26
جولای

سه تا از بهترین حلقه ها برای عکاسی از محصول

طرفداران اینستاگرام و کسانی که مدام اینستاگرام را دنبال می کنند از وجود ابزارهای جدید عکاسی نیز آگاه هستند. امروزه از بسیاری از چراغ های ثابت برای عکاسی استفاده می شود که یکی از جدیدترین چراغ های حلقه ثابت است و در این مقاله می خواهیم به طور انحصاری در مورد انواع مختلف چراغ های انگشتر صحبت کنیم. اگر می خواهید یک چراغ انگشتر بخرید و می خواهید عکاسی یا وبلاگ نویسی را شروع کنید ، در پایان با ما همراه باشید.

انواع چراغ های ثابت

سافت باکس ها و octabox ها و همچنین سیگنال های روشن استودیویی و البته حلقه ها از جمله چراغ های ثابت مورد استفاده برای عکاسی هستند. البته چراغ های زنگ دار سلفی برای عکاسی تلفنی همچنین اخیراً تولید شده اند که بسیار کاربردی بوده و به راحتی در داخل کیف قابل حمل هستند و از طرف دیگر ارزان و اقتصادی نیز هستند.

کدام حلقه ها بهتر هستند؟

چراغ های ثابت به دو روش کار می کنند: یک شارژر باتری برقی. داشتن چراغ ثابت از آنجا که دارای طول عمر طولانی و قیمت مناسب است از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه است. در واقع این چراغ ها گران نیستند و حتی می توانید آنها را خودتان با دست تهیه کنید. نیازی به قیمت بالا نیست. همچنین ، عکس کاملاً واضح است ، بدون هیچ سایه ای ، با استفاده از هر سایه و تمام جنبه های تصویر عقب به خوبی نمایش داده می شود. بهترین عکاسان دنیا از چراغ های حلقه ای دست ساز به عنوان یک چراغ ثابت برای عکس های خود به ویژه عکاسی پرتره استفاده می کنند. حلقه ها از نظر منبع نور به سه مدل تقسیم می شوند.

  1. چراغ های زنگ دار با صفحه رهبری

اولین مدل چراغ های حلقه ای است که با استفاده از چراغ های LED یا چراغ های LED ساخته می شوند. LED های تعبیه شده در حلقه های معمولی برای عکاسی حرفه ای مناسب نیستند و در واقع فقط LED هایی که برای عکاسی حرفه ای طراحی شده اند می توانند عکس های با کیفیت خوبی بگیرند. این انگشترها به صورت میز نیز موجود هستند و برای عکاسی در زمینه کتاب و جواهرات مناسب هستند.

  1. رینگ های ماه

استفاده از نور حلقه در عکاسی
استفاده از نور حلقه در عکاسی

مدل دوم چراغ های حلقوی موجود در بازار ، انگشترهای دارای مهتاب است. در حقیقت ، منبع تغذیه این چراغ های حلقه ای همان مهتابهای قدیمی است که در خانه های ما وجود دارد. این مدل از چراغ های انگشتر از کیفیت نسبتاً خوبی برخوردار است اما برای عکاسی بسیار حرفه ای پیشنهاد می شود امکان پذیر نیست. برای داشتن یک عکس حرفه ای ، بهترین کار انتخاب نوع سوم زنگ است.

به موسسه خیریه مرجع کمک کنید

  1. چرخ های سبک دست ساز

چراغ های حلقه ای سومین نوع چراغ های حلقوی دستی هستند که می توانید خودتان با استفاده از یک تکه چوب که به صورت دایره بریده شده و تعدادی لامپ تنگستن معمولی درست کنید. قطر این چراغ های انگشتر را می توان به سلیقه شما و متناسب با نیاز شما ساخت ، در واقع یکی از مهمترین لحظات تهیه چراغ انگشتر قطر آن است. انگشترهای موجود در بازار بسته به قطر و اندازه آنها قیمت های متفاوتی دارند و هرچه بزرگتر شوند قیمت آنها بالاتر می رود ، اما هنگامی که برای عکاسی شیک مانند لباس مردانه یا انواع مدل های جدید مانتو زنانه می توانید ، ترجیحاً خودتان این کار را انجام دهید. این چراغ های انگشتر حتی در اندازه های بسیار بزرگ هزینه زیادی ندارند و بسیاری از عکاسان حرفه ای این مدل را انتخاب می کنند. دنی دایموند ، یک عکاس حرفه ای پرتره در ایالات متحده ، از انگشتر عکاسی خودش با یک چوب گرد مخصوص برش خورده و تعداد زیادی لامپ تنگستن معمولی استفاده می کند.

نکات مهم برای خرید چراغ های انگشتر

لحظات مهم برای نورپردازی در عکاسی
لحظات مهم برای نورپردازی در عکاسی

برخی از نکات مهم در مورد زمانی که می خواهید انگشتر بگیرید ، ابتدا باید بدانید که از این محصول چه استفاده خواهید کرد. اگر چراغ انگشتری که خریداری کرده اید برای عکاسی در یک آتلیه عکس خریداری شده باشد ، مهم نیست که چراغ حلقه ای باتری شارژ داشته باشد یا روشن باشد و مهم نیست که چراغ ثابت ثابت است یا کوچک چرا که شما ممکن است حرکت کنید چراغ حلقه و به طور مداوم سفر می کند و به محل کار خود سفر می کند.

اما اگر علاقه ای به ساخت آهنگ زنگ ندارید ، ترجیح می دهید آهنگ زنگ مورد نظر خود را خریداری کنید. چند نکته وجود دارد که باید بخاطر بسپارید. اولین نکته CRI وی است. در حقیقت ، CRI کیفیت نور خروجی ، به عنوان مثال کیفیت 100 در نور خورشید را تعیین می کند. چراغ حلقه ای مناسب با کیفیت بالای 90 در نظر گرفته شده است

مورد بعدی که باید هنگام خرید چراغ انگشتر مورد توجه قرار دهید ، نوع چراغ مورد نیاز ماست. بعضی از چراغ های حلقه ای دارای نور خورشید یا نورهای سفید هستند ، بعضی دیگر فقط تنگستن یا مهتاب دارند و برخی دیگر از چراغ های حلقه ای هر دو نوع نور یا به عبارت دیگر رنگ دارند. فقط به خاطر داشته باشید که حلقه های دو رنگ وقتی که می خواهید فقط از یک نور یا یک رنگ استفاده کنید نور کمتری دارند. دلیل این امر این است که صفحه نوری By color از LED های کوچکی تشکیل شده است که به صورت یکی در میان دو رنگ مورد استفاده قرار می گیرند و هنگامی که بخواهید فقط از یک رنگ استفاده کنید ، نیمی از صفحه در واقع روشن می شود.

نکته دیگری که باید به خاطر داشته باشید ، حاشیه نور چراغ زنگ است ، به عنوان مثال ، برخی از چراغ های زنگ دار دارای یک کنترل از راه دور هستند که می توانید هنگام دور بودن از آنها کنترل کنید. در واقع لوازم جانبی مانند کنترل روشنایی LED یا کنترل از راه دور تا حد زیادی به استفاده از آن و نحوه استفاده از آن بستگی دارد.

اگر تصمیم دارید این کار را ارزان انجام دهید و خطر پهنای باند را ندارید ، فقط اشتباه می کنید. برای راهنمایی بیشتر در مورد انتخاب دوربین متناسب با نیازهای خود از این مقاله کمک بگیرید.

منبع : https://techtip.ir/