رفتن به نوشته‌ها

شخصی خانه واقعی خود را به عنوان NFT می فروشد

چه کسی می خواهد خانه خود را بیشتر در لیست آژانس های املاک بنویسد؟ فقط آن را به عنوان کالکتور دیجیتال بصورت آنلاین بفروشید.


کلیدها

NFT ها ، به اختصار Indispensable Symbols ، نمادهایی کاملاً منحصر به فرد هستند که در زنجیره بلوکی ذخیره می شوند و مالکیت یک مورد را ثبت می کنند – خواه این اولین پیام از طرف مدیر عامل توییتر جک دورسی باشد یا یک اثر هنری.

ساده ترین راه برای فکر کردن در مورد این معادل دیجیتالی عکس امضا شده با دست است. اگرچه می توان عکس را به مدت نامحدود تکثیر کرد ، اما ارزش بی نظیر موجود در زیرنویس را نمی توان تنها با کپی برداری تولید کرد.

با شور و شوق NFT که در حال حاضر وحشی است ، کالاهای دیجیتالی که بصورت آنلاین در قالب NFT ظاهر می شوند ، کم ندارند. اما شاید هیچ کس از نظر جسمی بزرگتر از پیشنهاد عجیب پیشنهادی برای فروش در کرانسبرگ ، آلمان نباشد – جایی که یک صاحب خانه خانه واقعی خود را به عنوان یک علامت ضروری می فروشد.

صاحب خانه NFT شوید

حداقل حراج 34 ETH (74000 دلار) در حراجی که تا 25 آوریل در OpenSea ادامه دارد. در زمان نوشتن این مقاله ، این قیمت ذخیره هنوز تأمین نشده است. فروشنده Ugn-Ugn می نویسد:

“پس از خرید NFT ، ما باید مراحل قانونی آلمان را برای واگذاری خانه به شما ، طبق قانون ، طی کنیم. هنگامی که شما به طور قانونی مالکیت املاک را به دارنده رمز جدید انتقال دهید ، من ممکن است انتقال ندهم مالکیت به هر کس. دیگری (در صورت فروش توکن به شخص دیگری). هرکسی که ابتدا ادعای مالکیت می کند ، باید اطلاعات شخصی مورد نیاز قانون آلمان را برای ادعای مالکیت (از جمله امضای قرارداد و غیره) ارائه دهد. صاحب جدید برچسب تصمیم به فروش نماد می گیرد ، باید مالکیت را به مالک جدید نماد و غیره منتقل کند. ”

این خانه در یک دهکده کوچک و زیبا در آلمان واقع شده است ، حدود نیم ساعت با فرانکفورت فاصله دارد. با این حال ، انتظار ندارید که به یک عمارت بکر بروید. اگرچه این خانه دو طبقه برای خانواده ای 5 نفره (یا شما و تعداد انگشت شماری از دوستان) به اندازه کافی بزرگ است ، اما مسلماً این طبقه کمی بالاتر است. Ugn-Ugn اشاره می کند که:

“من دروغ نخواهم گفت ، شما احتمالاً مجبورید برخی از تعمیرات را انجام دهید تا وضعیت آن خوب شود. مگر اینکه بخواهید مانند رابین هود زندگی کنید ، این خانه به توجه زیادی احتیاج دارد تا اینکه بتوانید محل زندگی خود را تغییر دهید.”

E-Cred هیچ کمبودی ندارد

هنوز هم ، زندگی در شرایط بدبختی نسبی برای چند ماه (یا تا زمانی که شما برای بازسازی آن به زمان نیاز دارید) هزینه کمی برای پرداخت به مردم است که در اولین خانه NFT جهان زندگی می کنید. حداقل تا زمانی که صدای فوری اطراف NFT از بین برود ، فقط این شاهکار باید انواع اعتبارات الکترونیکی را برای شما به همراه داشته باشد.

اعتبار تصویر: ماریا زیگلر / Unsplash CC


هنر 8 بیتی ، به عنوان NFT در دسترس است
نحوه ایجاد NFT Art و اتفاقات بعدی

ایجاد هنر NFT یک فرصت مهیج به نظر می رسد ، اما آیا واقعاً می تواند بازدهی که انتظار دارید را به همراه داشته باشد؟

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید