30
آوریل

شیائومی Mi Band 6 اکنون در ایالات متحده برای پیش خرید در دسترس است

اگر به دنبال یک ردیاب تناسب اندام با بودجه هستید ، ممکن است این یکی از خریدکنندگان باشد.


شیائومی می بند 6

در دنیای ردیاب های پیشرفته تناسب اندام ، تعداد کمی از مدل ها به اندازه جدیدترین مدل های Apple Watch ارائه می دهند. اما این برای همه مناسب نیست. بعضی از افراد یک لباس تناسب اندام ساده می خواهند که هزینه آن دست و پای مورد نظر شما نباشد.

این جایی است که دستگاهی مانند شیائومی Mi Band 6 آینده به نمایش در می آید. این دستگاه با قیمتی در حدود 60 دلار (هرچند هنگام عرضه برای اولین بار در سایر مناطق 35 دلار بود) و بسیاری از ویژگی های مشابهی را که انتظار دارید مشاهده کنید ارائه می دهد. روی دستگاهی بسیار گران تر.

اکنون ، حدود یک ماه پس از اعلامیه ، سرانجام Xiaomi Mi Band 6 برای پیش سفارش در ایالات متحده در دسترس است.

کجا می توان Xiaomi Mi Band 6 را پیش خرید کرد

در حالی که یافتن تلفنهای هوشمند شیائومی در ایالات متحده تقریباً غیرممکن است ، شیائومی مشکلی در صادرات شرکتهای مخابراتی خود به ایالات متحده ندارد.

در مورد Mi Band 6 ، در حال حاضر می توانید پیش خریدهای آمازون را با 59.89 دلار پیدا کنید ، دستگاه در حدود 18 مه تحویل داده می شود.

https://www.youtube.com/watch؟v=TI3a9yPyBOk

با این حال ، Walmart معامله بسیار بهتری را برای Xiaomi Mi Band 6 ارائه می دهد. شما می توانید آن را با 54.99 دلار سفارش دهید و طبق لیست برنامه ریزی شده برای تحویل در تاریخ 6 مه در لیست موجود است. نه تنها 5 دلار ارزان است ، بلکه اگر تصمیم به سفارش از طریق Walmart بگیرید خیلی زودتر به آن می رسید.

در زمان نوشتن این مقاله ، این تنها دو خرده فروش در ایالات متحده هستند که شاهد ردیابی تناسب اندام برای فروش بوده ایم ، اما ممکن است به زودی حمل صندلی های بیشتری را شروع کنند. در هر صورت ، دستگاه خیلی زود به بازار می آید ، بنابراین برای تحویل گرفتن آن نباید خیلی منتظر بمانید.

آیا ارزش خرید شیائومی Mi Band 6 را دارد؟

اگرچه می توانید Xiaomi Mi Band 6 را از طریق Walmart یا Amazon به راحتی قفل کنید ، اما س theال این است که آیا واقعاً ارزش گرفتن یک دستگاه را دارد؟ تاکنون نشریاتی که این دستگاه را دریافت کرده اند بررسی های خوبی را در مورد آن انجام می دهند. اداره آندروید او را “برنده آشکار” خواند. Android Guys می گوید که “از مدل قبلی خود استفاده می کند و از بهترین گزینه های پول شماست.”

از نظر ویژگی ها ، Mi Band 6 کاملاً از نظر قیمت بارگیری شده است. این صفحه نمایش 1.56 اینچی لمسی AMOLED دارد که بسیار خوب به نظر می رسد.

برخلاف اکثر ساعت های هوشمند که به شارژ مکرر نیاز دارند ، عمر باتری پوچ آن تا دو هفته است.

حتی برخی از ویژگی های پیشرفته مانند سنسور SpO2 و نظارت بر ضربان قلب 24 ساعته را در اختیار شما قرار می دهد که این ویژگی ها معمولاً نیاز به صرف هزینه های بسیار بیشتری دارند.


شیائومی می بند 6
شیائومی Mi Band 6 با قیمت 35 دلار دارای حسگر GPS و خون و اکسیژن است

شیائومی Mi Band 6 دارای ویژگی هایی است که از بندهای تناسب اندام بسیار گران قیمت انتظار دارید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.