رفتن به نوشته‌ها

شتاب سخت افزاری Spotify چیست و چگونه آن را فعال می کنید؟

برای بهینه سازی عملکرد برنامه می توانید شتاب سخت افزاری Spotify را فعال کنید. در اینجا نحوه کار آن آورده شده است.


Spotify روی مانیتور کامپیوتر

آیا تا به حال از طریق کامپیوتر به هیولای خود نگاه کرده اید و فکر کرده اید که آیا این می تواند برای تجربه گوش دادن به موسیقی شما بیشتر کار کند؟ خوب ، Spotify شما را تحت پوشش قرار می دهد.

با عملکرد شتاب سخت افزاری ، می توانید بیشترین بهره را از دستگاه خود ببرید و ملودی ها را مانند گذشته بشنوید. بنابراین شتاب سخت افزاری Spotify دقیقاً چیست و چگونه کار می کند؟

شتاب سخت افزاری Spotify چیست؟

با بارگیری وظایف بر روی سخت افزار در سیستم خود ، نه فقط نرم افزار Spotify ، شتاب سخت افزار به شما کمک می کند تا از نظر کارایی یا کیفیت کار را سرعت بخشید. شتاب سخت افزاری در Spotify به بهینه سازی عملکرد برنامه روی نرم افزار کمک می کند و در نتیجه تجربه گوش دادن به موسیقی بهتری را به وجود می آورد.

در زمان نوشتن مقاله ، شتاب سخت افزاری Spotify فقط در دسک تاپ Spotify برای Windows و macOS کار می کند. با این وجود امیدواریم که با پیشرفت فناوری موبایل ، توانایی استفاده از شتاب سخت افزاری در کنار آن در حال تغییر باشد.

متأسفانه ، فقط به این دلیل که دستگاه شما می تواند از شتاب سخت افزاری استفاده کند ، به معنای استفاده از آن نیست. کاربران Spotify با رایانه های قدیمی ، مشکلات مربوط به شتاب سخت افزاری Spotify مانند پرش از آهنگ ها ، پخش غیرقابل پخش آهنگ و موارد دیگر را گزارش می کنند.

مرتبط: نحوه بازیابی آهنگهایی که در Spotify قابل پخش نیستند

چگونه می توان شتاب سخت افزاری Spotify را فعال و غیرفعال کرد

اگر مطمئن هستید کامپیوتر شما می تواند گرما را جذب کند یا می خواهید آن را روشن کنید ، در اینجا نحوه فعال یا غیرفعال کردن شتاب سخت افزاری Spotify آورده شده است.

نحوه فعال سازی شتاب دهنده سخت افزار Spotify برای ویندوز

شتاب سخت افزاری Spotify

برای فعال یا غیرفعال کردن شتاب سخت افزاری Spotify:

  1. Spotify را باز کرده و کلیک کنید تنظیمات.

  2. به پایین بروید و کلیک کنید نمایش تنظیمات پیشرفته.

  3. زیر سازگاری، تعویض شتاب سخت افزاری را فعال کنید.

چگونه می توان شتاب سخت افزاری Spotify را برای macOS فعال کرد

Spotify Hardware Acceleration Mac

برای کاربران macOS Spotify ، می توانید شتاب دهنده سخت افزار را با کلیک کمتر روشن یا خاموش کنید. وقتی برنامه Spotify در حال اجرا است ، کلیک کنید Spotify در نوار منو رفته و تغییر دهید شتاب سخت افزار.

از سخت افزار خود نهایت استفاده را ببرید

اگرچه برای همه مناسب نیست ، اما شتاب سخت افزاری می تواند بیشترین تفاوت را برای رایانه هایی ایجاد کند که می توانند تلاش اضافی را تحمل کنند. با داشتن دستگاه مناسب ، شتاب سخت افزاری ابزاری عالی برای بهینه سازی تجربه گوش دادن شماست.

شتاب سخت افزاری به Spotify کمک می کند آنچه را که دستگاه شما با لمس یک دکمه ارائه می دهد ، به حداکثر برساند. با این حال ، اگر دستگاه شما دقیقاً سطح نیست ، نگران نباشید. روش های زیادی برای بهتر شدن Spotify شما وجود دارد.


Spotify از طریق تلفن
چگونه صدای Spotify را بهتر کنیم: 6 تنظیمات تنظیم

آیا می خواهید با Spotify تجربه گوش دادن بهتری داشته باشید؟ این تنظیمات تنظیمات است.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید