی در ویندوز 11 مشاهده کرده ایم ، اما هنوز برخی ویژگی ها وجود دارد که مایل هستیم در سیستم عامل جدید مشاهده کنیم.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید