6
آوریل

شین از کجا آمده و چگونه ارزان است؟

احتمالاً وسوسه قیمت ارزان شده اید ، اما لباس شین از کجا آمده است؟ آیا آنها موارد با کیفیت خوبی هستند؟


شین

همه دوستداران مد می دانند که پیروی از آخرین روندها خیلی زود گران می شود. وقتی فروشگاه های معروف لباس های جدید را با قیمت ناچیز تبلیغ می کنند ، طبیعی است که کمی مشکوک شوید. شین از آن دسته فروشگاه هایی است که به تبلیغ کالاهای مد با تخفیف مشهور شد و نظر مشتریان سراسر جهان را به خود جلب کرد.

در حالی که فروشگاه آنلاین در هنگام سفارش واقعی ورود شما از شهرت کافی برخوردار است ، قیمت های پایین آن بسیار جذاب است. پس چرا شین اینقدر ارزان است؟ شین از کجا آمده است؟ آیا شین کیفیت خوبی دارد؟

چرا شین اینقدر ارزان است؟

خرید آنلاین

شین یک فروشگاه خرید قانونی است ، اما دلیل خوبی برای ارزان بودن لباس های او وجود دارد. این ممکن است کمی متناقض به نظر برسد ، اما خطوط لباس محلی که در داخل کار می کنند اغلب هزینه های بیشتری نسبت به اقلام حمل شده از خارج دارند. شرایط کار و استانداردهای کیفیت بین کشورها یکسان نیست.

به طور کلی ، اگر متوجه می شوید که چیزی بسیار ارزان است ، بررسی برچسب ها منطقی است. بیشتر اوقات ، محصولات جدیدی که به طرز مشکوکی ارزان قیمت هستند از کارخانه عمده فروشی واقع در کشور دیگری تهیه می شوند. مانند بسیاری دیگر از خرده فروشان آنلاین مانند Wish یا Ali Express ، Shein نیز از این قاعده مستثنی نیست.

شین کجاست و لباس شین از کجا آمده است؟

برخی فروشگاه ها در کشورهای دیگر مستقر هستند ، در حالی که محصولات خود را از کشورهای ارزان قیمت خارج می کنند.

Shein یک شرکت کاملاً واضح است که از چین منشا گرفته است. اگرچه یک پایگاه در چین وجود دارد ، اما این بدان معنا نیست که هر فروشگاه فیزیکی یا فروشگاه های زنجیره ای مسئول مدیریت سفارش هستند. شین کار خود را به عنوان یک خرده فروش آنلاین آغاز کرد که فقط گاهی اوقات در سراسر جهان پاپ آپ می کند.

از آنجا که شین یک خرده فروش آنلاین است ، کمی بیشتر آزادی تحویل دارد. وقتی شین شروع به کار کرد ، تمام سفارشات مستقیماً از چین ارسال می شدند. اکنون که تجارت برای لباس های غول پیکر رونق دارد ، شین در حال راه اندازی چندین انبار در سراسر جهان است.

اگرچه بسیاری از اقلام هنوز مستقیماً از کارخانه های چینی حمل می شوند ، اما بسیاری از مکانهای محلی مدت زمان انتظار کمتر برای محصولات مشابه را ارائه می دهند.

توجه به این نکته مهم است که این انبارهای داخلی لباسی را که خریداری می کنید تولید نمی کنند. شین تمام لباس های خود را در کارخانه های ارزان قیمت خارجی تولید می کند تا هزینه ها را به حداقل برساند. اگرچه این امکان خرید لباس با قیمت ارزان را برای شما فراهم می کند ، اما این یک معضل اخلاقی است. استانداردهای کار شنیون خیاطان متناقض است.

این شرکت به طور قابل توجهی دستمزد کمتری به کارگران پرداخت می کند و مزایای کمتری (یا هیچ) در مقایسه با کارگران خانگی ارائه می دهد. اگرچه به نظر تکراری می رسد ، اما این برای خرده فروشان لباس اصلاً غیر معمول نیست.

وقتی کسی ارتباط با تولید غیراخلاقی را فاش می کند ، بسیاری از شرکت های معروف مورد انتقاد قرار می گیرند. این قیمتی است که جامعه برای پس انداز سریع پول می پردازد ، اما معضلات اخلاقی تنها مشکل این موارد “وارداتی” نیست.

آیا شین کیفیت خوبی دارد؟

لباس های مختلف از رنگ های مختلف آویزان بر روی یک قفسه لباس قهوه ای قهوه ای

شما آنچه را که برای آن پرداخت می کنید دریافت می کنید ، نه؟ این کلمه در هنگام تجارت با بازرگانان آنلاین بسیار مناسب است. شما نباید انتظار داشته باشید که لباسی که از طریق شین دریافت می کنید از بالاترین کیفیت برخوردار باشد. به دلایلی ارزان هستند اما این بدان معنا نیست که یک سرقت کامل است.

مطالب مرتبط: آیا شین مکانی قانونی برای خرید است؟

بعضی اوقات خود را در لباسی می بینید که سالها دوام دارد. سایر وسایل پس از چندین بار سفر در ماشین لباسشویی شکل یا رنگ خود را از دست می دهند. هنگامی که به دنبال چیزی در Shein می گردید ، توجه داشته باشید که به بررسی ها بسیار توجه کنید.

آیا باید از شین لباس بخرم؟

خرید از شین یک انتخاب شخصی است و فاکتورهای زیادی را باید در نظر گرفت. در حالی که برخی به دلایل کیفی یا اخلاقی نگرانی در مورد شرکت چینی دارند ، مشتریان بی شماری به طور مرتب به سایت برمی گردند.

شین خرید ارزان ارائه می دهد و ممکن است مشتریان مطلع شدن از شیوه های شرکت مفید باشند.


گزینه های مارک اخلاقی
5 سایت برای یافتن گزینه های اخلاقی برای مارک های فن آوری ، مد و ناعادلانه

وقت آن است که انتخاب های بهتری در خرید و مصرف خود انجام دهیم. در اینجا چگونگی یافتن گزینه های اخلاقی برای همه موارد وجود دارد.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.