رفتن به نوشته‌ها

سیاست جدید حریم خصوصی TikTok به آن اجازه می دهد تا داده های بیومتریک را جمع آوری کند

TikTok اکنون به طور خودکار اطلاعات مربوط به دستگاه و داده های مکان شما را جمع آوری می کند ، اما مشخصاً این کافی نبود.


صفحه اصلی TikTok

اگر کاربر TikTok هستید و در ایالات متحده زندگی می کنید ، در سیاست حفظ حریم خصوصی برنامه تغییری ایجاد شده است که ممکن است بخواهید بدانید.

TikTok اطلاعات بیشتری را به لیست داده هایی که به طور خودکار از شما جمع می کند اضافه می کند

همانطور که برای اولین بار توسط TechCrunch ذکر شد ، TikTok یک مورد جدید اضافه کرد تصویر و اطلاعات صوتی زیرمجموعه به چه اطلاعاتی را جمع آوری می کنیم؟ بخشی از سیاست حفظ حریم خصوصی ایالات متحده است.

این مقاله می گوید که در آینده ، برنامه کوتاه ویدیویی ممکن است شناسه های بیومتریک و اطلاعات را از محتوای کاربر مانند “اثر انگشت و چاپ صوتی” جمع آوری کند.

ما ممکن است این اطلاعات را برای فعال کردن جلوه های ویژه ویدیویی ، تعدیل محتوا ، طبقه بندی دموگرافیک ، توصیه های محتوا و تبلیغات و سایر عملیات غیر شخصی جمع آوری کنیم. (…) در صورت لزوم قانون ، ما قبل از هر مجموعه ای از شما مجوز لازم را می خواهیم.

شما ممکن است فکر کنید حداقل TikTok قبل از شروع جمع آوری خودکار داده های من ، به من اطلاع می دهد ، بنابراین می توانم نه بگویم. اما متاسفانه این ممکن است درست نباشد.

سیاست جدید تیک توک روشن نمی کند که “قانونی” که به آن اشاره می شود قانون فدرال است ، قانون ایالت یا هر دو. این ممکن است به این معنی باشد که اگر ایالت شما قوانین حریم خصوصی بیومتریک ندارد (طبق گروه Thales ، بیشتر آنها چنین نیستند) ، ممکن است شرکت تصمیم بگیرد که از شما اجازه نگیرد زیرا این کار قانونی نیست.

مرتبط: چگونه TikTok تهدیدی برای حفظ حریم خصوصی و امنیت است

در اواخر آوریل ، TikTok وبلاگی را منتشر کرد تا درباره رویکرد خود در مورد امنیت بحث کند. این برنامه از زمان راه اندازی در سال 2017 به شدت به دلیل “خطرناک بودن” و “ناامن بودن” مورد انتقاد قرار گرفته است ، بنابراین این سیستم عامل احتمالاً می خواهد تأکید کند که برای رفع این ادعاها همه تلاش خود را انجام می دهد.

رولان کلوتیر ، مدیر ارشد اطلاعات شرکت ، نوشت: “من و تیم من یک بررسی گسترده از امنیت TikTok ، زیرساخت ها و روش های ما انجام دادیم ، روش های فعلی را آزمایش کردیم و به طور فعال سعی کردیم آنچه را که در آینده به آن نیاز خواهیم داشت پیش بینی کنیم.”

آیا برای کارایی نیاز به خرید حریم خصوصی دارید؟

شخصی که برنامه iPhone TikTok را باز می کند

جملات آغازین زیرمجموعه جدید در مقایسه با نگرانی کمتری وجود دارد ، زیرا TikTok توضیح می دهد که چه اطلاعات دیگری می تواند از محتوای کاربر مانند اشیا or یا مناظر گرفته شده در فیلم یا ماهیت صدا بگیرد.

این ممکن است به اندازه جمع آوری داده های بیومتریک تهاجمی به نظر برسد ، اما بسیاری از شبکه های اجتماعی دیگر نیز از تشخیص شی استفاده می کنند. اگرچه در TikTok ، اما قابل توجه ترین کاربرد آن تأمین جلوه های AR پلت فرم و زیرنویس های خودکار است.

تغییر سکوت در سیاست حفظ حریم خصوصی TikTok یک ماه پس از اطلاع رسانی اعلانات فیس بوک و اینستاگرام از شما مبنی بر اجازه پیگیری برنامه صورت گرفت. هیچ رازی نیست که شرکت های رسانه های اجتماعی هرچه بیشتر داده از شما می خواهند ، بنابراین مراقب باشید برای اشتراک گذاری آنلاین چه چیزی را انتخاب می کنید.


تیک آپ کردن
4 روش TikTok برای حفظ حریم خصوصی و امنیت خطرناک است

احتمالاً چیزهای بدی درباره این برنامه محبوب رسانه های اجتماعی شنیده اید ، پس چرا TikTok برای حریم خصوصی شما خطرناک است؟

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید