10
مه

سرویس پستی انگلیس تحویل هواپیماهای بدون سرنشین را به جزایر دور دست آغاز کرده است

هواپیماهای بدون سرنشین می توانند در هر شرایط آب و هوایی پرواز کنند.


عملکرد برای ارائه خدمات پستی برای هواپیمای بدون سرنشین

رویال میل انگلیس در حال راه اندازی سرویس تحویل هواپیماهای بدون سرنشین به مجموعه ای از جزایر دور افتاده در فاصله 30 مایلی سرزمین اصلی است. سرویس تحویل وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین ابتدا تجهیزات ایمنی و بهداشتی و کیت های آزمایشی COVID-19 را حمل می کند و در هر بار حداکثر 100 کیلوگرم نامه حمل می کند – یعنی همان محدوده تحویل متوسط ​​در انگلیس.

تحویل آینده نگرانه هواپیماهای بدون سرنشین پستی سلطنتی آغاز می شود

رویال میل حمل مستقل هواپیماهای بدون سرنشین را به جزایر Scilly ، واقع در حدود 30 مایلی جنوب غربی سرزمین اصلی ، آغاز می کند.

تحویل اولیه بسته های تست PPE و COVID-19 اضافی را به جزایر و برخی دیگر از دفاتر پستی منظم تحویل می دهد. در حال حاضر ، بیشتر نامه های حمل و نقل و بار برای این جزایر به یک کشتی باری منتقل می شود که یک روز در میان از قاره خارج می شود (از پایگاه بندر پنزانس).

جالب اینجاست که رویال میل همچنین سرویس کوچکتری را برای تحویل هواپیماهای بدون سرنشین بین جزایر آزمایش کرده است. با رسیدن پهپاد اصلی به پرجمعیت ترین جزیره سنت مری ، بار به پهپادهای کوچکتر منتقل می شود تا به جزایر دور دست برسد.

در مصاحبه ای با رویال میل ، امی ریچاردز ، یک اداره پست محلی در Isles of Scilly ، گفت:

عضویت در این ابتکار بسیار عالی است. برخی مناطق واقعاً دورافتاده در این جزایر وجود دارد و این یک روش عالی برای کمک به ما در رسیدن به آنها است. برای ما واقعاً مهم است که هر کاری ممکن است انجام دهیم تا به همه مناطق کشور متصل بمانیم – خصوصاً در این شرایط سخت.

یکی از بزرگترین تفاوتهایی که سرویس برای هواپیماهای بدون سرنشین می تواند داشته باشد ، تحویل در هر شرایط آب و هوایی است. همانطور که بسیاری از جوامع جزیره ای دورافتاده درک می کنند ، تحویل همیشه مربوط به جزر و مد و هوا است. سرویس تحویل هواپیمای بدون سرنشین رویال میل می تواند تقریباً در هر نوع آب و هوایی از جمله مه پرواز کند ، زیرا سفر به صورت خودکار انجام می شود.

مرتبط: بهترین هواپیماهای بدون سرنشین برای همه بودجه ها

تجهیزات هواپیماهای بدون سرنشین انگیزه اصلی برای جوامع دوردست است

رویال میل اولین سرویس پستی ملی نیست که شروع به تحویل هواپیماهای بدون سرنشین می کند. این عنوان متعلق به سوئیس پست است. علاوه بر این ، USPS تحویل هواپیماهای بدون سرنشین را از اوایل سال 2015 بررسی و آزمایش کرد ، اما یک ناوگان بدون سرنشین کاربردی هرگز به بهره برداری نرسید.

مطالب مرتبط: بهترین هواپیماهای بدون سرنشین ارزان قیمت با دوربین

با این حال ، با توجه به پیشرفت های چشمگیر در فناوری پهپادها در سال های اخیر ، فاصله برخی جوامع با خدمات پستی محلی آنها و موفقیت سایر خدمات پستی ملی برای هواپیماهای بدون سرنشین ، شاید USPS زودتر از این ایده در این ایده تجدید نظر کند.

در حقیقت ، درخواست اطلاعات 2019 نشان داد که USPS در حال بررسی گزینه های مختلف برای تحویل هواپیماهای بدون سرنشین است ، از جمله پرتاب هواپیماهای بدون سرنشین از یک وسیله حمل و نقل فعال USPS ، بازگشت به وسیله نقلیه در حالی که حامل به گردش خود ادامه می دهد.


هواپیماهای بدون سرنشین مبتدی
7 بهترین هواپیمای بدون سرنشین برای مبتدیان

در اینجا بهترین هواپیماهای بدون سرنشین برای مبتدیان موجود در حال حاضر وجود دارد. هواپیمای بدون سرنشین خود را با دقت انتخاب کنید!

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.