23
مه

سیاستمداران هندی مخالف برچسب گذاری توییت ها به عنوان رسانه های دستکاری شده هستند

دولت هند خواستار حذف برچسب ها شده است ، در غیر این صورت توییتر واقعاً “بی طرف و بی طرف” نیست.


جام سیاه در توییتر

سیاست رسانه ای بسیار دستکاری شده توییتر قبلاً مورد آزمایش قرار گرفته است. بار دیگر ، دولت هند از این شرکت خواسته است برخی اقدامات انجام شده را برای اطمینان از در دسترس بودن فقط اطلاعات دقیق در سیستم عامل لغو کند.

روزنامه هندی The News Minute گزارش داد که دولت هند از تصمیم توییتر برای برچسب زدن برخی توییت های ساخته شده توسط سیاستمداران هند به عنوان “رسانه دستکاری شده” راضی نیست.

دو روز پس از آنکه توییتر برای اولین بار این برچسب را توسط سخنگوی BJP ، سامبیت پاترا اعمال کرد ، دولت هند اطلاعیه ای را به این شرکت ارسال کرد. وی خواستار حذف این برچسب ها از “عدالت و انصاف” شد و گفت که حفظ آنها بر روی تصویر هولیگان از سکو “بی طرف و بی طرف” است.

صدای جیر جیر از Sambit Patras

توییت پاترا ، که ادعا می کند کنگره از “مجموعه ای از ابزارها” برای جلوگیری از تلاش های دولت برای کاهش تأثیر همه گیر استفاده می کند ، حذف شده است. ما نمی دانیم این تصمیمی است که توییتر گرفته است یا پاترا خودش آن را بارگیری کرده است.

در هر صورت ، ادعای وی از آن زمان توسط آلت نیوز ، سازمان پیشرو بررسی واقعیت هند ، رد شد.

از دیگر توئیترهای برچسب دار “رسانه دستکاری شده” می توان به پریتی گاندی ، سونیل دئودار ، وینای ساحصرابوده و کولیت سینگ چاهال ، اعضای BJP اشاره کرد.

توییتر حرف خودش را می زند مرکز کمک که کاربران آن نمی توانند رسانه های مصنوعی یا دستکاری شده فریبنده ای را که احتمال آسیب رساندن دارند تبلیغ کنند:

ما می توانیم به توییت ها حاوی رسانه های مصنوعی و دستکاری شده برچسب بزنیم تا به مردم کمک کنیم اصالت آنها را درک کنند و زمینه های اضافی را فراهم کنند. شما باید بتوانید اطلاعات موثقی را در توییتر پیدا کنید. این بدان معنی است که محتوای واقعی یا داستانی را می بینید و می توانید زمینه بیشتری را برای آنچه در توییتر می بینید پیدا کنید.

آیا توییتر درخواست دولت دیگری را ارائه می دهد؟

در چند ماه گذشته دولت هند بیش از چند مورد در توییتر داشته است.

در اوایل فوریه ، همزمان با اولین رونمایی از توئیتر در سیاست رسانه ای دستکاری شده ، این پلتفرم 250 حساب کاربری مربوط به اعتراضات کشاورزان را به درخواست دولت مسدود کرد.

اخیراً ، توییتر 52 توئیت را در انتقاد از نحوه مدیریت همه گیر هندوستان بارگیری کرده است – دوباره به این دلیل که این شرکت اخطار دریافت کرده است.

تاریخ تکرار نمی شود ، اما اغلب قافیه است. اگر برچسب “رسانه های دستکاری شده” از توییت های سیاستمداران هند ناپدید شد ، حداقل نباید تعجب کرد.


مارک زاکربرگ صحبت می کند
6 چهره قطبی در Tech

درباره فناوری هایی که نمی توان آنها را از عناوین خبری دور نگه داشت ، اطلاعات کسب کنید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.