7
مه

سونی با ویژگی PS5 “Game Boost” در حال مبارزه با مایکروسافت است

فقط با یک تریلر ، سونی به مایکروسافت و ویژگی Xbox FPS Boost خود اعلام جنگ کرده است.


آرم PS5

پیش از این ، مایکروسافت تنها کنسولی داشت که می تواند عملکرد بازی های قدیمی را افزایش دهد ، اما این فقط تغییر کرده است. سونی این گرما را با یک تریلر ساده 20 ثانیه ای به ارمغان آورد که نشان می دهد جنگ های کنسول خیلی پایان ندارد.

چگونه سونی با یک تریلر به گراس مایکروسافت حمله کرد

اگر می خواهید پیش پرده مورد نظر را مشاهده کنید ، ما آن را در زیر پیوند داده ایم. این ساعت کوتاه است ، بنابراین اگر می خواهید ببینید که سونی برای PS5 چه برنامه ریزی کرده است ، حتما آن را بررسی کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=2848plSV42M

تریلر با اطلاعات کمیاب است ، اما چند بیتی که می توانیم از آن دریافت کنیم ، کافی است که روی ستون فقرات مایکروسافت پیچیده شود. سونی تأیید کرده است که PS5 ویژگی جدیدی به نام “Game Boost” خواهد داشت و ظاهر کلاسیک PS4 را به نمایش می گذارد.

به نظر می رسد که ویژگی Game Boost از مشخصات سیستم PS5 برای بهبود بازی PS4 استفاده خواهد کرد. سونی به طور مستقیم تأیید نکرده است که کدام بازی ها با این سرویس کار می کنند ، اما این تریلر فلاش های God of War ، Shadow of the Colossus و Ghost of Tsushima را نشان می دهد. به همین ترتیب ، به راحتی می توان تصور کرد که این عناوین پیشگام برای سرویس PS5 Game Boost باشند.

چرا Game Boost تهدیدی برای مایکروسافت است؟

این حرکت یک مشکل بزرگ برای مایکروسافت است ، زیرا تا به امروز Xbox تنها کنسولی بود که با استفاده از ویژگی FPS Boost بازی های قدیمی را بهبود بخشید.

Xbox برای مدتی پادشاه بی چون و چرای سازگاری عقب مانده بود. مایکروسافت به طرفداران ایکس باکس این امکان را می دهد تا کتابخانه بازی های قدیمی خود را جستجو کنند و از آنها در کنسول های مدرن استفاده کنند. نیازی به خرید نسخه دیجیتال یا استفاده از سرویسی مانند سازگاری PS3 PS3 نیست. از همان دیسکی که این سالها پیش خریده اید استفاده کنید.

سپس مایکروسافت تصمیم گرفت بهتر عمل کند. این بازی به جای اینکه فقط بازی های قدیمی خود را همانطور که هست بازی کنید ، FPS Boost را منتشر کرده است ، این ویژگی باعث بهبود انتخاب های بازی با قدرت Xbox Series X و S می شود.

مرتبط: تقریباً 100 بازی Xbox به لطف FPS Boost اکنون بهتر به نظر می رسند

با این حال ، اکنون که سونی نسخه خود را با Game Boost دارد ، این مسابقه ادامه دارد. باید ببینیم که آیا سونی موفق می شود از پس رقابت برآید یا سلطان سازگاری عقب مانده موفق می شود تاج خود را حفظ کند.

جنگ دو شتاب

مایکروسافت در زمینه سازگاری عقب مانده از رقابت کمی برخوردار است ، اما سونی می خواهد آن را تغییر دهد. اکنون سونی در حال به روزرسانی PS4 کلاسیک خود است و تنها زمان لازم است که ببینیم مایکروسافت چگونه واکنش نشان می دهد.

در حقیقت ، می توان ادعا کرد که سونی به محض اینکه بازی های PS4 را برای بازی در PS5 وادار کرد ، مبارزه خود را آغاز کرد. کنسول های سونی با سازگاری عقب مانده خود در حال پیشرفت هستند و ممکن است طولی نکشد که روی پاشنه های مایکروسافت کلیک می کند.

اعتبار تصویر: Nathanael Ginting / Shutterstock.com


کنسول های PS5 و PS4
آیا PS5 به عقب سازگار است؟

آیا می توانید عناوین قدیمی PlayStation 5 را بازی کنید؟ در اینجا بررسی می کنیم که آیا این کنسول از بازی های نسل گذشته پشتیبانی می کند یا خیر.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.