رفتن به نوشته‌ها

سونی ممکن است قصد داشته باشد “محبوب ترین حق رای دادن” خود را به دستگاه های تلفن همراه وارد کند

این شرکت سرگرمی دیجیتال به تازگی جای خالی شغل سمت سرپرست موبایل را در استودیوی PlayStation منتشر کرده است.


کنسول و کنترلر PlayStation

Sony Interactive Entertainment در حال حاضر به دنبال شخصی است که در San Mateo یا لس آنجلس مستقر باشد تا “استراتژی بازی موبایل را برای استودیوی PlayStation داشته باشد و توسعه دهد.” آیا سونی قرار است سر و صدای زیادی در صحنه بازی های موبایل ایجاد کند؟

آیا PlayStation به یک رقیب واقعی در صنعت بازی های موبایل تبدیل خواهد شد؟

ویراستار اخبار وسلی اینپول روز شنبه در یورو گیمر ارسال کرد و خاطرنشان کرد که سونی تبلیغاتی را برای سمت خالی رئیس دستگاه های تلفن همراه ، استودیوی PlayStation ، SIE ارسال کرده است.

در یک استثنا در شرح وظایف آمده است: “شما با تمرکز بر انطباق موفقیت آمیز با محبوب ترین رایانه های پلی استیشن ، تمام جنبه های توسعه بازی ما (…) را هدایت خواهید کرد.”

جای تعجب نیست که در این لیست نام هیچ یک از امتیازات ذکر نشده است ، بنابراین همه ما درمورد اینکه ممکن است چه تصوراتی داشته باشیم به قول خودمان مانده ایم. تصور کنید – God of War در استودیوی سانتا مونیکا یا The Last of Us at Naughty Dog به طور یکپارچه بر روی یک دستگاه تلفن همراه کار می کند.

برای تلفن های موبایل که در حال حرکت هستند صداهایی مانند رویا به نظر می رسند ، اما هیچ وقت نمی دانید. شاید سونی واقعاً ما را با چیزی بسیار رسوا آور غافلگیر کند. در هر صورت ، پیش بینی می شود رئیس دستگاه های تلفن همراه برای یک دوره سه تا پنج ساله نقشه راه تهیه کند.

مرتبط: چگونه عملکرد بازی را در تلفن Android خود بهبود بخشیم

از لحاظ تاریخی ، PlayStation و Mobile به ندرت با یکدیگر مخلوط شده اند

سونی در حال حاضر برچسبی برای انتشار موبایل به نام PlayStation Mobile Inc. دارد ، اگرچه به نظر می رسد بیشتر طرفداران فقط به برنامه رسمی PlayStation و یا برنامه PS Remote Play اهمیت می دهند. واضح است که این شرکت امیدوار است که این وضعیت را تغییر دهد

در حال حاضر به ندرت در مورد آن صحبت شده است زیرا منجر به شکست تجاری شده است ، اما Sony در واقع با Xperia Play در سال 2011 هجوم گوشی های هوشمند بازی را نقد کرد. ایده جدید بود و به نظر می رسید که توسعه دهندگان واقعاً نمی دانند چگونه آن را بسازند هنوز خوب کار کن در نتیجه ، تلفن پلی استیشن هرگز واقعاً بلند نشد.

Sony Xperia Play

اعتبار تصویر: Evan-Amos / Wikimedia Commons

ممکن است امروز به سرعت جلو بروید و گوشی های هوشمند گیم شگفت انگیزی در بازار داشته باشید ، هنوز یک خط نقره برای این شکست دارید. ما برای مثال رسیدن به Legion Phone Duel 2 کاملاً هیجان زده هستیم.

وقتی به اعداد و ارقام بازار بازی های موبایل در سال 2020 نگاه می کنید ، به راحتی می توانید درک کنید که چرا سونی می خواهد شکاف دیگری را در آن امتحان کند.

طبق آمار استاتیستا ، بازی های گوشی های هوشمند سال گذشته تقریباً 50 درصد از درآمد بازی های ویدیویی را در سراسر جهان به خود اختصاص داده اند. تنها در ایالات متحده این میزان حدود 10.73 میلیارد دلار است. بنابراین اگر هرگز زمان “خوبی” برای تلاش برای خراب کردن یک صحنه بازی موبایل وجود داشته است … احتمالاً اکنون است.


صفحه آبی که پیام را نشان می دهد
ویژگی پیام رسان پلی استیشن چیست و چه کاربردی دارد؟

اگر سرویس پیام رسانی PlayStation را دیده اید و از نحوه استفاده از آن تعجب کرده اید ، در اینجا تمام جزئیاتی که باید بدانید آورده شده است.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید