27
مارس

طاووس بخش های WWE توهین آمیز را از نمایش ها حذف می کند

سرویس جریان طاووس در برخی از لحظات نامطلوب تاریخ کشتی حمله می کند.


آرم wwe

نزدیک به دو دهه پیش ، نبرد با بنیاد جهانی حیات وحش باعث شد فدراسیون جهانی کشتی در آن زمان (WWF) نام خود را به سرگرمی جهانی کشتی (WWE) تغییر دهد. در حال حاضر ، در سال 2021 ، یکی دیگر از اعضای حیوانات سلطنتی در حال محبوب ترین صعود کشتی جهان است.

حداقل این یکی از روشهای تفسیر اخباری است که سرویس پخش جریانی Peacock NBCUniversal ، که اخیراً محل استقرار ایالات متحده برای شبکه های مستقل WWE بوده است ، بخشهایی از پخش های توهین آمیز قدیمی را ویرایش می کند.

لحظه های از دست رفته

همانطور که هالیوود ریپورتر یادداشت می کند ، برخی از طرفداران به برخی از لحظات از دست رفته در حدود 17000 ساعت برنامه نویسی که از شبکه WWE به طاووس منتقل شده است ، اشاره می کنند. به گفته منابع ، سرویس پخش جریانی همه 17000 ساعت را بررسی می کند تا مطمئن شود که از استانداردها و روش های طاووس برخوردار است.

دو مورد از پاک کردن های قابل توجه تاکنون به مواد کاملا نژادی مربوط بوده است. یکی از آنها یک مسابقه WrestleMania VI در سال 1990 است که در آن کشتی گیر سفیدپوست ردی ردی پایپر نیمی از صورت خود را هنگام جنگ با یک کشتی گیر سیاه پوست ، بد نیوز براون ، سیاه رنگ می کند. اگرچه رسلمنیا VI بر روی طاووس باقی مانده است ، این مسابقه دیگر روی نقشه ظاهر نمی شود.

نکته دیگر ، این بار از سری Survivor 2005 ، مربوط به وینس مک ماهون ، مدیرعامل WWE Real Life است که با گفتن کلمه N در یک ارامیت به عنوان شخصیت خود روی صفحه ظاهر می شود. اگرچه در آن زمان مطمئناً تکان دهنده بود ، اما بعداً توسط WWE به عنوان “ولگردی غیرمعمول و هجوآمیز شامل شخصیتهای داستانی” مورد محافظت قرار گرفت.

این دو مورد از لحظات توهین آمیز بسیار بحث شده در تاریخ WWE هستند. با این حال ، این یک تبلیغ کشتی است که در طول تاریخ خود از زاویه های تهاجمی مشکوک ، بی مزه و گاهی اوقات کاملاً هجومی (خطوط داستانی) و لحظات کم نداشته است. این محتوا از کلیشه های نژادی تا استثمار جنسی ، شعارهای ضد LGBT و خشونت شدید متغیر است. مشخص نیست که طاووس با پاکسازی عمیق خود تا کجا پیش خواهد رفت و آیا تصمیم به حذف مستقیم محتوا یا افزودن سلب مسئولیت های اضافی دارد.

WWE طی سالهای گذشته اقدامات خود را به میزان قابل توجهی تمیز کرده و محتوای TV-PG خود را در سال 2008 تولید کرده است. این بدان معنا نیست که امروزه جنبه های ناخواسته ای برای نمایش ها و رویدادهای پرداخت به ازای هر نمایش وجود ندارد. اما مطالب چالش برانگیزتر برای مقابله با این تقریبأ 10 سال قبل (و قبل از آن ، همانند بازی Roddy Piper) است ، زمانی که WWE با مرزهای فشار آور و اغلب محتوای عمدی “نام شوک” برای خود نامی ایجاد کرد.

WWE در طاووس

بایگانی WWE با قیمت 4.99 دلار در ماه در دسترس طاووس است. این بخش WWE دارد که شامل نمایش های کلاسیک و مطالب جدیدی مانند جلسات شکسته جمجمه استیو آستین و WWE Chronicle است. تمام وقت بیشتر به آن اضافه می شود. و در بعضی موارد برداشته می شود.


داستان های واقعی-wwe-fight
5 مکان برای یافتن داستان های واقعی جذاب در پشت WWE و Pro Wrestling

در پشت صحنه دنیای کشتی اتفاقات زیادی رخ می دهد. چندین وب سایت و پادکست در این میزان نوستالژی تخصص دارند و به شما نمای کلی از آنچه در پشت صحنه می گذرد را می دهند.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.